28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Інформаційно – довідкова служба «15-07» Запитували – відповідаємо

Консультаційний центр,

06.07.11

Чи може платник єдиного податку — юридична особа протягом року перейти на ставку єдиного податку з 6 на 10 відсотків і навпаки?

Відповідно до абзацу п’ятого ст. 4 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» та наказу ДПА України від 12.10.99 №555 «Про внесення змін до форми та Порядку видачі свідоцтва про право сплати єдиного податку суб’єктом малого підприємництва — юридичною особою» рішення про перехід на спрощену систему оподатковування, обліку та звітності, незалежно від обраної ставки єдиного податку - 6 чи 10 відсотків, може бути прийняте платником податку - юридичною особою не більше одного разу за календарний рік.

Хто є платником екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення?

Пунктом 36.4 статті 36 Податкового Кодексу України законодавець покладає виконання такого податкового обов’язку не тільки на кінцевого платника податку, а й на свого представника чи податкового агента.

В екологічному податку таку функцію виконує податковий агент який і є платником, що значно спрощує процес адміністрування екологічного податку та його сплати до бюджету.

Відповідно до пункту 241.2 статті 241 Податкового Кодексу України до податкових агентів належать суб’єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом та здійснюють роздрібну торгівлю паливом (крім тих, які реалізують паливо, придбане у суб’єктів господарювання, що здійснюють оптову торгівлю паливом).

Чи може податкова соціальна пільга застосовуватись у місяці звільнення працівника згідно Податкового кодексу?

Надання податкової соціальної пільги, передбаченої підпунктами "в" - "е" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, зупиняється з податкового місяця, що настає за місяцем, в якому платник податку втрачає статус, визначений у цих підпунктах.

Відповідно до ст.169 пп.169.3.4. податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку помер або оголошується судом померлим чи визнається судом безвісно відсутнім, або втрачає статус резидента, або був звільнений з місця роботи .

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Консультаційний центр /

Інформаційно – довідкова служба «15-07» Запитували – відповідаємо

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code