28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Актуальні питання оподаткування

Консультаційний центр,

n_15.06.09-1 Одним із поширених методів роз'яснювальної роботи з платниками податків є проведення семінарів. Використання такої форми роботи з представниками бізнесу здійснюється не тільки з метою навчання платників правильно застосовувати норми податкового законодавства, але й з метою зміцнення партнерських стосунків з платниками податків.

Під час проведення семінару розглядаються ряд проблемних питань, які істотно впливають на надходження коштів до бюджетів. Це, зокрема, питання мінімізації податкових зобов'язань суб'єктами господарювання, виплати заробітної плати у "конвертах", погашення прострочених податкових зобов'язань, недопущення заборгованості по виплаті зарплати та погашення її тощо.

В Новоселицькій МДПІ 28 травня поточного року безоплатний семінар був проведений за участі заступника начальника МДПІ Г. І. Нікітовича спільно з Чернівецькою філією ДП „ІВЦ ДПА України" «Вісник податкової служби України» та управління Пенсійного фонду України в Новоселиць кому районі на тему « Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб".

На семінарі були присутні головні бухгалтери підприємств та підприємці - платники податків, таких як ВАТ „Мамалигівський гіпсовий завод", МКП „Світанок", ВАТ „ПМК-152", МКП „Ритм", СК „Новоселицький", Федорук В. І., Паскарь М. В. та інші.

Про стан наповнення зведеного бюджету Новоселицького та Герцаївського районів податковими надходженнями у січні-квітні 2009р., які сплатили платники податків та про підвищення відповідальності платників податків за ухилення від сплати податків та недопущення фактів отримання фізичними особами заробітної плати "у конвертах" доповів Нікітович Г. І., заступник начальника Новоселицької МДПІ.

Про введення в дію 01.05.2009 року Постанови КМ України від 14.04.2009 року № 366 розповіла Горенко Г. Л., головний спеціаліст відділу надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі.

Детально було розглянуто начальником відділу оподаткування фізичних осіб Процюком А. В. податкове законодавство щодо податку з доходів фізичних осіб, а саме: податкові соціальні пільги, річний перерахунок сум податку, подання декларації про річні доходи громадянами, сплата податку структурними підрозділами, порядок заповнення ф.1-ДФ.

Окремо було акцентовано увагу платників на правомірності та застосуванні спеціальних режимів оподаткування ПДВ с/г - виробниками. Начальником відділу оподаткування юридичних осіб Галкевич А. В. розглянуто питання відпрацювання відхилень встановлених після опрацювання розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів

Особливу зацікавленість учасники семінару виявили щодо переваги подання податкової звітності в електронному вигляді, про яку розповіла начальник відділу інформатизації процесів оподаткування Марущак Л. П.

Директор Чернівецької філії ДП „ІВЦ ДПА України" «Вісник податкової служби України» Потічко Л. В. з метою налагодження діалогу з платниками податків провела презентацію журналу «Вісник податкової служби України».

Всі питання активно обговорювались учасниками семінару, відбувся двосторонній обмін думками з практичного застосування окремих питань податкового законодавства. Організаторами семінару були надані вичерпні відповіді на запитання платників податків.

Новоселицька МДПІ

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Актуальні питання оподаткування

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code