28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Про Податковий кодекс України – на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

Консультаційний центр,

31.01.11

Нещодавно відбувся тематичний семінар з платниками податків на тему: "Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків".

В проведені семінару взяли участь керівництво інспекції, керівники та фахівці структурних підрозділів.

Відкриваючи семінар, начальник інспекції Василь Васильович Курчак зазначив, що з ухваленням Податкового кодексу одним із найважливіших завдань для податківців стало забезпечення роботи з роз’яснення норм Податкового законодавства та своєчасного інформування платників податків про зміни в оподаткуванні.

Про основні нововведення в обчисленні та адмініструванні податків розповіла перший заступник начальника Людмила Іванівна Хмелюк.

Про зміни у застосуванні законодавства з ПДВ та щодо новацій обчислення податку на прибуток, які запрацюють з 1 квітня 2011 року, розповіла начальник відділу оподаткування юридичних осіб Альона Ірічук.

Наталія Гатеж ознайомила присутніх зі справлянням податку з доходів фізичних осіб з 1 січня 2011 року та оподаткуванням підприємницької діяльності фізичних осіб у 2011 році.

Фахівець з роз’яснення податкового законодавства Галина Бойко повідомила про графік роботи створеного додаткового постійно діючого консультаційного пункту з питань роз’яснень норм Податкового кодексу.

На завершення семінару фахівці відповіли на запитання слухачів, зокрема:

- Чи змінилося оподаткування фіксованим податком?

- Ні, не змінилося. Підрозділом 8 розділу ХХ "Перехідних положень" Податкового кодексу України встановлено, що до внесення змін до розділу Х1V Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва з 1 січня 2011 року діє норма абзацу шостого – двадцять восьмого пункту 1 статті 14 розділу 1V Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №13-92 "Про прибутковий податок з громадян"

Підприємцям, які будуть здійснювати торгівлю на ринку з 1 січня 2011 року, необхідно отримати патент по сплаті фіксованого податку.

Для того, щоб отримати патент, необхідно подати заяву до податкового органу, в якій повинна міститись інформація про місце здійснення підприємницької діяльності; перелік осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, та їх ідентифікаційні номери або членів його сім’ї, які беруть участь у здійсненні підприємницької діяльності, інформацію про доходи платника фіксованого податку від здійснення підприємницької діяльності за останні 12 місяців або про те, що такі доходи не отримано.

- Чи можуть юридичні особи включати до складу витрат отриманий товар та послуги від платника єдиного податку – фізичної особи?

- З 1 квітня 2011 року, відповідно до п. 139.1.12, юридичні особи не зможуть включати до складу витрат витрати, понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи – підприємця, що сплачує єдиний податок, крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації.

ДПІ у Сторожинецькому районі

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Про Податковий кодекс України – на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code