28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Платники податків — звітуйте в електронному вигляді!

Електронна податкова звітність,

21.02.11

02 лютого поточного року відбувся сеанс “гаряча лінія” з в. о. першого заступника начальника ДПІ у м. Чернівці Ярославом Городенським. Платники податків отримали відповіді на наступні запитання:

Які платники ПДВ мають право обрати квартальний податковий період подання звітності з ПДВ?

Квартальний податковий період подання звітності з ПДВ передбачений Указом Президента України “про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.98 р. №727/98 із змінами та доповненнями для юридичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування зі сплатою єдиного податку за ставкою 6%.

Чи являються податковими агентами СГД - юридичні особи та фізичні особи – підприємці з метою нарахування ПДВ при отриманні послуг від нерезидентів та їх представництв, які не зареєстровані платниками ПДВ?

Відповідно до п.180.2 ст.180 розд.5 ПКУ особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету у разі постачання послуг нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими як платники податку, якщо місце постачання послуг розташоване на митній території України, є отримувач послуг.

Тобто, суб’єкти господарювання юридичні особи та фізичні особи – підприємці, як платники ПДВ, так і неплатники ПДВ, з метою нарахування ПДВ є особами, які відповідальні за нарахування та сплату ПДВ до бюджету при отриманні послуг від нерезидентів та їх представництв, що не зареєстровані платниками ПДВ.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Електронна податкова звітність / Повідомлення /

Платники податків — звітуйте в електронному вигляді!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code