28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

ДПА в Чернівецькій області реорганізується, однак продовжує виконувати свої повноваження

Новини,

19.10.11

19.10-1 Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області повідомляє, що у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року № 981 „Про утворення територіальних органів Державної податкової служби”, згідно вимог наказу ДПС України від 10.10.11 №49 «Про реорганізацію окремих територіальних органів державної податкової служби» 17 жовтня 2011 року подано пакет документів державному реєстратору для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців щодо припинення юридичної особи – ДПА в Чернівецькій області у зв’язку з реорганізацією.

Детальніше...

Розпочато реорганізацію податкової служби Буковини

19.10.11

17.10-7 Наказом Державної податкової служби України від 10.10.11 р. № 49 головою комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації у Чернівецькій області призначено Костянтина Циркуна.

Голову комісії з проведення реорганізації ДПА у Чернівецькій області перед керівним складом податкових органів області представив директор Департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України. Вячеслав Валентинович Бусарєв.

Детальніше...

Шановні чернівчани!

07.10.11

Від імені всіх податківців краю та мене особисто

прийміть щирі вітання з 603-ю річницею Чернівців!

07.10-1

Долею нам судилося жити та працювати у дивовижно гарному європейському місті, яке дбайливо оберігає та плекає свої багаті історичні традиції й водночас активно розвивається, як сучасний інтелектуальний, науковий, культурний та торговельний центр. Тут затишно почуваються представники різних віросповідань та національних культур, завдяки яким протягом багатьох століть місто зберігає своє неповторне обличчя.

Певен, що на Чернівці чекає славне та надзвичайно цікаве майбутнє, яке ми і надалі розбудовуватимемо разом – «спільними зусиллями», в атмосфері уславленої буковинської толерантності.

Щиросердно бажаю кожному городянину незгасимої любові до рідного міста, наснаги та натхнення у щоденній праці задля його процвітання. Здоров’я та добробуту Вам, щастя і родинної злагоди, рясних життєвих гараздів.

З повагою,

Голова ДПА в Чернівецькій області

Олександр Фищук

Буковинські податківці прогнозують збільшення користувачів електронного сервісу

05.10.11

05.10-4 Збільшити коло платників, які подають звітність в електронному вигляді – таке завдання поставив перед податківцями заступник голови ДПА в Чернівецькій області Олександр Скорейко під час розширеної оперативної наради.

Детальніше...

Голова ДПА в Чернівецькій області Олександр Фищук провів особистий прийом в Путильському районі

03.10.11

05.10-3 Одним з основних завдань податкової служби є кваліфікований і своєчасний розгляд звернень громадян. Завдяки такому зв’язку з платниками буковинські митарі мають змогу оперативно вирішувати порушені у зверненнях питання та вчасно задовольняти законні вимоги заявників.

Детальніше...

Кельменецький район відвідав заступник голови ДПА у Чернівецькій області Олександр Скорейко

26.09.11

26.09-1 Відстоювати свої законні інтереси та брати участь в управлінні державними й громадськими справами, впливати на поліпшення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування – право кожного свідомого громадянина України. У свою чергу компетентний розгляд звернень громадян – прямий обов’язок та пріоритетний напрямок роботи податкової служби. Для цього керівники та посадові особи ДПА в Чернівецькій області постійно проводять особисті прийоми громадян в громадській приймальні обласної ДПА, а також – за місцем роботи та проживання громадян.

Детальніше...

Черговий ON-LINE! ДПА в Чернівецькій області заступає на чергування по країні 26 вересня

22.09.11

Шановні платники податків!

cherg 26 вересня з 10 до 17-ої години. 2011 року Ви маєте можливість поставити запитання фахівцям ДПА в Чернівецькій області та отримати відповіді в режимі он-лайн. Сервіс безкоштовний.

Для того, щоб задати запитання, вам необхідно зайти на сайт ДПА в Чернівецькій області ( www. dpa. сv. ua ) в банер «Черговий ON-LINE!»

Детальніше...

Ермітаж та Лувр – на одній долоні

22.09.11

22.09-1 Нещодавно у Криму урочисто завершився 9-й Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей», повернулися додому відпочилі та засмаглі переможці творчого змагання, а нагороди за талант та високу податкову культуру продовжують знаходити юних митців. Так, 13-літній чернівецький школяр Анатолій Ярмистий за художню роботу «Податкова пасіка» отримав в якості спеціальної відзнаки від газети «Все про бухгалтерський облік» цінний подарунок – планшетний комп’ютер iPad. Крім того, він одержав від ДПС України поліграфічні сувеніри – каталог та календар з роботами учасників конкурсу.

