28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

На Київщині судитимуть злочинне угрупування фінансових махінаторів

Новини,

10.07.12

Слідчим управління ДПС у Київській області спрямовано до суду кримінальну справу за обвинуваченням 7 членів організованої групи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2, ст. 205, ч. 4 ст. 358, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364-1 КК України.

Детальніше...

У третьому кварталі планово перевірять лише 1,7 тис. підприємств

10.07.12

Порівняно з другим кварталом кількість підприємств, які потрапили до плану-графіку документальних перевірок на липень-вересень, зменшилася на 300 суб’єктів господарювання. У минулому кварталі було перевірено 2 тис. підприємців.

Детальніше...

Податкова щоденно опрацьовує понад 5 тисяч запитів від органів виконавчої служби

07.07.12

Нове програмне забезпечення, розроблене фахівцями Державної податкової служби, дозволяє щоденно обробляти більше п’яти тисяч запитів від судових виконавців. Зокрема, представники органів юстиції під час виконання судових вердиктів про стягнення заборгованості звертаються до ДПСУ за відомостями про джерела доходів та номери банківських рахунків боржників – юридичних осіб або приватних підприємців.

Детальніше...

Податкова міліція виявила у Києві склад контрабандного товару орієнтовною вартістю 50 мільйонів гривень

07.07.12

Склад комп’ютерної та побутової техніки, а також господарських товарів на суму близько 50 мільйонів гривень виявили у Києві працівники податкової міліції України.

Детальніше...

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях зустріла професійне свято

07.07.12

07.07-1 З нагоди Дня працівника державної податкової служби України 2 липня 2012 року начальник Державної податкової інспекції у м. Чернівцях Анатолій Паланійчук провів урочисте зібрання.

В урочистостях взяли участь заступники начальника, керівники та працівники структурних підрозділів інспекції, представники засобів масової інформації. У своєму вітальному слові Анатолій Паланійчук подякував усьому колективу податкової інспекції за працелюбність, самовіддачу та високий професіоналізм.

Детальніше...

Щодо функцій та правових основ діяльності органів державної податкової служби у зв’язку з проведенням адміністративної реформи

06.07.12

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні).

Законом внесено зміни до Податкового кодексу України, що визначають функції та повноваження окремих центральних органів виконавчої влади у відповідних сферах суспільного життя.

Детальніше...

Заступник головбуха державного підприємства завдала державі збитків у розмірі 7,3 млн. грн.

06.07.12

У середині червня слідчими податкової служби Запоріжжя було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 КК України стосовно заступника головного бухгалтера з податкового обліку одного із великих державних підприємств регіону.

Детальніше...

Одна з найбільших торгівельних мереж Харкова ухилились від сплати 36,5 млн. грн. ПДВ

06.07.12

Головне слідче управління ДПС України розслідує кримінальну справу стосовно керівників трьох підприємств Харківської області, які умисно ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах, тобто вчинили злочин передбачений ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України

Детальніше...

Олександр Клименко: Точка прибутку повинна бути в Україні

05.07.12

05.07-1 Державна податкова служба наполягає, що «точка прибутку» всіх транснаціональних корпорацій, які мають виробничі потужності в Україні, повинна бути в нашій країні. Саме такий принцип буде покладено в основу національних стандартів в галузі трансфертного ціноутворення.

Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з представниками Американської Торгівельної Палати в Україні.

Детальніше...

За місяць роботи акредитованого Центру сертифікації ключів видано майже 4,9 тис. електронних ключів

04.07.12

При відкритті центру прогнозувалося швидке зростання його популярності серед платників. І очікування експертів податкової цілком виправдовуються. Новий сервіс спрямований на залучення платників до електронного звітування, але без зайвих витрат коштів на придбання ключа електронного підпису.

Детальніше...

Віктор Янукович: Ми маємо сформувати сучасну податкову систему європейського зразка

03.07.12

Україні потрібна сучасна європейська модель оподаткування. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника Державної податкової служби.

Детальніше...

Щодо питань пільгового оподаткування підприємств, які виконують роботи за проектами міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС

03.07.12

У ДПС України відбулась робоча зустріч представників Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної податкової служби України щодо порядку пільгового оподаткування операцій, що здійснюються в рамках проектів міжнародної технічної допомоги.

Детальніше...

