28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Андрій Головач очолив Координаційну раду органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД та ініціював створити форум фінансових поліцій Західної та Східної Європи

Новини,
02.10.12

02.10-3 Перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач очолив Координаційну раду органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД (КРОПР). Рішення було ухвалене під час засідання ради 20 вересня 2012 року в Одесі.

Скориставшись правом ініціативи, новообраний голова КРОПР Андрій Головач запропонував створити форум фінансових поліцій Західної та Східної Європи, який мав би стати «комунікаційним майданчиком для оперативної роботи правоохоронців з різних країн». По суті, йдеться про створення аналога Інтерполу, котрий займався б злочинами саме у фінансовій сфері.

Начальник підрозділу технологій та протидії фінансовим злочинам Департаменту операцій Європолу Карло ван Хекелем. відзначив високий професіоналізм українських податкових міліціонерів і зазначив, що «Європол відкритий для того, щоб надати Україні всі відповідні ресурси, аби поєднати зусилля і вдосконалити співпрацю із компетентними органами країн — членів Євросоюзу».

За словами Андрія Головача, поодинці протидіяти міжнародній фінансовій злочинності, яка активно застосовує всі досягнення технічного прогресу, стає дедалі важче. Відтак боротьба з економічними злочинами має бути загальною справою. І Україна готова зробити у неї свій внесок.

Реформування правоохоронних органів в напрямку посилення ефективності боротьби з економічними злочинами і створення нового відомства на базі податкової міліції України є невипадковим. На сьогоднішній день податкова міліція України є основним підрозділом який безпосередньо займається поповненням державної казни шляхом виведення грошових потоків з тіньової економіки.

Осторонь не стоїть і податкова міліція Буковини, так з початку року за її участю забезпечено надходження до Державного бюджету в сумі 28 млн. грн.

За матеріалами податкової міліції області викрито 35 злочинів в сфері економіки, з яких 28 тяжких та особливо тяжких. Із загальної кількості викрито 17 злочинів за ст..212 ККУ, з яких 14 або 82 % за ч.3 ст. 212 ККУ.

Встановлена сума збитків по кримінальним справам становить 24 млн. 170 тис. грн., з яких 15 млн. 140 тис. грн. або 62 % відшкодовано. В цьому році до суду направлено кримінальні справи по 60 злочинам із них 17 за ст.212 ККУ.

Серед направлених до суду 4 за ч. 4 ст.212 ККУ у зв’язку з повним відшкодуванням збитків в сумі 4,8 млн. грн.

Виявлено 16 фактів необґрунтованої заявки на відшкодування з бюджету і попереджено незаконне відшкодування з бюджету ПДВ на суму 3,5 млн. грн..

Протягом поточного року з незаконного обігу вилучено товарно - матеріальних цінностей на суму 7,1 млн. грн. в тому числі підакцизних товарів 2,6 млн. грн.

Викрито 5 підпільних цехів з яких 3 по незаконному виробництву фальсифікованих ЛГВ, вилучено 10 тис. марок акцизного податку. Порушено 3 кримінальні справи за ч.3 ст. 204 ККУ. (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів)

Головна сторінка / Новини / Головні події /

Андрій Головач очолив Координаційну раду органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД та ініціював створити форум фінансових поліцій Західної та Східної Європи

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code