28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Чотири кроки платника податків для отримання безкоштовного Ключа електронного підпису

Новини,

07.06.12

Для реєстрації та отримання посиленого сертифікату відкритого ключа необхідно зробити чотири кроки:

- Крок 1: Ознайомлення з документами ; - Крок 2: Підготовка документів ; - Крок 3: Реєстрація у Центрі ; - Крок 4: Формування посиленого сертифікату .

Крок 1. Ознайомлення з документами

Завантажити та уважно ознайомитись - з умовами Договору про надання послуг ЕЦП ; Заявою-приєднання; Зразком заповнення заяви-приєднання; Регламентом Акредитованого центру сертифікації ключі інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби далі АЦСК ІДД ДПС.

Відповідні відомості знаходяться на офіційному сайті центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби за адресою: http://www. cskidd. gov. ua

Крок 2. Підготовка документів

У разі згоди з умовами Договору, платник заповнює заяву-приєднання, відповідну Заяву на реєстрацію для отримання посилених сертифікатів відкритих ключів, подає необхідні документи, що засвідчують особу заявника та підписувача.

Документи, необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для юридичної особи:

- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку (дозвіл на використання персональних даних підписувача) для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;

- оригінал статуту юридичної особи (положення про установу, філію) або його нотаріально засвідчена копія ( надається виключно для ознайомлення );

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а для відокремлених підрозділів юридичної особи (філії, представництва) надається копія довідки з управління статистики про внесення відомостей про відокремлений підрозділ до ЄДРПОУ.

- документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення тощо);

- документи, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи – заявника та його повноваження, засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи;

- копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів;

- копія облікової картки платника податків* (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера) у разі, якщо формуються сертифікати для керівника та бухгалтера.

* У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.

Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом керівника та печаткою юридичної особи, а також підписом уповноваженої особи ЦСК, якій надано копії разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.

Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для фізичної особи-підприємця:

- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС і формування посиленого сертифікату відкритого ключа;

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- паспорт та копію паспорту заявника (копії 1-4 сторінок), засвідчену власноручним підписом власника;

- копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).

* У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається. Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи (підписом фізичної особи - підприємця та його печаткою, у разі її наявності), а також підписом уповноваженої особи сектору реєстрації користувачів при ДПС у Чернівецькій області, якій надаються копії разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.

Увага! До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

Крок 3. Реєстрація у Центрі

Звернутись до сектору реєстрації користувачів при ДПС у Чернівецькій області з наведеним вище комплектом документів та власними носіями (змінний флеш-носій або CD/DVD-диск для запису) для отримання особистих ключів з розрахунку один носій на кожний особистий ключ.

Увага! Носії для запису ключової інформації повинні бути особистими.

Крок 4. Формування посиленого сертифікату

Згенерувати ключову пару (особистий та відкритий ключ). Ключі ЕЦП генеруються апаратно-програмним способом заявником самостійно в окремому приміщенні сектору реєстрації користувачів при ДПС у Чернівецькій області в кабіні генерації, за допомогою спеціалізованого обладнання і програмного забезпечення, що має позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи.

Після закінчення процедури реєстрації власник особистого ключа може отримати посилені сертифікати відкритого ключа завантаживши їх з офіційного сайту АЦСК ІДД ДПС. За бажанням заявника посилені сертифікати відкритих ключів можуть бути записані на окремий власний носій заявника.

Увага! Посилені Сертифікати відкритого ключа АЦСК ІДД ДПС не роздруковуються, а надаються в електронному вигляді.

C трок дії посиленого сертифікату відкритого ключа ЕЦП становить 1 рік

з моменту його формування.

Головна сторінка / Новини / Важливо! /

Чотири кроки платника податків для отримання безкоштовного Ключа електронного підпису

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code