Привітання Голови ДПС України Олександра Клименка з Днем працівника державної податкової служби України

02.07.12

Шановні працівники державної податкової служби!

Дорогі колеги!

Знову ми, за доброю традицією, відзначаємо своє професійне свято – День працівника державної податкової служби України.

Нам з вами судилося бути в лавах нашої Служби в час історичних змін, до яких ми всі причетні, в тій чи іншій мірі. За весь час існування податкових органів незалежної України було три переломні моменти, коли податківці доводили свою корисність для суспільства, здатність реагувати на потреби держави та народу, вміння перейти на якісно новий рівень роботи.

Детальніше...

За шість місяців податкова залучила до бюджету додаткових 177,6 млн. гривень

02.07.12

До загального фонду державного бюджету за оперативними даними зібрано 97,2 млрд. грн. Порівняно з минулим роком збір платежів до бюджету зріс на 6,7 млрд. грн., або на 7,4 відсотка.

Бюджетний розпис Міністерства фінансів України за січень-червень 2012 року виконано на 100,2 відсотка. Бюджет додатково отримав 177,6 млн. гривень.

Детальніше...

Російські інвестори активно отримують відшкодування ПДВ

02.07.12

Компанії з російським капіталом, що працюють в Україні, з початку 2012 року отримали 181,8 млн. грн. відшкодування ПДВ. Всього компенсація була сплачена 99 таким підприємствам.

Детальніше...

Шановні колеги, дорогі ветерани податкової служби! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!

27.06.12

colova Минуло 22 роки відтоді, як в Україні офіційно з’явилася професія справді державної ваги – податківець. Саме завдяки ефективній та наполегливій праці спеціалістів податкової служби забезпечується наповнення державної скарбниці, формування бюджетів усіх рівнів, що, у свою чергу, дає змогу створювати належні умови для соціально-економічних перетворень в державі.

Напередодні нашого професійного свята щиро зичу всім Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, миру та злагоди в родинах, творчої наснаги та оптимізму у праці. І нехай Ваші знання, професіоналізм, активність і надалі працюють на благо України!

З почуттям особливої шани та сердечної подяки звертаюся до наших ветеранів, - тих людей, які стояли біля витоків державної податкової служби, - до всіх, чиє життя є втіленням служіння державі. За роки роботи в податковій службі Ви довели соціальну значимість своєї діяльності, її здатність рухатися вперед.

Нехай Ваш багатий життєвий і професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень прийдешніх поколінь! Щасливої Вам долі на довгі літа, хай добро, любов і злагода завжди будуть поруч із Вами!

Детальніше...

Шановні буковинці!

27.06.12

27.06-21 Від колективу Державної податкової служби та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди величного державного свята - Дня Конституції України!

16 років тому відбулася значима історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу у ХХ столітті – була прийнята нова Конституція України – перша Конституція незалежної української держави.

Конституція 1996 року увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Щиро зичу міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень та рясних життєвих гараздів!

Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!

Детальніше...

З початку року податкова міліція України виявила 241 факт проведення азартних ігор

27.06.12

Під час оперативних заходів податківці вилучили гральні автомати та інше обладнання на суму майже 55 млн. грн.. стосовно порушників було складено 6 адміністративних протоколів, а до органів внутрішніх справ направлено 183 матеріали у порядку ст. 97 КПК України.

Детальніше...

У Києві відкритий перший сервісний центр для платників податків

27.06.12

Перший сервісний центр для платників податків столиці розпочав свою роботу у Святошинському районі. Загалом у столиці планується відкрити 12 таких установ, які обслуговуватимуть київських підприємців.

Про це повідомив Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко під час урочистого відкриття Центру.

Детальніше...

Податкова продовжує мораторій на перевірки засобів масової інформації у третьому кварталі

26.06.12

З метою забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у період проведення виборчої кампанії з виборів народних депутатів України 2012 року представники ЗМІ не включатимуться до плану-графіку проведення перевірок.

Детальніше...

Зміни до Податкового Кодексу принесуть підприємцям спрощення та полегшення, - ДПСУ

25.06.12

Підписаний Президентом України Закон № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» значно полегшить діяльність суб’єктів малого та середнього бізнесу, запевняють у Державній податковій службі.

«В законі враховані пропозиції податкової служби, що суттєво спрощують процедури адміністрування податків та прибирають бюрократичні перешкоди для підприємців», - зазначив голова ДПС України Олександр Клименко.

