28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Сума заборгованості за якою минув строк позовної давності підлягає декларуванню

ДПІ в районах,

29.02.12

Державна податкова інспекція у м. Чернівці нагадує мешканцям міста про те, що триває кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2011 році, які не підлягали оподаткуванню при їх виплаті.

Звертаємо увагу громадян на те, що відповідно пп.164.2.7 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, сума заборгованості платника податку, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року. Фізична особа самостійно сплачує податок з таких та відображає їх у річній податковій декларації, крім сум податкової заборгованості, за якими минув строк давності згідно з законом, що встановлює порядок стягнення заборгованості з податків, зборів (обов’язкових платежів) та погашення податкового боргу

Враховуючи норми ПКУ фізичні-особи боржники, в яких минув строк позовної давності щодо їх заборгованості перед кредиторами, повинні подати річну податкову декларацію до податкового органу за місцем свого проживання до 1 травня 2012 року, в якій відобразити всю суму такої заборгованості. Податок сплачується лише за умови, що сума такої заборгованості перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року. Тобто, при декларуванні доходів у вигляді заборгованості за 2011 рік, не підлягає оподаткуванню сума, що не перевищує 470,5 грн. (941 грн. х 50 %).

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / ДПІ в районах / Новини з державних податкових інспекцій / Роз’яснення та консультації /

Сума заборгованості за якою минув строк позовної давності підлягає декларуванню

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code