Детальніше...

Горян найбільше турбують питання реформування спрощеної системи та перспективи розвитку сімейного бізнесу

21.09.11

У Вижницькому районі відбувся особистий прийом голови ДПА в Чернівецькій області Олександра Фищука

image002 Робота зі зверненнями громадян – важлива складова діяльності податкової служби, адже у такий спосіб забезпечується зворотній зв’язок із бізнесом та громадськістю. Тому керівництвом податкових органів Чернівецької області постійно приділяється значна увага поліпшенню роботи громадських приймалень, організації і проведенню виїзних особистих прийомів громадян. Днями мешканці Вижницького району мали чергову можливість поспілкуватися безпосередньо з керівництвом податкової служби та задати запитання, що найбільше їх хвилюють – у адміністративному приміщенні ДПІ відбувся виїзний особистий прийом громадян за участі голови державної податкової адміністрації у Чернівецькій області Олександра Фищука.

Детальніше...

Як покращити комунікацію з платником, визначали на апаратній нараді буковинські податківці

19.09.11

19.09-11 Про виконання планових завдань із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців поточного року та у серпні зокрема, а також – вжиття заходів щодо безумовного виконання вересневих завдань йшлося під час розширеної апаратної наради ДПА в області за участі керівництва обласного апарату, начальників структурних підрозділів ДПА в області, начальників районних податкових інспекцій та ДПІ у м. Чернівці. На нараді також обговорювалися результати перевірок фінансово-господарської діяльності органів ДПС області протягом поточного року, стан роботи зі зверненнями громадян та протидії корупції.

Детальніше...

Додому – з гарним настроєм та подарунками З Криму повернулися переможці конкурсу «Податки очима дітей»

15.09.11

15.09-11 Четверо буковинських школярок – учасниці та переможниці конкурсу «Податки очима дітей» Марічка Федорчак, Тоня Черній, Юля Черній та Оля Кіріяк у нагороду за талант та свідоме ставлення до податків (чим можуть похвалитися не всі дорослі) отримали від ДПС України путівки до дитячого санаторно-оздоровчого центру „Маяк” у м. Євпаторія.

Детальніше...

«Однорукі бандити», цигарки та металобрухт…

13.09.11

13.09-1 Подробицями найбільш резонансних правопорушень, виявлених у першій декаді вересня, під час брифінгу з представниками друкованих ЗМІ та тележурналістами поділився заступник начальника УПМ ДПА в Чернівецькій області Володимир Паращич.

Детальніше...

Державна податкова служба України відзначила переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

12.09.11

12.09-1 Цього року на відпочинок до Дитячого санаторно-оздоровчого центру „Маяк” (м. Євпаторія) було запрошено не лише переможців конкурсу „Податки очима дітей – 2011”, а й його учасників – дітей з малозабезпечених сімей, вихованці інтернатів та дитячих будинків. Загалом, у ДСОЦ „Маяк” відпочило 45 дітей.

Детальніше...

Податкова Буковини оберігає спокій сумлінних платників, а найкращих з них відзначає Грамотами

07.09.11

07.09-3 «Складних питань чимало, але всі вони вирішуються, якщо наполегливо працювати» – мабуть, так можна визначити основну тональність прес-конференції за участі голови ДПА в Чернівецькій області Олександра Фищука, що була приурочена до Дня підприємця. Під час зустрічі з журналістами йшлося про основні напрацювання податкової служби протягом поточного бюджетного року та роль соціально-відповідального бізнесу Буковини у здійсненні економічних реформ. Також головний податківець краю відзначив найкращих платників Буковини та вручив їм Грамоти ДПА в Чернівецькій області.

Детальніше...

Буковинські податківці привітали з днем знань студентську та учнівську молодь

02.09.11

02.09_5 1 вересня перед буковинськими школярами та студентами гостинно розчинилися двері шкіл, середніх спеціальних закладів та вишів. Працівники ДПА в Чернівецькій області не оминули своєю увагою святкування Дня знань та навідалися до навчальних закладів краю, щоби привітати майбутніх платників податків.

Детальніше...

Шановні бізнесмени Буковини!

02.09.11

02.09-1 Від усіх податківців краю та від мене особисто прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем підприємця!

Ваша робота надзвичайно важлива для українського суспільства. Адже підприємництво є запорукою економічного зростання країни, дає можливість створювати нові робочі місця та наповнювати ринок вітчизняними товарами і послугами, забезпечує надійні передумови для виконання державою соціальних гарантій.

