28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

24 червня відбувся “Консультаційний день”

Консультаційний центр,
01.07.11

01.07-1 24 червня поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок». Фахівці відділу масово – роз’яснювальної роботи надали відповіді на окремі питання, які найбільше цікавили платників податків:

Чи може приватний підприємець використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Приватний підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

Чи змінились вимоги для здійснення підприємницької діяльності за фіксованим патентом на ІІІ квартал 2011 року? 01.07-2

Ні, не змінились. Так, відповідно ст.14 розділу ІV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №13-92 “Про прибутковий податок з громадян”, для здійснення діяльності за фіксованим податком необхідно дотримуватись певним вимог, зокрема: діяльність повинна здійснюватися тільки на ринках; кількість осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, включаючи членів його сім'ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності, не перевищує п'яти; валовий доход від самостійного здійснення підприємницької діяльності або з використанням найманої праці за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю придбання патенту, не перевищує семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119000грн.). Підприємець, який сплачує фіксований податок шляхом отримання патенту, не має права на здійснення торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами.

Чи потрібно підприємцям – єдинникам відповідно до законодавства з 1 січня 2011 року застосовувати касові апарати?

Ні, реєстратори розрахункових операцій не застосовуються при продажу товарів та наданні послуг фізичними особами – підприємцями, які сплачують єдиний чи фіксований податок.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

24 червня відбувся “Консультаційний день”

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code