28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

До відома платників податків!

Новини,

11.06.09

Нові передплатні видання!

im1

У 2010 році вийшли книги із серії збірників нормативно-правових актів „Бібліотека платника податків”: у січні - „Реєстрація та облік платників податків в органах Державної податкової служби України”, у лютому - „Оподаткування доходів фізичних осіб. Порядок подання декларації про майновий стан і доходи громадян”. Крім того, у 2010 році побачив світ №1 (4) „Бюлетень фінансово-податкового законодавства та практики його застосування. Офіційні матеріали Державної податкової служби України”.

Детальніше...

Шановні платники податків Буковини!

11.06.09 Нова єдина поштова адреса для надсилання платниками податків електронної звітності ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) буде введена в дію згідно плану-графіку поетапного впровадження у промислову експлуатацію в органах ДПС України централізованої системи електронної податкової звітності платників податків. В Чернівецькій області початок етапу впровадження припадає на 28 квітня 2009 року і закінчується 26 червня 2009 року.

Шановні платники податків Буковини!

04.06.09

Відповідно до наказу Державної податкової адміністрації України від 31.12.2008 р. № 827 в системі централізованого подання податкової звітності в електронному вигляді розпочинає роботу оператор - ТОВ «Ефективні інформаційні системи». Для подання податкової звітності в електронній формі через оператора використовуватиметься електронна адреса Оператор розпочав роботу з 18 травня 2009 року. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 498-88-88 або на сайт www. eis. net. ua .

До уваги платників ПДВ!

04.06.09 Наказом ДПА України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України від 20 лютого 2009 р. № 78/238/65 затверджено Порядок зарахування сум податку на додану вартість, що підлягають бюджетному (експортному) відшкодуванню платнику, якому відповідно до закону реструктуровано податковий борг з податків, зборів (обов'язкових платежів), що зараховуються до Державного бюджету України, та/або надано відстрочку або розстрочку зі сплати таких податків, зборів (обов'язкових платежів), у рахунок погашення таких реструктурованих та/або відстрочених (розстрочених) сум. Детальніше...

До уваги торговельних організацій!

01.06.09

Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області повідомляє, що відповідно до Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, на конкурсній основі визначаються торговельні підприємства, яким у 2009 році буде доручена реалізація безхазяйного та іншого належного державі майна. Зацікавленим суб'єктам господарювання - юридичним особам, незалежно від форми власності, що мають право здійснювати реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів, або через роздрібну торговельну мережу для включення в "Єдиний реєстр торгівельних організацій", необхідно надати до 26 червня 2009 року конкурсній комісії ДПА в Чернівецькій області конкурсну пропозицію та наступні документи : Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна > Кінець >> Сторінка 9 з 9

Головна сторінка / Новини /

До відома платників податків!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code