28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Платників єдиного податку очікують зміни

Новини,

 За результатами проведеного системного аналізу практики застосування норм Податкового кодексу України та з метою комплексного вирішення проблем адміністрування податків, Державною податковою службою України підготовлено проект Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів”,який винесено на розгляд Верховної Ради.

Законопроект спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу. Даним документом передбачається запровадження для «спрощенців», які обрали другу групу, податковий період – календарний рік (замість календарного кварталу), що дозволить скоротити кількість податкової звітності, документообіг, покращить рівень адміністрування єдиного податку.

Прийняття цих змін до ПКУ дасть можливість скасувати обмеження по критерію кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку, що сприятиме створенню додаткових робочих місць. Також, запропоноване зниження ставки єдиного податку для 5 та 6 груп з 7% і 10% до 5% і 7%, запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

А если вас интересуют запчасти JCB, вам будет полезен сайт http://www.jcb-service.ru/zapchast_jcb.aspx.

З метою детінізації діяльності суб’єктів господарювання, підвищенню їх відповідальності перед споживачами товарів(послуг) та покращення якості обслуговування у Законопроекті передбачено для платників єдиного податку обов’язок застосовувати реєстратори розрахункових операцій, у тому числі тих, що здійснюють продаж товарів за допомогою мережі Інтернет. Виняток із цієї норми, платники єдиного податку першої та другої групи, а це складає 88% із загальної кількості буковинців, що обрали спрощену систему оподаткування.

 

Платників єдиного податку очікують зміни
4.5 (90%) 2 голосов

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code