28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

«Чорні» vs Голд і Платинум: яку краще обрати?

Кредитные карты,

«Чорні» vs Голд і Платинум

«Чорними» найчастіше називають суперпреміальні платіжні картки Infinite від Visa, Centurion від American Express, World Elite від MasterCard, тому як їх дизайн виконується виключно в темних тонах. Що стосується платіжних карток Gold, то вони зусиллями банків поступово втрачають свою преміальність і цінність за рахунок все зростаючих обсягів випуску. На сьогоднішній день власники платіжних карток цього класу - представники середнього класу, які цінують якість і комфорт, подорожують і здійснюють велику кількість операцій, розраховуючись карткою. Хоча поки Gold все ще залишається «статусним маркером», претендувати на елітність вони не можуть.

Чим же відрізняються карти преміальні (Gold, Platinum) від «чорних», суперпреміальних карток. Щоб розуміти відмінності, для початку варто розібратися, як формується пакет послуг і пропозицій для власників платіжних карток. По-перше, існує деякий пакет опцій, бонусів і привілеїв, які пропонуються міжнародною платіжною системою. По-друге, такий пакет може бути розширений самим банком-емітентом. Наприклад, Visa для власників платіжних карток Gold «комплектує» пакет екстреної допомоги наступними опціями: повідомлення про втрату платіжної картки, екстрена заміна картки та видача грошових коштів, медична та юридична підтримка.

Для власників Infinite платіжна система розширює цей пакет, додаючи строкову авторизацію платежів і програму страхування багаторазових поїздок. Тобто заплативши за поїздку за допомогою карти Visa Infinite, її власникові немає необхідності купувати страховку мандрівників. Visa пропонує всебічну страховку подорожей по справах і на відпочинок для всіх членів сім'ї.

До слова, страхове покриття є відмінною особливістю «чорних» карток. Наприклад, для власників Centurion страхова сума досягає $ 10 млн. доларів США. Ще одним цікавим нюансом може стати така можливість, яка відкривається при придбанні товарів тривалого користування за допомогою платіжної картки C enturion або Infinite: гарантія по таких товарах збільшується вдвічі, і вони можуть бути застраховані від крадіжки і випадкового пошкодження.

Відмінності платіжних карток Gold, Platinum від «чорних» також є і в пакетах спеціальних пропозицій. У останніх такий перелік ширше, і звичайно, включає всі пропозиції преміальних карток. Крім цього, існують спеціальні привілеї для держателів «чорних» карток: наприклад, Centurion дозволяє продовжувати роботу магазинів, купувати квитки на концерт до початку їх продажу. Чинне спеціальна пропозиція Visa для власників Infinite Chic Outlet Shopping ® - шопінг в будь-якому з 9 аутлетів, що пропонують колекції минулих сезонів знаменитих дизайнерів і люксових брендів зі знижками до 60%, іноді і вище, і відшкодування податку з продажів. В цілому дізнатися детально про всі пропозиції платіжної системи можна у своєму банку, який випустив картку.

Крім пропозицій і бонусів від платіжних систем самі банки пропонують свої опції для доповнення пакету послуг для власників елітних карток. Наприклад, якщо мова йде про «чорні» картки, це може бути депозитарний осередок з можливістю цілодобового доступу, послуги інкасації для перевезення цінностей, допомогу співробітників служби безпеки банку в форс-мажорних обставинах.

У цілому умови і наповнення пакетів для одного і того ж класу карток в різних банках може відрізнятися, адже кожен банк згідно своєї стратегії орієнтований на свого клієнта і у формуванні переліку послуг та привілеїв виходить з потреб запитів тих людей, для яких працює банк.

«Чорні» vs Голд і Платинум: яку краще обрати?
4.5 (90%) 2 голосов

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code