28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податківці Буковини працюють над тим, щоб іноземні інвестори відчули покращення бізнес-клімату в області

Новини,
14.08.12

14.08-1 Як це відбувається практично, обговорили за круглим столом керівники ДПС у Чернівецькій області, представники підприємств з іноземними інвестиціями та громадських організацій.

За результатами першого соціологічного дослідження, проведеного за ініціативи ДПС України та за підтримки компанії Research & Branding Group серед американських, європейських та українських компаній інвесторів, індекс інвестиційної активності в Україні в квітні 2012р. становив 4,23 за 10-бальною шкалою.

Керівники іноземних компаній пропонували спростити вимоги до оформлення та подачі податкових документів, використовувати однозначність трактування норм податкового законодавства, Крім цього, на їхню думку, для того, щоб компанії активно інвестували в Україну, необхідно продовжити боротьбу з корупцією, поліпшити податкову сферу, реформувати судову систему, прибрати адміністративні бар’єри. На останньому місці в списку їхніх пропозицій – зменшення кількості планових і позапланових перевірок. 14.08-2

Завдяки сучасним технологіям, податкова служба активно втілює в життя окремі пропозиції інвесторів. Сьогодні на офіційному веб-порталі ДПС України ( www. sts. gov. ua ) безкоштовно можна отримати інформацію про свого бізнес – партнера (про перебування на обліку в податкових органах та відсутність у нього податкового боргу), у розділі «Реєстр платників ПДВ» можна дізнатися про анульовані свідоцтва.

У поточному році запрацював антикорупційний сервіс «Пульс податкової», який працює за принципом call-back центру, тобто, скаргу не тільки вислухають, а й через певний час нададуть інформацію про дії, які були застосовані для вирішення проблемного питання. «Це - перший крок у вирішенні питань, які відлякують іноземних інвесторів» - зауважив голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський.

У рамках розширення електронних сервісів та покращення рівня обслуговування платників податків, які звітують в електронній формі, ДПС України запроваджує надсилання «Довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), що контролюються органами» на електронний запит платників податків.

Для поліпшення умов роботи бізнесу у кожній податковій інспекції Чернівецької області відкрито Центри обслуговування платників податків, запроваджено безкоштовну видачу сертифікованих електронних ключів.

За словами Миколи Козловського, увага податкової служби до підприємств з іноземними інвестиціями, створення їм сприятливих умов для ведення бізнесу є запорукою їх економічного розвитку та має позитивний вплив на поліпшення інвестиційного клімату як у державі так і безпосередньо у буковинському краї.

Підприємствам-виробникам з іноземними інвестиціями відшкодовано податку на додану вартість грошовими коштами у звичайному режимі (з урахуванням залишків на 01.01. 2012р.) майже 2 млн. грн. що в порівнянні з відповідним періодом 2011р. більше на 700 тис. грн. Ці підприємства не відповідають критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ. Основна причина - низький рівень середньої заробітної плати (нижче 2,5 мінімальної заробітної плати протягом останніх чотирьох звітних періодів).

З початку поточного року суб’єктами, що реалізують інвестиційні проекти на території області, сплачено до зведеного бюджету майже 5 млн. грн. платежів та зборів, що на 1,7 млн. грн. перевищує відповідний період 2011 року.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Новини / Головні події /

Податківці Буковини працюють над тим, щоб іноземні інвестори відчули покращення бізнес-клімату в області

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code