28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податкова допоможе аграріям стати чесними та заможними

Новини,

14.06.12

Податкова сподівається, що державна підтримка аграріїв за рахунок податкових пільг призведе до підвищення інвестиційної привабливості сільського господарства.

Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з представниками агропромислового комплексу в Одесі.

Детальніше...

Понад 1 мільйон спрощенців отримали нові Свідоцтва платника єдиного податку

13.06.12

13.06-1 Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко в інтерв’ю агентству „УНІАН”.

Процедуру обміну свідоцтв старого зразка завершено майже стовідсотково. За оперативними даними, нові Свідоцтва платника єдиного податку отримали 1105,5 тис. підприємців-спрощенців. Це – 96,5 відсотків від загальної кількості „єдинщиків”, яких по Україні нараховується 1145,8 тис. осіб.

Детальніше...

До уваги засобів масової інформації!

13.06.12

14 червня 2012 року о 12.00 год. відбудеться прес-конференція на тему: «Побудова сучасної стратегії боротьби з фінансовими (податковими) злочинами»

Учасники прес-конференції:

Перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПС у Чернівецькій області, полковник податкової міліції - Швед Іван Іванович;

Заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернівецької області, полковник податкової міліції - Коліщук Іван Танасійович

Прес-конференція відбудеться за адресою: вул. Червоноармійська, 200 А (зал засідань ДПС, 5 поверх). Детальніше...

Державна податкова служба відзначила Подяками та Почесними грамотами представників мас-медіа Буковини

12.06.12

12.06-11 Днями заступник голови ДПС у Чернівецькій області Яна Габовда та начальник ДПІ у м. Чернівцях Анатолій Паланійчук зустрілися з представниками мас-медіа Буковини з нагоди професійного свята - Дня журналіста.

Яна Михайлівна підкреслила важливу роль ЗМІ у процесі впровадження необхідних економічно-соціальних реформ, підтримці позитивного іміджу державної податкової служби та подякувала журналістам за своєчасне доведення до відома громадськості краю правдивої та актуальної інформації з питань діяльності органів ДПС у Чернівецькій області, неупередженість у поданні матеріалів та участь у вихованні податкової культури буковинців.

Детальніше...

Понад 96 відсотків платників ПДВ звітують „електронкою”

12.06.12

Зручність та доступність електронного звітування вже оцінили понад 360 тис. платників податків. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла практично вдвічі. Тоді таких платників було лише 195 тис. осіб. Звітність з ПДВ в електронному вигляді подають понад 96 відсотків платників.

Детальніше...

Довідку про відсутність податкового боргу відтепер можна замовити в «онлайні» і отримати електронною поштою

11.06.12

Про це повідомив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.

«Черговий крок у розширенні сервісів для платників податків вже зроблено - відтепер платники податків, які звітують в електронному вигляді, зможуть замовляти «Довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), що контролюються органами ДПС», не відвідуючи податкову інспекцію,» - зазначив О. Клименко.

Детальніше...

Україна є лідером в СНД за темпами зменшення кількості податкових перевірок

08.06.12

08.06-1 Україна є лідером серед країн СНД за темпами зменшення кількості невиїзних податкових перевірок юридичних та фізичних осіб. У нашій країні протягом 2011 року кількість таких перевірок знизилася на 61,3%. У той же час у Росії цей показник зменшився тільки на 11,8%, а у Білорусії, Молдові, Киргизії, Вірменії та Таджикистані їх кількість, навпаки, збільшилася. Такі дані були презентовані 8 червня у Баку під час XIX засідання Координаційної Ради керівників податкових служб держав-учасниць СНД, в якій Україна головувала протягом останнього року.

Детальніше...

Кількість українських мільйонерів збільшилася на 754 особи

08.06.12

Такі цифри озвучив сьогодні під час прес-конференції директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України Вячеслав Бусарєв. Цього року доходи у розмірі понад 1 млн. грн. задекларували 2 291 особа.

„Загальна сума отриманого доходу зазначеними громадянами становить 15,1 млрд. грн., що на 5,3 млрд. грн. більше минулого року (у 2011 році - 9,8 млрд. грн.). Відповідною категорією платників податків самостійно визначено податкове зобов’язання у сумі близько 172,2 млн. грн.”, – зазначив Вячеслав Бусарєв.

Детальніше...

У 2012 році українці задекларували 36,6 млрд. грн. доходів

08.06.12

Cума задекларованого громадянами доходу у 2012 році більше на 12,4 млрд. грн. або на 51,2 відсотків ніж у минулому році (у минулому році - 24,2 млрд. грн.).

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України Вячеслав Бусарєв.

Детальніше...

Декларації про майновий стан та доходи у 2012 році подали понад 624 тисячі громадян

08.06.12

Це майже на 17 тис. громадян більше ніж у минулому році (у минулому році - 607,7 тис. осіб).

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПC України Вячеслав Бусарєв.

Детальніше...

