28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податкова провела «рестайлінг» методів боротьби із тіньовою економікою

Новини,

24.04.12

24.04-22 Державна податкова служба вдосконалила методику протидії процесам тінізації економіки.

Про це під час колегії повідомив Голова ДПСУ Олександр Клименко.

За його словами, саме виведення коштів з тіньового обігу забезпечить наповнення бюджету, доходна частина якого, нагадаємо, була нещодавно збільшена Верховною Радою на 33,3 млрд. грн.

Детальніше...

Декларуй! Україну будуй!

20.04.12

20.04-1 Такий девіз використали податківці ДПС у Чернівецькій області разом зі студентами Буковинського державного фінансово – економічного університету під час проведення агітаційної акції на вулицях обласного центру.

Вони розповсюджували серед жителів Чернівців та гостей друковану продукцію, що закликає до декларування, а також агітували виконати свій обов'язок з подання декларації або скористатися правом на податкову знижку.

Детальніше...

Відгуки бізнесу Буковини про запроваджений сервіс автоматичного відшкодування ПДВ

19.04.12

Під час засідання „круглого столу” на тему: „Перша річниця дії сервісу автоматичного відшкодування ПДВ” з керівниками підприємств Буковини генеральний директор ТДВ «Трембіта» Стелла Станкевич зазначила: «Ми трошки не справляємося з автоматичним, тому що у нас, наприклад, є люди, які в одному місяці одночасно були прийняті на роботу та звільнилися. Тому, якщо людина працювала два дні, ми не можемо їй нарахувати за місяць зарплату. Тільки по цій причині ми не входимо в автоматичне. Повністю підтримую ідею запровадження автоматичного відшкодування ПДВ і сподіваюся, що наше підприємство скористається такою прогресивною можливістю».

Детальніше...

Віктор Сідляр - генеральний директор ТОВ «Чернівецький машзавод» - про переваги автоматичного відшкодування ПДВ

18.04.12

« Впровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ є позитивною тенденцією, оскільки стимулює представників бізнесу до соціально-відповідальної поведінки, що дозволяє отримати економічний ефект без зайвих клопотів. Ми з моменту набуття чинності Податкового кодексу України планували брати участь в процедурі автоматичного відшкодування ПДВ. Наше підприємство повністю відповідало всім встановленим критеріям за результатами поданої звітності за травень 2011 року. І вперше у червні 2011 року ми отримали відшкодування ПДВ з бюджету автоматично біля 1,7 млн. грн. Це вигідно і позитивно впливає на фінансовий стан підприємства, дає можливість прогнозувати і планувати на перспективу господарську діяльність».

Детальніше...

Понад 5 тисяч жителів Буковини вже задекларували свої доходи

18.04.12 deklaruy-ukr-buduy Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2011 році, триває. Станом на 13 квітня поточного року до органів податкової служби Чернівецької області декларації про отримані у 2011 році доходи подали 5024 громадян, що перевищує минулорічний показник на відповідну дату на 118. Зокрема, 640 громадян задекларували доходи у вигляді спадщини чи отриманих подарунків, 175 – доходи від здавання в найм нерухомого майна, 110 – від продажу рухомого та нерухомого майна, 103 - іноземні доходи, 90 - від отриманого інвестиційного прибутку та 185 – від інших доходів. Сума задекларованих доходів за оперативними даними становить 110,9 млн. грн., що на 1,02 млн. гривень більше, ніж на відповідну дату 2011 року. За результатами перерахунків додатково підлягає до сплати в бюджет 4,5 млн. гривень. Детальніше...

Кількість планових перевірок впала до мінімума, і не зростатиме

18.04.12 18.04-2 У другому кварталі 2012 року, як і в першому, податкова служба проведе тільки 2 тис. планових перевірок. Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час прес-конференції. Він підкреслив, що перевірятимуться тільки підприємства, що мають певні податкові ризики. «Перевірки призначаються виключно за підсумками аналітичного опрацювання даних комп’ютерної програми, яка оцінює податкові ризики. Підприємців, які працюють прозоро, ми не перевіряємо», - відзначив О. Клименко. Керівник податкової також нагадав, що протягом 2012-го перевірок вібудеться втричі менше, ніж два роки тому – 8 тис. проти 23 тисяч у 2010-му. Детальніше...

