28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Буковина: податкова служба зацікавлена та відкрита до діалогу з бізнесом

Новини,
02.10.12

02.10-1 Наголосив голова державної податкової служби у Чернівецькій області Микола Козловський під час Форуму для платників податків малого та середнього бізнесу Чернівецької області.

Мета таких зустрічей проста та зрозуміла – донести до кожного підприємця ті зміни та інновації, що впроваджуються в податковій, вислухати пропозиції щодо поліпшення роботи.

За його словами, сьогодні податкова реалізує комплекс заходів, направлених на перетворення з фіскального органу в сервісну службу, де працівник податкової служби повинен стати партнером платника податків в справі наповнення бюджету країни.

З цією метою, в області у кожній з 9-и податкових інспекцій відкриті центри обслуговування платників податків, де громадяни мають можливість отримати якісні податкові послуги. Надання якісного податкового сервісу – це, на сьогоднішній день, головне завдання податкової служби і тому, всі, хто сумлінно сплачує до бюджету податки, заслуговують на якісний європейський сервіс, - зауважив під час зустрічі Микола Іванович.

Практичним кроком назустріч бізнесу стало постійне зменшення у поточному році кількості перевірок з боку податкової. Крім цього, послаблено фіскальний тиск на платників єдиного податку шляхом запровадження мораторію на застосування окремих видів фінансової та адміністративної відповідальності.

Також скорочені терміни реєстрації, перереєстрації і анулювання реєстрації платників ПДВ в податкових органах з 10 до 5 робочих днів, уніфіковані терміни подачі заяв платників ПДВ для перереєстрації – 10 робочих днів замість 10 або 20 календарних, відмінені обмеження для добровільної реєстрації платників ПДВ і надана можливість реєструватися платником ПДВ будь-якій особі, що здійснює операції оподаткувань, видаються безкоштовні ключі електронного цифрового підпису.

Попри нові норми Податкового кодексу порушення трудових прав громадян і надалі залишається розповсюдженим явищем на вітчизняних підприємствах. Результати перевірок працівників ДПС області свідчать, що недобросовісні буковинські роботодавці і надалі сплачують зарплату «в конвертах», або меншу за мінімальну. Такі факти унеможливлюють нарахування справедливої пенсії у майбутньому.

У ході проведення представницького заходу суб’єктам господарювання області пояснено окремі норми Податкового кодексу України для їх правильного застосування на практиці. Певна увага була приділена Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету, а особливості заповнення наглядно відображено на слайдах.

Кожен з присутніх мав змогу заповнити анкету та надати пропозиції щодо поліпшення роботи з обслуговування платників податків, які будуть враховуватись у подальшій співпраці з бізнесом.

Головна сторінка / Новини / Головні події /

Буковина: податкова служба зацікавлена та відкрита до діалогу з бізнесом

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code