Податкова служба зацікавлена в тому, щоби в нашому регіоні було якомога більше успішних та соціально відповідальних суб’єктів підприємництва, з якими налагоджено прозорі партнерські взаємини. І ми наполегливо працюємо задля створення атмосфери взаємної довіри між податковою службою та платниками податків, бо зрештою це позначається на підвищенні рівня життя кожного українського громадянина.

З нагоди професійного свята щиро бажаю всім енергійним, ініціативним, заповзятливим буковинцям, яким вдалося організувати та успішно розвинути власну справу, міцного здоров'я, щастя, добра та любові, рясних ужинків на обраному нелегкому шляху, незмінного Божого благословення на щодень.

З повагою,

Голова ДПА в Чернівецькій області Олександр Фищук

Шановні буковинці!

31.08.11

31.08-1 Щиро вітаю всіх Вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань !

Це чудове свято єднає всі покоління представників найрізноманітніших професій. У цей день хочеться привітати усіх учнів, їх батьків та вчителів, побажати миру, благополуччя й злагоди у родинах та міцного здоров’я.

1 Вересня – особливий день у житті першокласників. Я сердечно вітаю маленьких буковинців, які поповнили ряди дружної родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відкриються двері у чарівний світ пізнання. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років.

Бажаю вам успіхів у досягненні мрій і бажань. Сміливо досягайте вершин наук, впевнено долайте труднощі, творчо ставтеся до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху!

Сміливо крокуйте Країною Знань! Успіхів вам, юні друзі, нових відкриттів, цікавих зустрічей, захоплюючих вражень і щасливої долі!

З повагою

Голов а ДПА в Чернівецькій області О. Г. Фищук

Переможці конкурсу «Податки очима дітей» вирушили до Криму

30.08.11

30.08-1 Назустріч новим враженням, пригодам та знайомствам поїхали буковинські переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2011» – Кирияк Оля (с. Веренчанка, Заставнівський район), Федорчак Маша (с. Багна Вижницький р-н) та Черній Антоніна (м. Хотин).

Детальніше...

З нагоди дня народження країни відзначено найкращих податківців Буковини та пошановано ветеранів служби

26.08.11

26.08-1 З піднесеним настроєм зустріли 20-річчя Незалежності України буковинські податківці, які з нагоди найвизначнішого державного свята провели урочисті збори.

Розпочався святковий захід під звуки національного гімну, відтак до керівників обласного апарату, начальників районних інспекцій та ДПІ у м. Чернівці, кращих працівників ДПА та запрошених ветеранів податкової служби з вітальним словом звернувся головний податківець краю Олександр Фищук. Він висловив упевненість у тому, що Україна незворотно рухається у напрямку демократичних перетворень та неодмінно посяде гідне місце у співтоваристві європейських країн.

Детальніше...

Шановні колеги!

19.08.11

Вітаю Вас із 20-ю річницею Незалежності України!

Це свято – символ національного єднання та величі духу українського народу.

Сьогодні перед нами стало важливе завдання – наповнити незалежність країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль, аби наблизити пору розквіту України.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, новими звершеннями та можливостями, а справи примножать велич нашої держави.

Бажаю Вам миру, любові, благополуччя, здоров’я та сімейного затишку.

З повагою

Голова ДПС України

Віталій Захарченко

Черговий ON-LINE! ДПА в Чернівецькій області заступає на чергування по країні 17 серпня

15.08.11

cherg Шановні платники податків!

17 серпня з 10 до 17-ої години. 2011 року Ви маєте можливість поставити запитання фахівцям ДПА в Чернівецькій області та отримати відповіді в режимі он-лайн. Сервіс безкоштовний.

Для того, щоб задати запитання, вам необхідно зайти на сайт ДПА в Чернівецькій області ( www. dpa. сv. ua ) в банер «Черговий ON-LINE!»

Для платників податків цей проект є систематизованим механізмом постійного спілкування з фахівцями регіональних органів ДПС у плановому форматі. Тобто щодня по черзі (одна за одною) 27 регіональних податкових адміністрацій України надаватимуть консультаційну та роз'яснювальну допомогу платникам податків на спеціалізованому бухгалтерському порталі.

Ласкаво просимо на новий сервіс «Черговий по країні» !

Ціни на окремі соціально важливі вироби медичного призначення будуть знижені

11.08.11

Таких домовленостей досягнуто під час зустрічей податківців з власниками 34 аптечних закладів, які працюють на території Чернівецької області.

Податкова служба протягом останніх трьох днів здійснює щоденний моніторинг цін соціальних груп медичних товарів. Триватиме такий аналіз щонайменше до кінця кварталу - до 1 жовтня 2011 року.