Шановні буковинці!

13.04.12

Прийміть щирі вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

pasha Сердечно зичу Всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою.

Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи, принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини, сповнює ваші серця добротою, справедливістю і милосердям.

Нехай Господь дарує вам любов, радість, злагоду на довгі роки й відчуття у ці весняні дні повноти життя, щедрот української землі та родинного тепла.

Детальніше...

Перший на Буковині Центр обслуговування платників податків відкрито у Новоселиці

12.04.12

12.04-22 Днями у Державній податковій інспекції у районі відбулася знакова подія – відкриття Центру обслуговування платників податків, де створені комфортні умови для платників податків - мешканців Новоселиці та району для забезпечення ними повноти і своєчасності сплати до бюджету податків і зборів, надання їм комплексу послуг з отримання довідок, дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання звітності від суб'єктів господарювання, швидкого доступу платника до інформації.

Детальніше...

Закон один для всіх: податківці подали декларації про свої доходи

12.04.12

12.04-12 Згідно з новим антикорупційним законом, співробітники Державної податкової служби вчасно подали декларації про доходи.

Всього звітували про «майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру» за минулий рік 55861 службовець (98,6% особового складу ДПСУ).

Тільки 816 податківців не подали декларації за поважними причинами – оскільки перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною.

Детальніше...

Рука на «Пульсі»: податківцям заборонено відмовляти у прийомі звітів

11.04.12

puls Після аналізу звернень підприємців на гарячу лінію «Пульс податкової» Голова Державної податкової служби Олександр Клименко видав розпорядження, яким заборонив податківцям відмовляти платникам у прийомі звітності.

Про це повідомив сам Клименко в ході зустрічі з представниками Торговельно-економічних місій у складі дипломатичних представництв в Україні.

Детальніше...

Відбулася Інтернет - конференція

10.04.12

10.04-15 Сьогодні відбулася інтернет-конференція заступника голови ДПС у Чернівецькій області Яни Габовди та завідувача сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Наталії Залуцької, присвячена декларуванню доходів громадян, отриманих у 2011 році.

Користувачів веб – сайту ДПС у Чернівецькій області зокрема, цікавили питання подання декларації державними службовцями, отримання податкової знижки, декларування доходів фотографами та встановлена відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання декларації.

Детальніше...

Увага: “ІНТЕРНЕТ - КОНФЕРЕНЦІЯ”! ОСОБЛИВОСТІ ТА ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН ТА ДОХОДИ ЗА 2011 РІК

09.04.12

Державна податкова служба у Чернівецькій області запрошує громадян та державних службовців взяти участь в Інтернет - конференції 10 квітня 2012 року з 13.00 до 14.30 години на тему « Особливості та порядок складання Декларації про майновий стан і доходи за 2011 рік », що буде проводитись на веб - сайті ДПС у Чернівецькій області «www. dpa. cv. ua» у розділі « Онлайн - конференція ».

На запитання відповідатимуть заступник голови державної податкової служби у Чернівецькій області Яна Михайлівна Габовда та завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Наталія Дмитрівна Залуцька.

Переваги та перспективи запровадженого сервісу автоматичного відшкодування ПДВ

06.04.12

06.04-04 Були обговорені під час засідання „круглого столу” на тему: „Перша річниця дії сервісу автоматичного відшкодування ПДВ” з керівниками підприємств Буковини, які вже скористалися правом на автоматичне відшкодування та потенційними кандидатами на ПДВ – відшкодування.

За словами голови ДПС у Чернівецькій області Миколи Козловського - у минулому році платникам податків Чернівецької області відшкодовано понад 72 млн. грн. ПДВ, що удвічі перевищує показник 2010 року. „Живими” коштами заявники отримали більше 40 млн. грн. відшкодованого ПДВ, що майже у 2,5 рази більше, ніж у 2010 році.

Детальніше...