Детальніше...

У Києві визначено юних переможців Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей – 2012»

25.06.12

25.06-1 Сьогодні у стінах Державної податкової служби України відбулося засідання журі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей-2012». Цьогорічний конкурс став ювілейним, адже проводиться вже 10-й рік поспіль.

Детальніше...

В Україні діє 522 ліцензії на оптову торгівлю спиртами, алкогольними напоями та тютюновими виробами

22.06.12

Так, загальна кількість ліцензій на роздрібну торгівлю такої продукції станом на 01.06.2012 року становить понад 187 тисяч.

За статистикою ДПС України за січень – травень цього року до місцевого бюджету забезпечено надходжень платежів від ліцензування оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на загальну суму понад 56 млн. 332 тис. грн., роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – понад 260 млн. 883 тис. грн., від ліцензування експорту, імпорту та оптової торгівлі спирту етилового, коньячного, плодового – 9,4 тис. грн..

Детальніше...

«Пульс податкової» запрацював швидко та ефективно

21.06.12

puls Три з чотирьох звернень платників на гарячу лінію «Пульс податкової» опрацьовуються протягом однієї доби. Решта – не довше двох днів.

Про це повідомив Голова ДПС України Олександр Клименко.

Він підкреслив, що під «опрацюванням» у даному випадку розуміється повне вирішення піднятих підприємцями питань. «Практика засвідчила, що «Пульс» став якісним каналом як зовнішньої комунікації – між платниками та податківцями, так і комунікації внутрішньої – задля оперативного реагування на скарги було вжито додаткових заходів для швидкого обміну інформацією всередині нашої структури», - зазначив О. Клименко.

Детальніше...

Україну відвідають керівники органів податкових (фінансових) розслідувань держав-учасниць СНД та країн Європейського Союзу

20.06.12

У вересні 2012 року в Україні відбудеться засідання Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав – учасниць СНД.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.06.2012 № 354-р XIV здійснення організаційних заходів щодо проведення засідання доручено ДПС України.

Детальніше...

Французькі інвестори в першому кварталі 2012 року отримали більший обсяг відшкодування ПДВ, ніж за весь минулий рік

19.06.12

Французькі інвестори, що працюють в Україні, за перший квартал 2012 року отримали більший обсяг відшкодування ПДВ, ніж за весь минулий рік. Так, цього року підприємства з французькими інвестиціями отримали 84,7 млн. грн., при цьому заявивши до відшкодування тільки 21,8 млн. Тоді як за підсумками 2011-го сумарно французьким компаніям було відшкодовано ПДВ на суму 73,4 млн. грн.

Детальніше...

Боротьба з фінансовою (податковою) злочинністю набула глобального характеру

19.06.12

З 13 по 17 червня 2012 року з робочим візитом у м. Римі (Італійська Республіка) перебувала делегація ДПС України, яка брала участь у Глобальному Форумі на тему «Спільні зусилля урядів держав світу у боротьбі з фінансовими (податковими) злочинами», що проходив під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та за сприяння Фінансової Гвардії Італії.

Детальніше...

За п’ять місяців 2012 року податківці Буковини зібрали понад 603 мільйони гривень податків

18.06.12

Протягом січня-травня 2012 року органами державної податкової служби Чернівецької області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 606,3 млн. грн. податків і зборів, порівняно до факту січня – травня 2011 року обсяг збору платежів зріс на 83,1 млн. грн. Темпи приросту склали 15,9 відсотків.

Детальніше...

Податкова міліція Буковини активно протидіє податковим злочинам із використанням новітніх технологій

15.06.12

15.06-2 На початку 2012 року в системі податкової міліції створенні підрозділи протидії податковим злочинам із використанням новітніх технологій. Такий підрозділ створений і в УПМ ДПС у Чернівецькій області.

У правоохоронних органів країн СНД та Європи є певний досвід боротьби із правопорушеннями в цій сфері.

Детальніше...

З початку року платники отримали майже 19,2 млрд. гривень відшкодованого ПДВ

15.06.12

При цьому сума заявок до відшкодування складала 18,6 млрд. гривень. Майже 40 відсотків із загальної суми бюджетної компенсації отримали підприємства з іноземними інвестиціями. Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу в Одесі.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 3 з 15

Головна сторінка / Новини /

На Київщині судитимуть злочинне угрупування фінансових махінаторів

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code