28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Інформація з приймальні громадян

Консультаційний центр,

11.01.11

Чи мають право у відповідності до вимог Податкового кодексу вести справи пов’язані зі сплатою податків представники чи лише платники податків особисто?

Статтею19 Кодексу визначено, що платник податків за своїм вибором може вести справи, пов'язані зі сплатою податків, особисто або через свого представника. Особиста участь платника податків в податкових відносинах не позбавляє його права мати свого представника, як і участь податкового представника не позбавляє платника податків права на особисту участь у таких відносинах.

Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства.

Представник платника податків користується правами, встановленими цим Кодексом для платників податків.

Що стосується подання декларацій до податкової інспекції, то вони подаються особисто платником або уповноваженою на це особою.

Чи матимуть право податківці отримати інформацію про рух коштів на рахунку приватного підприємця?

Таке право Кодексом передбачено, зокрема одержувати безоплатно від платників податків, а також від установ Національного банку України, комерційних банків та інших фінансових установ довідки, у порядку встановленому Законом України "Про банки і банківську діяльність" та цим Кодексом, довідки та/або копії документів про наявність банківських рахунків, а на підставі рішення суду - інформацію про обсяг та обіг коштів на рахунках, у тому числі про ненадходження у встановлені терміни валютної виручки від суб'єктів підприємницької діяльності.

У які терміни платники податків зобов’язані відповідати на запити податківців і чим передбачено надання такої відповіді?

Податковим кодексом України(стаття 73.3) дано право податківцям звернутися до платника із письмовим запитом про надання інформації, вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом. Відповідь у разі коли запит складено без порушення вимог надається протягом одного місяця.

Відділ масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Інформація з приймальні громадян

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code