28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податківці побували …у покоях маленьких принцес Працівники ДПА в області привітали підшефних з днем захисту дітей

Ексклюзив від відділів,
02.06.11

02.06-11 У міжнародний день захисту дітей, працівники ДПА в Чернівецькій області традиційно вітали своїх маленьких підшефних – вихованців Оршівського дитячого будинку «Ромашка». До заступника голови ДПА в Чернівецькій області Ніни Федоруци цього дня приєднався начальник ДПІ у Кіцманському районі, на території якого розташований дитячий будинок, Павло Скірський. Керівники податкових органів привезли у подарунок малятам фрукти та солодощі – яке ж бо свято без смаколиків!

Допоки не розпочався святковий концерт, дівчатка влаштували гостям справжню екскурсію – показали кімнати відпочинку, яку для них зробили шефи. Стараннями численних благодійників (серед них і працівники ДПА в Чернівецькій області, які подарували комплект м’яких меблів) вихованки «Ромашки» тепер почуваються наче маленькі принцеси – для них створені побутові умови, які здатна забезпечити власним дітям далеко не кожна буковинська родина. У просторих, затишних та світлих спальнях стоять ошатні ліжечка, у вітальні передбачене місце відпочинку та учбова зона, у ванній кімнаті виблискує новісінькій кахель та євро-сантехніка. Словом, все тут зроблено з любов’ю до малечі та з величезним сподіванням, що їхня подальша доля складатиметься якнайкраще.

«Ми тішимося тим, як складається життя наших вихованців, - каже директор закладу Людмила Попова, - багатьох з них, особливо маленьких, охоче всиновлюють як українські родини, так і закордонні. Й хоча дещо складніша ситуація зі старшими дітьми та тими, хто має складні хвороби, загальна тенденція до зменшення безбатченків очевидна: лише кілька років тому у нашому дитячому будинку було вдвічі більше діток, ніж зараз.»

Нині тут мешкає 38 дітей, проте їхня кількість постійно змінюється – хтось щасливо знаходить нових батьків, інші вперше потрапляють до цього затишного закладу з дому маляти або після втрати батьків чи позбавлення їх батьківських прав. Та тим, для кого «Ромашка» поки що залишається рідною домівкою, дорослі влаштували справжнє свято – як і належить, з привітаннями, подарунками та несподіваними сюрпризами. Приєдналася до численних вітань і заступник голови ДПА в Чернівецькій області Ніна Федоруца, яка від щирого серця побажала малечі щастя, здоров’я й доброї долі, а також – гарно вчитися та обов’язково знайти нову родину. На згадку про цю зустріч діти вручили поважній гості почесну грамоту.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян

ДПА в Чернівецькій області

border="0" cellpadding="5">

02.06-6

02.06-7

02.06-8

02.06-9 02.06-10

02.06-11

Головна сторінка / Ексклюзив від відділів / Відділ масово - роз'яснювальної роботи та звернень громадян /

Податківці побували …у покоях маленьких принцес Працівники ДПА в області привітали підшефних з днем захисту дітей

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code