28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

03 травня завершується декларування доходів громадянами

ДПІ в районах,

30.03.12

З метою успішного завершення кампанії декларування податківцями розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Громадянам слід звернути увагу на те, що термін декларування доходів фізичних осіб завершується 03 травня. Декларуванню підлягають доходи, які отримували чернівчани протягом 2011 року та з яких не утримувався податок, а саме: іноземні доходи від нерезидентів; доходи отримані у вигляді подарунків, спадщини; при продажу рухомого та нерухомого майна; від надання в оренду житлових та не житлових приміщень громадянам; від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав); всі інші доходи, отримані від осіб, які не є податковими агентами. Також можуть подати декларацію громадяни, котрі мають право на отримання податкової знижки.

Суттєвою відмінністю цьогорічної кампанії декларування доходів є обов’язок фізичних осіб, які протягом 2011 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів, подавати декларацію про майновий стан і доходи за своїм місцем реєстрації. Декларація подається за умови, що загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 році – 9 410 грн.).

Під час деклараційної кампанії 2012 року чернівецькі податківці продовжують застосовувати сучасні новітні форми масово-роз’яснювальної роботи для залучення якомога більшої кількості громадян до участі в кампанії декларування доходів, отриманих протягом минулого року.

Інформацію про порядок декларування доходів можна отримати з різноманітних джерел. На офіційному веб-сайті ДПС України та веб-сайтах регіональних органів ДПС створено окремий розділ під назвою „Декларування доходів громадян” . Тут розміщено всі необхідні нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної декларації, зразок її заповнення, консультації з питань декларування доходів тощо.

Дізнатись про проведення кампанії з декларування доходів громадян чернівчани можуть з публікацій в місцевих засобах масової інформації, на сторінці ДПІ у м. Чернівці Вконтакте та під час проведення різноманітних заходів, що проводяться податківцями. Це зокрема, семінари, тренінги, сеанси „гаряча лінія”, навчальні лекції з молоддю, та акції (зокрема, привітання до Дня Святого Валентина та свята Мерцишор), спрямовані на підвищення рівня культури декларування.

По вуличному радіо та по локальній мережі супермаркетів міста, транслюються аудіоролики про необхідність своєчасного декларування доходів громадян. Також в місцях великого скупчення людей розповсюджуються пам‘ятки, листівки та інша рекламно–інформаційна продукція з даного питання. Окрім того, повідомлення про деклараційну кампанію розміщено на моніторах у маршрутних таксі та на швидкоплинних рядках. Спеціально для громадян у приміщенні інспекції оформлено тематичний стенд зі зразками заповнення декларації.

Безкоштовний бланк декларації, як і консультації щодо її заповнення можна безкоштовно отримати в ДПІ у м. Чернівці, що розташована за адресою, вул. Червоноармійська 200, а (каб.121,112,107-108)

До речі, для того, щоб громадяни могли звертатися до податкової інспекції у зручний для них час подовжено час роботи податківців у робочий день до 20 год., а також встановлено графік чергування у вихідні дні.

Чернівецькі податківці вкотре наголошують: „Без податків - немає видатків” і запрошують вчасно задекларувати свої доходи.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / ДПІ в районах / Новини з державних податкових інспекцій / Роз’яснення та консультації /

03 травня завершується декларування доходів громадянами

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code