Детальніше...

У буковинських податківців новий голова

08.08.11

08.08-1 Нового керівника ДПА в Чернівецькій області Олександра Фищука представив колективу податківців начальник відділу Департаменту персоналу ДПС України Юрій Чечко. Він подякував працівникам податкової служби Чернівецької області за роботу, зауваживши, що Буковина за сумами надходжень податків завжди показувала гідні результати та висловив переконання, що так буде і надалі.

Детальніше...

Гроші з «конверту» – до державного гаманця

28.07.11

28.07-2 Шляхи протидії тіньовому сектору економіки шукали учасники науково-практичної конференції «Стратегія вирішення проблем зайнятості у Чернівецькій області», організованої «Буковинською партнерською агенцією» та Німецьким Товариством міжнародного співробітництва, яке працює в рамках програми сприяння економічному розвитку та зайнятості. У дискусіях довкола чи не найгострішої соціально-економічної проблеми України взяли участь також буковинські податківці.

Детальніше...

Відбулась чергова Інтернет – - конференція

21.07.11

21.07-1 21 липня 2011 року в режимі он-лайн платники податків спілкувались із першим заступником голови ДПА в Чернівецькій області Боднарем Олегом Івановичем на тему: «Взаємовідносини платників податків та органів державної податкової служби».

В розділі « Онлайн-конференція/архів » можливо ознайомитися із запитаннями та відповідями на них.

Шановні бухгалтери Буковини! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

15.07.11

15.07-6 Ви присвятили своє життя надзвичайно складній та відповідальній професії, яка вимагає великої віддачі, терпіння, наполегливості та професіоналізму. Тож прийміть щиру вдячність за Вашу щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку, завдяки чому стабільно розвивається економіка краю, зміцнюється фінансова система та забезпечується позитивна динаміка податкових платежів до бюджетів всіх рівнів.

Бажаю оптимізму і благополуччя, плідної роботи та піднесення престижу бухгалтерської професії в суспільстві. Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, натхнення і творчих злетів в ім'я розквіту нашої Батьківщини.

З повагою,

голова ДПА в Чернівецькій області Микола Козловський

Кращими волейболістами серед податківців області стали вижничани

12.07.11

12.07-2 Волейбольний турнір в рамках обласного етапу Спартакіади працівників органів ДПС відбувся днями на базі професійного клубу «Будівельник-Динамо-Буковина» за підтримки ради профспілок органів ДПС в Чернівецькій області. На майданчику, де зазвичай змагаються команди вищого дивізіону, спортсмени-аматори виборювали не менш престижну путівку до Всеукраїнського етапу Спартакіади, який цього року пройде в жовтні у Криму.

Детальніше...

Буковинські податківці відзначили своє професійне свято

05.07.11

04.07-1 На урочисті збори з нагоди дня працівника податкової служби до Державної податкової адміністрації завітали керівники Чернівецької обласної державної адміністрації, а також – традиційні партнери буковинських податківців – представники суддівської влади, правоохоронних органів та силових структур краю.

Детальніше...

Шановні колеги! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!

30.06.11

30.06-1 Ви пов’язали свою долю з нелегкою відповідальною професією, яка вимагає високого фахового рівня, принциповості та нерідко громадської мужності. Певен, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів адміністрування податків, підвищенню добробуту наших громадян.

Святкового вам настрою, шановні колеги, міцного здоров`я, сімейної злагоди і добра, натхнення і віри у свої сили, щоб ваше життя було щасливим, робота – успішною, емоції – яскравими, а кожен день – неповторним!

Мої святкові вітання всім платникам податків Буковини. Зичу вам міцного здоров`я, успіхів у бізнесі, високих прибутків, родинного щастя і добра! Адже свято наше – спільне, спільна і робота – задля України, її сьогодення і майбуття.

З повагою

Голова ДПА в Чернівецькій області Микола Козловський

Голова ДПА в Чернівецькій області Микола Козловський: «Подарунком до професійного свята стали півмільярда надходжень»

30.06.11

Суттєве переформатування фіскальної системи та ряд тимчасових обмежень у контрольно-перевірочній роботі у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу не завадили буковинським податківцям зберегти позитивну динаміку бюджетних надходжень. Які додаткові резерви дозволяють працівникам органів ДПС в Чернівецькій області утримувати на гідному рівні робочі показники, виконувати та навіть перевиконувати планові завдання – про це у розмові з головним податківцем краю Миколою Козловським.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 9 з 15

Головна сторінка / Новини /

ДПА в Чернівецькій області реорганізується, однак продовжує виконувати свої повноваження

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code