28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Подаємо декларацію про майновий стан і доходи

ДПІ в районах,

01.03.12

Днями начальник відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці Марія Коцим’юк провела сеанс телефонного зв’язку “гаряча” лінія щодо порядку подання декларації про майновий стан і доходи платників податків.

Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи у разі отримання спадщини, що оподатковується за нульовою ставкою?

Відповідно до пп.179.2 ст.179 Податкового кодексу України, обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи: виключно від податкових агентів; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок; у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою.

Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан та доходи у разі, якщо доходи отримані у 2011 році від кількох податкових агентів?

Так, відповідно до ст.176 розділу Податкового кодексу України платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року дохід, що оподатковується за ставками, встановленими пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу, виплачується платнику податку двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, зокрема у 2011 році – 9410 грн.

В який термін потрібно сплатити податок з суми зазначеної в декларації про майновий стан та доходи яка була подана на початку січня 2012 р.

Відповідно до пп.179.7 ст. 179 фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Чи змінились терміни подання декларації про майновий стан та доходи фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність у 2012 році?

Відповідно до п. 178.4 ст. 178 Податкового кодексу України фізичні особи – які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб. Згідно із пп. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ платники податку на доходи фізичних осіб подають податкову декларацію до 1 травня року, що настає за звітним. Отже, фізичні особи – які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2011 року до 1 травня 2012 року.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / ДПІ в районах / Новини з державних податкових інспекцій / Роз’яснення та консультації /

Подаємо декларацію про майновий стан і доходи

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code