28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Ставка податку для підприємців – загальносистемників

Консультаційний центр,

17.10.11

Змінами до Податкового кодексу уточнено порядок застосування ставок 15 % і 17 % при обчисленні податку з доходів фізичних осіб за підсумками річної декларації для підприємців на загальній системі оподаткування.

Підприємці – загальносистемники подають річну податкову декларацію протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного року. Зазначені платники податків застосовують ставку податку 17% до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує 10-кратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2011 році – 9410 грн.). При цьому розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування.

Відповідно до ст. 177.2 Кодексу об’єктом оподаткування підприємців на загальній системі оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, які включаються до витрат операційної діяльності згідно з розд. ІІІ Податкового кодексу України.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Консультаційний центр /

Ставка податку для підприємців – загальносистемників

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code