28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Голова ДПС України Олександр Клименко відзначив переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Новини,
11.09.12

14.09-2 Урочиста церемонія нагородження переможців ювілейного 10-го конкурсу „Податки очима дітей-2012” відбулась у місті Севастополі.

Серед переможців – юна буковинка Альона Саламатіна з роботою „Уквітчалась Україна вінком достатку…”. Дівчинка посіла третє місце у конкурсі за напрямом „Художні твори” та отримала диплом і подарунок – електронну книгу особисто від голови ДПС України Олександра Клименка.

„Цього року я переконався, що немає нічого прекрасніше, ніж щирий дитячий погляд на дорослі речі. Ніхто, як ви – юні художники і творці, не змогли краще передати соціальну необхідність податків. Я переконаний, що поки в країні є такі діти, як ви, у яких горять очі – у нашої країни є майбутнє, ви своєю творчістю показуєте нам – дорослим, що таке турбування про державу”, - відзначив Олександр Вікторович у вітальній промові.

В урочистому нагородженні переможців конкурсу також взяли участь Голова центральної ради Всеукраїнської профспілки працівників ОДПС Олександр Кислиця, Президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова; члени журі та партнери конкурсу. Своїми виступами привітали учасників конкурсу дитячі хореографічні ансамблі, та дівчачі улюбленці – учасники «Фабрики зірок – 3» брати Борисенки.

За великий 10-річний період члени журі розглянули більше 200 тисяч творчих робіт дітей. У ювілейному – 10 конкурсі „Податки очима дітей-2012” взяли участь понад 90 тисяч робіт дітей віком від 9 до 15 років.

Діти, роботи яких здобули перемогу на найвищому рівні, від ДПС України отримали путівки на відпочинок та оздоровлення на базі Дитячого санаторно-оздоровчого центру „Маяк” у м. Євпаторія.

Також на відпочинок до центру „Маяк” було запрошено й 27 учасників – дітей з малозабезпечених сімей, вихованців інтернатів та дитячих будинків, серед яких вихованець загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів м. Сторожинець Валентин Шубран.

Під час тематичної зміни, яка тривала з 27 серпня по 9 вересня 2012 року, у дітей була різноманітна розважальна програма: веселі дискотеки, цікаві ігри, конкурси та екскурсія у Євпаторійський дельфінарій.

Незабутні спогади про відпочинок у „Маяку” назавжди залишаться у серцях юних буковинців і вони ще довго розповідатимуть своїм рідним, однокласникам, друзям та приятелям про свої надзвичайні враження святкового дійства, яке їм влаштувала податкова служба України.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Новини / Головні події /

Голова ДПС України Олександр Клименко відзначив переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code