28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Нас запитували на семінарі

Консультаційний центр,

13.05.11

Чи сплачують збір за спеціальне використання води бюджетні організації?

Згідно ст.323 Податкового кодексу України, платниками збору, зокрема, є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні користувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі) та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

У разі якщо водокористувачі, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, використовують обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, збір обчислюється на загальних підставах з усього обсягу використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання (п.326.13).

Яка дата є датою визнання доходу в разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів при обчисленні податку на прибуток?

ІІІ розділом Податкового кодексу не передбачено окремого правила визнання доходів за операціями з реалізації товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів. Тому дохід за такими операціями визначається за загальними правилами. Так, дохід від реалізації товарів визнається за датою переходу покупцеві права власності на такий товар, а від надання послуг (виконання робіт) – за датою складання акта або іншого документа, який підтверджує виконання робіт або надання послуг (п.137.1 ПК).

Чи змінились терміни сплати податку та терміни подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств?

Ні, терміни сплати податку та терміни подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств не змінились.

Зокрема, податкова декларація платниками податку на прибуток підприємств, за винятком виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст.155 Кодексу, подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду. Виробники сільськогосподарської продукції, визначені ст.155 Кодексу, для яких визначено річний податковий період, подають податкову декларацію протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Платник податків зобов’язаний сплатити суму податку на прибуток підприємств, зазначену у поданій ним декларації з податку на прибуток, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації.

За якою датою визнаються доходи від реалізації товарів (робіт, послуг)?

Відповідно до ст.137 Податкового кодексу дохід від реалізації товарів визнається за датою переходу покупцеві права власності на такий товарі. Дохід від надання послуг та виконання робіт визнається за датою складання акту або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Нас запитували на семінарі

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code