28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

16 червня відбувся тренінг

Консультаційний центр,

16 червня поточного року відбувся черговий тренінг “Електронна звітність - економія робочого часу”, де податківці з присутніми вели розмову про те, що: суцільна комп’ютеризація панує у світі, однак багато суб’єктів господарювання ще й досі працюють по старинці власноруч заповнюють та здають звітність до контролюючих органів.

Однак, переваги подання звітності в електронному вигляді очевидні.

По-перше, це економія робочого часу платників податків, а також їхніх коштів, адже немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності. До того ж звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.

По-друге, платник не витрачатиме зайвого часу у чергах до податкового інспектора або “вікна” прийому звітності – достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через Інтернет до податкового органу. До того ж гарантується автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок.

По-третє, електронна звітність допоможе суттєво скоротити терміни проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечити своєчасне їх відшкодування. Разом з тим платник має можливість отримувати інформацію про стан розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом. Зі своєї сторони податковий орган гарантує оперативність обробки отриманої інформації та її конфіденційність.

Більш детальну інформацію про подання звітності в електронному вигляді можна отримати на офіційному Web-сайті Державної податкової Адміністрації України - www. sta. gov. ua, або завітавши на тренінг, який податківці проводять постійно. Про дату наступного тренінга можна дізнатися щодення за телефоном 15-07. За консультацією та практичною допомогою просимо звертатися до ДПІ у м. Чернівці кабінети № 117 та за телефонами № 54-56-61, 54-56-41.

Відділ масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

16 червня відбувся тренінг

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code