Встановлено компроміс між податковою службою та керівництвом ТОВ ВКФ “Балакком”

06.04.12

При зустрічі голови ДПС у Чернівецькій області Миколи Козловського із Балак Т. С. та Балак А. В., які є засновниками та власниками ТОВ ВКФ „Балакком”, підтверджено законність дій податкової служби щодо проведених перевірок, порушення кримінальної справи за ч.1 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Керівництву ТОВ ВКФ „Балакком” роз’яснено право та обов’язок, встановлених ч.4 ст. 212 ККУ, добровільно відшкодувати завдані державі збитки з послідуючим закриттям кримінальної справи.

Детальніше...

З початку року платникам відшкодовано майже 11,4 млрд. гривень ПДВ

06.04.12

06.04-1 Це майже на 2 млрд. грн. більше від суми, заявленої до відшкодування. Так, за оперативними даними, впродовж січня-березня поточного року платниками задекларовано до відшкодування понад 9,5 млрд. гривень.

Всі заявки поточного року відпрацьовані. Крім того, скорочено залишок невідшкодованих сум минулих років, який станом на 1 квітня 2012 року становить 4,1 млрд. гривень. Порівняно з початком 2012 року ця сума скоротилася на 0,5 млрд. гривень.

Детальніше...

9 буковинців звернулися із запитами про надання публічної інформації

05.04.12

До органів ДПС у Чернівецькій області протягом І кварталу 2012 року відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” надійшло поштою 9 інформаційних запитів, з них: до ДПІ у м. Чернівці – 3, обласного апарату -2.

7 запитів надійшло від фізичних осіб, 2 – від об‘єднань громадян без статусу юридичної особи.

Детальніше...

Засобам масової інформації

04.04.12 5 квітня 2012 року о 10.00 год. відбудеться засідання „круглого столу” для суб’єктів господарювання Буковини на тему „Перша річниця дії сервісу автоматичного відшкодування ПДВ”.

У роботі круглого столу беруть участь голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський та провідні фахівці ДПС у Чернівецькій області.

Засідання „круглого столу” проводиться у кінотеатрі готелю „Турист” за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 184.

04.04.2012р.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Призначено начальника державної податкової інспекції у місті Чернівцях

03.04.12

03.04-1 Сьогодні голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський представив колективу державної податкової інспекції міста начальника ДПІ у місті Чернівцях Чернівецької області Державної податкової служби Анатолія Паланійчука. Його призначення пов’язане із завершенням реорганізації ДПІ у м. Чернівці.

Крім того, голова ДПС у області озвучив наказ про призначення заступників начальника ДПІ у м. Чернівцях - Михайла Бережнюка на посаду першого заступника начальника, Сергія Лєсніка та Валентину Гаврилець на посаду заступників начальника ДПІ.

Детальніше...

До уваги представників засобів масової інформації!

02.04.12

03 квітня 2012 року о 11.00 в залі засідань ДПС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-а, 5-й поверх) голова державної податкової служби у Чернівецькій області Микола Козловський представить начальника реорганізованої ДПІ у м. Чернівці.

Запрошуємо взяти участь у заході!

До уваги представників інститутів громадянського суспільства

30.03.12

ДПС у Чернівецькій області повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією припиняється діяльність Громадської ради при ДПА в Чернівецькій області.

27 квітня 2012 року о 15.00 у залі засідань ДПС у Чернівецькій області (вул. Червоноармійська, 200А,5 поверх) відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради при ДПС у Чернівецькій області.

Детальніше...

Декларування-2012: в Україні – 300 мільйонерів

29.03.12

29.03-1 Понад 300 громадян задекларували доходи за минулий рік на рівні більше мільйона гривень. Такими є оперативні підсумки аналізу поданих декларацій.

Всього з початку року про отримані торік доходи перед податковими органами прозвітували 200 тис. громадян. Вони задекларували свої заробітки на загальну суму понад 5 млрд. грн. та мають загалом сплатити 115 млн. грн. податків.

Детальніше...

Відсутність обов’язкових реквізитів – це єдина причина відмови у прийнятті податкових декларацій

27.03.12

27.03-1 Про це сказав Голова ДПСУ Олександр Клименко під час зустрічі із Президентом Американсько-Української Ділової Ради Морганом Вільямсом.

«Стратегічний курс податкової служби спрямовано на побудову партнерських стосунків із платниками. Тому ми оперативно реагуємо на об’єктивну критику та вживаємо заходи щодо недопущення формування негативної суспільної думки стосовно упередженого ставлення ДПС України до підприємств, які декларують збиткову діяльність», - наголосив він.

