28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Проведення семінару – найбільш сприятлива та доступна форма роз’яснювальної роботи

Консультаційний центр,
24.02.11

24.02-1 18 лютого відбувся черговий семінар для представників бізнесу, який провели провідні фахівців податкової інспекції спільно з Асоціацією платників податків. Метою даного заходу було доведення до відома платників податків новацій в обчисленні та адміністрування податків.

В ході проведення зустрічі працівники відділу масово-роз'яснювальної роботи довели до присутніх порядок подання декларації про доходи громадян отримані у 2010 році, основні положення Податкового кодексу України та нормативних документів, які прийняті на виконання його положень. Загалом були прокоментовані основні зміни та актуальні питання справляння податку з доходів фізичних осіб; податку на додану вартість; місцевих податків та зборів.

Також до учасників семінару була доведена актуальна інформація стосовно декларування доходів громадян. Зокрема, було наголошено на тому хто з громадян зобов’язаний задекларувати свої доходи та хто може скористатись правом на податковий кредит. Волонтери податкової служби роздали присутнім листівки та пам'ятки щодо декларування доходів громадян за 2010 рік.

Наприкінці семінару провідні фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернівці надали вичерпні відповіді на численні питання платників податків. 24.02-2

Як показує практика, проведення різного роду семінарів дають можливість конструктивного діалогу з платниками податків, а саме отримання роз’яснень, які допомагають зорієнтуватися у великій кількості нововведень у зв'язку з прийняття Податкового кодексу та сприяють упередженню порушень законодавства і зміцненню партнерських відносин.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Проведення семінару – найбільш сприятлива та доступна форма роз’яснювальної роботи

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code