Податкова служба на 40% збільшила обсяги відшкодування ПДВ іноземним інвесторам

07.06.12

У січні-травні 2012 року іноземні інвестори, які працюють в Україні, отримали 7,27 млрд. грн. відшкодування ПДВ. У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року обсяг відшкодованого ПДВ з державного бюджету підприємствам с часткою іноземного капіталу збільшився на 40% (тоді інвестори мали 5,2 млрд. грн.).

Детальніше...

В Україні вироблено понад 13 млн. декалітрів горілки та лікеро-горілчаних напоїв

07.06.12

Так, за січень-квітень на внутрішній ринок виробниками реалізовано такої продукції понад 11,5 млн. дал, на експорт – понад 2,0 млн. декалітрів. У виноробній галузі статистика наступна. Вітчизняними підприємствами було вироблено коньяку 1,0 млн. дал, вин виноградних – 3,9 млн. дал, шампанського та ігристих вин – 1,1 млн. декалітрів.

Детальніше...

Михайло Пердейчук: В області є практичні результати реалізації стратегічних пріоритетів діяльності податкової служби

06.06.12

06.06-111 Про напрямки реалізації стратегічних пріоритетів на 2012 рік, зокрема запровадження електронних сервісів обслуговування платників податків, створення рівних конкурентних умов, неупереджене, справедливе (стосовно усіх платників) застосування чинного законодавства, підвищення податкової культури і її пропаганда серед усіх учасників податкового процесу зазначив у своєму виступі в. о. голови ДПС у Чернівецькій області Михайло Пердейчук на розширеній координаційній нараді керівників правоохоронних та контролюючих органів Буковини з представниками бізнесу на тему: «Про зменшення тиску правоохоронних та контролюючих органів на бізнес», що відбулася у Чернівецькій облдержадміністрації.

Детальніше...

ДПСУ: з початку року до Зведеного бюджету надійшло понад 120,2 млрд. грн. платежів

06.06.12

Це на 11,5 млрд. грн., або на 10,5 відс. більше відповідного періоду минулого року.

До державного бюджету сплачено 87 млрд. грн., бюджет додатково отримав 6,4 млрд. грн.. Надходження до місцевих бюджетів перевищили минулорічні на 5,1 млрд. грн (+18,1 відс.) та склали 33,2 млрд. гривень.

Детальніше...

Шановні журналісти! Вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

05.06.12

05.06-4 Робота засобів масової інформації у всі часи була тією рушійною силою, яка спонукала суспільство до осмислення довколишніх реалій та рішучих дій, спрямованих на розвиток держави. Завдяки вам, громадськість отримує усю необхідну інформацію, яка дозволяє їй вільно орієнтуватися у бурхливих подіях сьогодення. А головне – своєю щоденною старанною працею ви відстоюєте найважливіше право кожної людини – право на свободу слова.

Ви є виразниками суспільних настроїв, посередниками між владою та суспільством, а тому від вашої чіткої громадянської позиції, небайдужості до подій, відкритості до всього нового залежить формування свідомості кожного громадянина нашої країни.

Детальніше...

Шановні представники мас-медіа Буковини!

05.06.12

05.06-3 Від колективу державної податкової служби у Чернівецькій області та від мене особисто прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Ми постійні ваші глядачі, слухачі та читачі, а тому добре знаємо, яке вагоме місце займають засоби масової інформації України у розбудові інформаційного простору нашої держави, зміцненні демократичних засад українського суспільства, розвитку ринкової економіки та партнерських відносин між платниками податків та працівниками податкових органів.

Детальніше...

За результатами декларування буковинцям повернуто з місцевих бюджетів 940 тисяч гривень податкової знижки

05.06.12

05.06-1 На сьогодні, 2375 громадян Чернівецької області, які у 2011 році сплачували за своє навчання чи своїх дітей, оформляли іпотеку, або брали кредит на доступне житло, переобладнали свій автомобіль на використання біопалива, здійснили оплату державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини, понесли витрати на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя вже скористалися своїм правом на отримання податкової знижки, за правилами, регламентованими Податковим кодексом України повідомила заступник голови ДПС у Чернівецькій області Яна Габовда під час прес-конференції. З бюджету їм буде повернуто більше 2 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (на 347,3 тис. грн. більше, ніж у 2011 році).

Детальніше...

Про податкові борги ДПСУ повідомлятиме електронною поштою

05.06.12

Державна податкова служба України запровадила новий податковий сервіс „Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)”.

Детальніше...

Несумлінні платники податків на особливому контролі

05.06.12

06.06-1 Чернівецьку область з робочим візитом відвідала директор Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Лілія Павелко, яка зустрілася з керівниками місцевих податкових інспекцій та керівниками структурних підрозділів регіональної ДПС. В рамках візиту відбувся семінар – нарада з питань раннього виявлення, комплексного відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки.

Детальніше...

Привітання Голови ДПС України Олександра Клименка з Днем Святої Трійці!

01.06.12

trynity Прийміть мої найщиріші вітання зі святом – Днем Святої Трійці!

Це одне з найвеличніших християнських свят нагадує нам про багатоликість Бога, чия сила водночас проявляється і в єдності. Цього дня, усвідомлюючи значення Віри, ми отримуємо Благословення на добрі справи.

