28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи у вигляді заробітної плати від декількох податкових агентів подають Декларацію про майновий стан і доходи

ДПІ в районах,

28.02.12

Громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи у вигляді заробітної плати від двох або більше роботодавців-податкових агентів, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 р. – 9410 грн.) зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2011 року. Така вимога закріплена у пп. "є" п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України.

Платники податку, які подають податкову декларацію на зазначеній підставі, застосовують ставку податку 17% до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (9410 грн.).

Таким чином, для платника податку-фізичної особи, який отримує дохід від двох і більше податкових агентів насамперед необхідно визначити необхідність подачі декларації податку на доходи за звітний рік. З цією метою необхідно визначити загальний оподатковуваний дохід за кожен місяць звітного року, в якому отримувались доходи від різних податкових агентів, шляхом додавання отриманого доходу від податкових агентів за кожен окремо взятий календарний місяць. Якщо загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, платник податку зобов’язаний подати декларацію по податку на доходи фізичних осіб за результатами звітного податкового року. Інформацію щодо сум нарахованого доходу, застосованих податкових пільг, утриманого єдиного соціального внеску та утриманого податку на доходи фізичних осіб платник податку отримує у вигляді довідки від роботодавців-податкових агентів.

При цьому, розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, зазначених в абзаці першому ст.167.1 Кодексу, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / ДПІ в районах / Новини з державних податкових інспекцій / Роз’яснення та консультації /

Громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи у вигляді заробітної плати від декількох податкових агентів подають Декларацію про майновий стан і доходи

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code