Детальніше...

Тези виступу Голови ДПС України О. В. Клименка на засідання Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС

23.03.12

Шановні колеги!

23.03-1 Сьогодні багато робиться для того, щоб підвищити престиж податкової служби в очах суспільства. Нам з вами треба буде розв'язати не менш, а то й більш складне завдання - підняти престиж служби в очах її працівників. Прагнути до того, щоб кожен з наших колег вірив в те, що він робить.

Детальніше...

Понад 500 розповсюджених пам’яток – спільна робота буковинських податківців та студентів

21.03.12

21.03-2 Минулого тижня податківці Буковини залучившись допомогою студентів Буковинського державного фінансово – економічного університету провели акцію „Буковинцям – про де 21.03-3 кларування доходів”.

Працівники податкової служби області разом зі студентами вітали перехожих з початком нового робочого дня та вручали пам’ятки, розповідаючи про порядок декларування доходів громадян, одержаних у 2011 році.

Детальніше...

Герої «Міста мрії» заговорили англійською

20.03.12

20.03-1 Вийшла у світ англомовна версія анімаційного фільму «Місто мрії» - просвітницького казкового оповідання, в якому українським дітям розповідається про податки та їхнє значення для суспільства.

Мультфільм із англійською озвучкою розміщено у вільному доступі на YouTube: http://www. youtube. com/watch? v=ON1nlmelSsA&feature=youtu. be .

Детальніше...

Студенти побували у гостях у податківців

19.03.12

19.03-3 Днями державна податкова служба у Чернівецькій області запросила у гості студентів 4 курсу Буковинського фінансово-економічного університету. Майбутні фінансисти мали змогу відчути атмосферу щоденної та необхідної роботи податківців, адже у недалекому майбутньому, їм молодим і талановитим особистостям, доведеться розбудовувати нашу державу та зміцнювати її економічну систему.

Детальніше...

Податкова готова до адміністрування податку на розкіш

15.03.12

15.03-2 Про це заявив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час підписання Робочого плану на 2012 рік між ДПС України та Податковою і митною адміністрацією Нідерландів.

„Ми прагнемо до справедливої системи оподаткування, тому податкове відомство схвально сприймає ініціативу введення такого податку та на сьогоднішній день готове до його адміністрування”, - зазначив Олександр Клименко.

Детальніше...

Податкова забезпечить фінансування соціальних ініціатив Президента без посилення фіскального тиску

13.03.12

13.03-1 Динаміка податкових зборів свідчить, що фінансування соціальних ініціатив Президента України не призведе до посилення фіскального тиску та не потребує екстрених заходів для стрімкого збільшення зборів до бюджету.

Таку думку висловлюють експерти Державної податкової служби, спираючись на результати оперативного моніторингу економіки та свої прогнози.

Детальніше...

Олександр Клименко відзначив жінок відомчими нагородами

12.03.12

12.03-1 З нагоди 8 Березня Голова ДПС України Олександр Клименко привітав жіночий колектив зі святом весни.

«Професія податківця – складна та відповідальна. Наші жінки з легкістю виконують найскладніші державні завдання, залишаючись чарівними, тендітними, ніжними та неперевершеними. Ви є окрасою нашої професії, тією чарівною силою, яка надає нам, чоловікам, натхнення та енергію на шляхетні вчинки та добрі справи», - зазначив О. Клименко.

Детальніше...

Любі жінки!

07.03.12

07.03-2 Від щирого серця вітаю вас із чудовим святом – 8 березня!

Колись у цей день жінки вийшли на вулицю, вимагаючи собі рівних прав із чоловіками. А вийшло навпаки – ми відзначаємо щороку свято жіночості – жіночої вроди, жіночої тендітності, жіночої чарівності.

Це парадоксально, але справедливо. Адже ми любимо вас не за те, що вмієте те саме, що й ми. Ми любимо вас за те, що можете тільки ви – надихати на шляхетні вчинки та добрі справи, наповнювати життя радістю, створювати домашній затишок.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 6 з 15

Головна сторінка / Новини /

Податкова провела «рестайлінг» методів боротьби із тіньовою економікою

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code