Вірю, що християнські моральні цінності і далі згуртовуватимуть всіх нас у спільній справі – будівництві кращої долі на шляху миру та порозуміння.

Нехай у наших серцях завжди буде місце вірі в добро і духовне відродження!

Здоров’я, миру, добробуту та благополуччя Вам!

Детальніше...

Екзотичний подарунок від податківців дітям

01.06.12

Відпочинком на страусиній фермі Голова ДПС України Олександр Клименко привітав підростаюче покоління з Міжнародним днем захисту дітей.

150 хлопчиків та дівчаток із чотирьох регіонів України – м. Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської областей весело та цікаво провели час на одній з найбільших в Європі страусиній фермі, що знаходиться в селі Ясногородка Київської області.

Детальніше...

Буковинські податківці привітали вихованців Оршівського дитячого будинку

01.06.12

01.06-1 Вже традиційними стали зустрічі податківців з вихованцями дитячого будинку с. Оршівці Кіцманського району, якому надають шефську допомогу протягом багатьох років. І кожне відвідування перетворюється на справжнє свято для дітей та їх вихователів.

1 червня у Міжнародний день захисту дітей представники ДПС у Чернівецькій області Юрій Задорожний - начальник адміністративно –господарського відділу і Олександр Григоряк - завідувач сектору доступу до публічної інформації та звернень громадян привітали вихованців дитячого будинку і вихователів зі святом та передали від податкової служби області соки і солодощі.

Детальніше...

На Буковині 32 буковинця задекларували понад 80 мільйонів доходів

01.06.12

1 Повідомила на прес-конференції заступник голови ДПС у Чернівецькій області Яна Габовда. Це на 23 декларації та на 60,6 млн. грн. більше, ніж у 2011 році.

За результатами проведених розрахунків декларантам нараховано 1,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких 1,6 млн. грн. сплачено ними особисто у 2011 році або утримано податковим агентом.

Детальніше...

Понад 3,5 тис. буковинців задекларували свої доходи на 228 мільйонів гривень

31.05.12

31.05-2 Повідомила сьогодні на прес - конференції заступник голови ДПС у Чернівецькій області Яна Габовда. В порівнянні з 2011 роком сума задекларованих доходів зросла майже на 133 млн. грн.

За її словами, за попередніми розрахунками до місцевих бюджетів області надійде понад 9 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 4,4 млн. грн. більше ніж від кампанії 2011 року. Декларантами на сьогодні вже сплачено 4,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Детальніше...

Ключі електронного підпису податкова видаватиме швидко і безкоштовно

31.05.12

31.05-1 Процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин, пообіцяв Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.

Про це він заявив, презентуючи акредитований Центр сертифікації електронних ключів, що відсьогодні працюватиме у складі ДПСУ.

Детальніше...

В Україні представники податкових поліцій світу домовились про спільне протистояння економічній злочинності

31.05.12

Про це повідомив начальник податкової міліції України Андрій Головач перед початком Міжнародної конференції «Побудова сучасної стратегії боротьби з фінансовими (податковими) злочинами», яка розпочалася сьогодні в м. Ірпінь (Україна, Київська область).

Детальніше...

З початку року податківці виявили 23 тис. нелегальних працівників

30.05.12

З початку року органами податкової служби при перевірці суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства встановлені у 92 відсотках.

За наслідками перевірок донараховано майже 111 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб з врахуванням штрафних санкцій.

Детальніше...

До уваги засобів масової інформації!

30.05.12

31 травня 2012 року о 15.00 год. відбудеться прес-конференція на тему: «Попередні підсумки декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році»

Учасники прес-конференції:

Заступник голови ДПС у Чернівецькій області - Габовда Яна Михайлівна;

Начальник відділу оподаткування фізичних осіб – Федишин Олег Ярославович.

Прес-конференція відбудеться за адресою: вул. Червоноармійська, 200 А (зал засідань ДПС, 5 поверх).

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Обрано новий склад територіального відділення Асоціації платників податків України у Чернівецької області

29.05.12

29.05-1 Днями відбулися збори Чернівецького територіального відділення Асоціації платників податків України, в роботі якого взяли участь платники податків Чернівецької області та представники Державної податкової служби у Чернівецькій області.

Загальними зборами обрано новий склад постійно діючого керівного органу територіального відділення ”Асоціації платників податків України” у Чернівецькій області. Головою територіального відділення ВГО ”Асоціація платників податків України” у Чернівецькій області обрано Давидову Світлану Матвіївну – старшого викладача кафедри ”Фінанси і кредит” Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Детальніше...

У Києві презентовано Центральний офіс з обслуговування великих платників податків

29.05.12

«Сьогодні ми є свідками чергового етапу перетворення податкового відомства у високоякісну сервісну службу. Великих платників податків ми сприймаємо як наших клієнтів, які потребують найкращого податкового сервісу. Саме тому, створення Центрального офісу з їх обслуговування є однією з найважливіших умов кардинального реформування податкової служби», - зазначив Голова ДПС України Олександр Клименко.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 4 з 15

Головна сторінка / Новини /

Податкова допоможе аграріям стати чесними та заможними

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code