28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Наказ ДПС України від 23 лютого 2012 року № 152 «Про реорганізацію Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби»

Новини,

01.03.12

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

23. 02. 2012 № 152

Про реорганізацію Спеціалізованої

державної податкової інспекції

по роботі з великими платниками

податків у м. Києві

Державної податкової служби

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року № 42 „Про утворення Центрального офісу з обслуговування великих платників податків” , відповідно до Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року № 1074 (далі - Порядок),

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати реорганізацію Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби (далі - СДПІ).

2. Утворити комісію з проведення реорганізації СДПІ, керівником якої призначити Степенка С. Г. - начальника спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби.

3. Встановити 2-місячний строк для проведення реорганізації з моменту опублікування повідомлення про прийняте рішення щодо припинення Інспекції у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

4. Голові комісії з проведення реорганізації СДПІ Степенку С. Г. затвердити персональний склад комісії та забезпечити вжиття заходів, передбачених пунктом 21 Порядку.

5. З моменту затвердження персонального складу комісії з реорганізації та повідомлення державного реєстратора щодо прийнятого рішення про припинення юридичної особи покласти відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України повноваження по керівництву СДПІ, що реорганізується, на голову комісії з реорганізації.

6. Департаменту адміністративно-господарського забезпечення (Лісняк С. І.) здійснити виготовлення засвідчених копій цього наказу та забезпечити їх надсилання.

Термін – тиждень.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова О. В. Клименко

Головна сторінка / Новини / Важливо! /

Наказ ДПС України від 23 лютого 2012 року № 152 «Про реорганізацію Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби»

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code