28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Кредитна картка : зручність і комфорт для клієнта

Кредитные карты,

Кредитна карта : зручність і комфорт для клієнта

Закінчилися кошти? Не проблема. На поточний момент банки пропонують широкий асортимент кредитних продуктів. Який же самий затребуваний з них? Безумовно, це кредитна карта. Зручно, швидко і вигідно - ось основні переваги, які підштовхують клієнта до оформлення цього банківського продукту.

Важливо відзначити, що вимоги до клієнтів, бажаючим оформити кредитну карту, мінімальні. Для її отримання при собі слід мати паспорт та реєстрацію. У разі якщо необхідна велика сума, потрібно надати також довідку про доходи 2 - ПДФО, або за формою банку. Якщо є можливість іншими способами підтвердити свою платоспроможність - то цей крок підвищить шанси на отримання позики.

Переваги кредитної карти : чи варто оформляти?

Звичайно, кожному позичальникові необхідно розуміти, які плюси він отримає, якщо скористається цим продуктом. Адже багато хто не розуміє всіх переваг, які дає карта.

Спробуємо розібратися.

Зручність. Оформлення можна здійснити, не виходячи з дому, безпосередньо на офіційному сайті банку або на сайті організації, що надає таку можливість. Варто відзначити, що і отримати кредитку в деяких фінансових установах можна поштою, що повністю виключає потребу відвідування відділення.

Банк видасть рішення по карті в максимально короткий термін. Іншими словами, кошти будуть у позичальника протягом дня.

Низька процентна ставка, мінімальний рівень - 20 % річних. Це порівняно невелика переплата, до того ж, заповнивши заявку на сайті, клієнт отримує додаткову знижку в розмірі 5 %.

Кредитний ліміт максимально може скласти 1 500 000 рублів. Цієї суми достатньо для вирішення будь-яких фінансових проблем.

Стягується мінімальна комісія за зняття готівкових коштів в банкоматах країни. Залежно від вибору кредитної установи вона може становити від 3 до 8% від суми.
Оплата кредитною карткою в будь-яких торгових точках, магазинах або ресторанах відбувається без комісії. Це вигідно для кожного клієнта. Слід зазначити, що початковим призначенням кредитки була саме оплата товарів і послуг.

Позичальнику надано можливість погашення заборгованості мінімальними платежами. Залежно від вибору банку платіж може складати від 7 % ( безумовно, від загальної суми боргу).

Дуже просто поповнювати мобільний телефон прямо з карти.
Можна оплачувати будь-які послуги і погашати заборгованості ( комунальні послуги або інтернет ).

Тільки уявіть, як це вигідно і зручно.

Кожен позичальник отримує всі ці переваги, оформляючи кредитну карту. Не варто замислюватися про її необхідність. Оформіть її зараз, тоді життя стане простіше і комфортніше.

Кредитна картка : зручність і комфорт для клієнта
5 (100%) 1 голосов

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code