28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Зусиллями податківців заборгованість зарплатні в Чернівецькій області скоротилась на 8 мільйонів гривень

Ексклюзив від відділів,

22.09.10

Одним з найважливіших чинників, що негативно впливають на криміногенну ситуацію в регіоні, є наявність заборгованості із заробітної платні. Тож органи державної влади на місцях, й зокрема податкова адміністрація в Чернівецькій області, докладають усіх зусиль для розв’язання цього суспільно-важливого питання.

Зокрема спільними комісіями при держадміністраціях, до складу яких входять податківці, заслухано 176 керівників підприємств-боржників. За результатами цих співбесід 147 підприємств погасили заборгованості із заробітної плати на суму 6,7 мільйона гривен, до бюджетів надійшло понад 947 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

Поза тим податківцями постійно проводиться індивідуальна роз’яснювальна робота серед керівників підприємств-боржників, які не заслуховувались на спільних комісіях при РДА. Загалом в поточному році проведено 164 співбесіди, внаслідок чого 148 підприємств погасило заборгованість із заробітної плати на понад 8 мільйонів гривень, з них до бюджету надійшло понад 1 мільйон гривень податку з доходів фізичних осіб.

Крім того, 136 керівників підприємств заслухано на засіданнях комісій при держадміністраціях з питань підвищення рівня виплати заробітної плати. З них 120 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, внаслідок чого надійшло понад 230 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб. Також податківцями проводилась відповідна індивідуальна роз’яснювальна робота (без залучення органів місцевої влади) з керівниками підприємств. Після вжитих заходів 180 підприємств дослухались до пропозицій ДПА та підвищили рівень заробітної плати, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло понад 450 тисяч гривень ПДФО.

За матеріалами відділу оподаткування

фізичних осіб ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Ексклюзив від відділів / Відділ оподаткування фізичних осіб /

Зусиллями податківців заборгованість зарплатні в Чернівецькій області скоротилась на 8 мільйонів гривень

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code