28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податкова Буковини оберігає спокій сумлінних платників, а найкращих з них відзначає Грамотами

Ексклюзив від відділів,
07.09.11

07.09-3 «Складних питань чимало, але всі вони вирішуються, якщо наполегливо працювати» – мабуть, так можна визначити основну тональність прес-конференції за участі голови ДПА в Чернівецькій області Олександра Фищука, що була приурочена до Дня підприємця. Під час зустрічі з журналістами йшлося про основні напрацювання податкової служби протягом поточного бюджетного року та роль соціально-відповідального бізнесу Буковини у здійсненні економічних реформ. Також головний податківець краю відзначив найкращих платників Буковини та вручив їм Грамоти ДПА в Чернівецькій області.

Як зауважив Олександр Фищук, поставлені ДПС України завдання із забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів в цілому виконано. Так, за січень-серпень 2011 року податковими органами області до Зведеного бюджету зібрано біля 868 млн. грн. податків і зборів. Попри зменшення на більш ніж 17 % індексу промислової продукції у січні-липні п. р. порівняно з відповідним періодом 2010 року, темпи приросту платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року склали 6,5%, що додатково забезпечило казні 53 млн. грн. До Державного бюджету спрямовано понад 353 млн. грн., і це дало можливість перевершити відповідний минулорічний показник більше як на 20 млн. грн., або на більш ніж 6 %. До місцевих бюджетів мобілізовано понад 514 млн. грн., темпів росту надходжень відповідно до січня-серпня минулого року досягнуто майже на 33 млн. грн., що склало біля 107 % приросту. При цьому найбільшу частку надходжень до бюджету забезпечили середні та малі підприємства області, що сплатили відповідно майже 75% та біля 18% усіх видів податків та платежів. 07.09-4

Попри стабільну динаміку податкових надходжень, працівники органів ДПС області і надалі вишукуватимуть резерви з наповнення державної скарбниці. При цьому сумлінні платники податків можуть спокійно працювати, - запевнив журналістів та підприємців Олександр Фищук. Адже ДПА України зобов’язало регіональні підрозділи не турбувати зайвий раз підприємства, що не належать до груп ризику, скоротити вдвічі кількість перевірок й при цьому – суттєво підвищити їхню результативність. Це цілком можливо, адже сучасна податкова служба України озброєна такими методиками економічного аналізу та автоматичної обробки даних, які дозволяють майже на 80% отримувати інформацію про фінансово-господарську діяльність платника та його податкову лояльність задовго до того моменту, як поріг підприємства переступає податковий інспектор.

07.09-5 Одним з найбільш дієвих та цивілізованих інструментів впливу на платника також є запроваджена податковим кодексом процедура автоматичного відшкодування ПДВ, перевагами якої в області скористалися 4 підприємства – виробничо-комерційна колективна фірма «Автокомплект-ЛТД», ТОВ «Інтерм», ТОВ «Машзавод» та ТОВ «Сокирянський машинобудівний завод». Як зазначив голова ДПА в області Олександр Фищук, загалом за 8 місяців підприємствам краю було відшкодовано близько 28 млн. грн. ПДВ, з них в автоматичному режимі – біля 8 млн. грн. Вже у поточному місяці до автоматичного відшкодування передбачається 4,7 млн. грн.

Що ж до резервів поповнення бюджету, то, за словами головного податківця краю, до кінця року в області очікується запуск виробничих потужностей Лужанського лікеро-горілчаного заводу та Вашківецького спиртзаводу. Це дозволить не лише збільшити фактичні надходження по акцизному збору, а й суттєво поповнити місцеві скарбниці.

Крім того, податківці області й надалі працюватимуть над зменшенням заборгованості збиткових підприємств, яких сьогодні в області налічується 13 (проти 29-ти минулого року) і за якими зберігається заборгованість у майже 37 млн. грн. Проте з часом ця ситуація обов’язково вирівняється, упевнений Олександр Фищук. Також голова ДПА в Чернівецькій області не має найменшого сумніву у тому, що спільно з силовими структурами та органами виконавчої влади на місцях в області буде остаточно викоренено таке ганебне явище, як тіньовий ринок праці та практика видачі зарплати у «конвертах». 07.09-6

Утім, свято на те й свято, щоб радіти здобуткам, а не перейматися проблемами, яких у повсякденному житті ніколи не бракує. Тож, віддаючи належне високій громадській свідомості та податковій культурі запрошених на урочистості платників та з подякою за своєчасне надходження коштів до державного і місцевого бюджетів, вирішення соціальних питань краю, вклад у зростання економіки регіону Олександр Фищук вручив Грамоти ДПА в Чернівецькій області представникам:

ДП "Берегометське ЛМГ" (Вижницький район); ПП "НВФ "Капітал" (Глибоцький район); ТОВ " Граніт " (Заставнівський район); ВАТ "Вороновицький щебеневий кар’єр" (Кельменецький район); Чернівецького гравійно-піщаного кар’єру (Кіцманський район); ДП "М’ясо Буковини" ВАТ "Новоселицький птахокомбінат" (Новоселицький район); ТОВ "Родничок"(Новоселицький район); ДП "Путильський лісгосп" (Путильський район); ДП "Сокирянській лісгосп" (Сокирянський район); ЗУКФ "Світнест" (Сторожинецький район); ТЗОВ «Ласунка Плюс» (Хотинський район); ТЗОВ "Рома"(м. Чернівці); ТОВ "Машзавод" (м. Чернівці); ТОВ БФ "Чернівціжитлобуд"(м. Чернівці); Приватного підприємця Ключука Сергія Михайловича (м. Чернівці).

На завершення Олександр Фищук побажав представникам бізнесових структур міцного здоров’я, щастя і успіхів у справах.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Ексклюзив від відділів / Відділ масово - роз'яснювальної роботи та звернень громадян /

Податкова Буковини оберігає спокій сумлінних платників, а найкращих з них відзначає Грамотами

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code