28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

На Буковині за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім анульовано 16 ліцензій

Новини,
10.09.12

14.09-1 Вживання спиртних напоїв неповнолітніми дуже небезпечне явище. Перш за все, алкоголь згубно впливає на здоров'я дитини. Окрім цього, після вживання горілчаних напоїв підлітки можуть потрапити у небезпечні ситуації, або стати жертвами злочину.

Тому працівники регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Чернівецькій області в рамках спільних дій з працівниками органів внутрішніх справ та з питань захисту прав споживачів на постійній основі проводять заходи, спрямовані на виявлення суб’єктів підприємництва, які продають алкоголь та тютюн неповнолітнім.

У поточному році працівники регіонального управління виявили 87 порушень у підприємств сфери оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з них 12 порушень вимог статті 15-3 Закону України від 19.12.1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі Закон № 481) в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років.

До порушників застосовано 238,4 тис. гривень фінансових санкцій, з яких 88,4 тис. гривень через продаж алкоголю та тютюну малолітнім.

За матеріалами інших контролюючих органів до суб’єктів господарювання застосовано 34 тис. гривень фінансових санкцій за продаж підліткам алкоголю та тютюну.

Через продаж підакцизних товарів особам, що не досягли 18-річного віку, анульовано 16 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Працівники податкової служби і надалі викриватимуть несумлінних суб’єктів господарювання, які намагаються заробити гроші на здоров’ї підлітків. Як відомо, кожен суб’єкт господарювання, перед тим як отримати ліцензію на право торгівлі алкоголем і тютюном, знайомиться з правилами та вимогами торгівлі цими товарами, а також з відповідальністю за відхилення від них. Тому закон порушується усвідомлено, а не через незнання.

Державна податкова служба у Чернівецькій області нагадує, що відповідно до чинного законодавства, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень.

За матеріалами регіонального управління

Департаменту САТ ДПС України

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Новини / Головні події /

На Буковині за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім анульовано 16 ліцензій

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code