28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Думка декларантів важлива для податкової служби

ДПІ в районах,
16.02.12

16.02-1 Який спосіб отримання інформації про проведення кампанії із декларування доходів громадян за 2011 рік найбільш зручний для Вас?

Таке питання задавали податківці чернівчанам під час розповсюдження друкованої продукції на вулицях та у громадських закладах обласного центру. Ці заходи проводилися для залучення максимальної кількості громадян до деклараційної кампанії, а також для встановлення найбільш оперативного способу отримання інформації про неї.

Громадян, які вже задекларували свої доходи, повідали свої шляхи отримання інформації про початок деклараційної кампанії:

16.02-2 Пані Валентина Ланівська зауважила: “Я працюю бухгалтером, сама добре знаю вимоги Податкового кодексу України та постійно відвідую всі семінари, які проводять фахівці ДПІ у м. Чернівці. На одному з таких семінарів дізналася про те, що змінився алгоритм розрахунку податкової знижки і тому вирішила не зволікати з поданням декларації. Таку декларацію подаю уже 4 роки поспіль.”

16.02-3 Пані Ельвіра Бабин розповіла – “...про кампанію декларування доходів та отримання податкової знижки на навчання дітей дізналася з інформації, що транслювалася у маршрутному таксі, звернулася до податківців і отримала допомогу під час складання декларації”.

16.02-4 Пані Альбіна Гуглей – “...про те хто з громадян зобов’язаний декларувати доходи та має можливість отримати податкову знижку на навчання дізналася з листівок, що розміщені у філії банку, в якому я працюю.”

Пані Оксана Татарен, яка одночасно працює медичною сестрою та навчається.

– “Про отримання податкової знижки дізналася із місцевих новин на телебаченні.”

Моніторинг громадської думки триває. Податківці міста наперед висловлюють вдячність чернівчанам, які направлять свої пропозиції на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або зателефонують на номер 1507.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / ДПІ в районах / Новини з державних податкових інспекцій / Інформаційні повідомлення /

Думка декларантів важлива для податкової служби

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code