28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Понад 161 млрд. грн. надійшло до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців поточного року

Новини,

03.08.12

За оперативними даними у січні-липні 2012 року до Зведеного бюджету України сплачено 161,1 млрд. грн. платежів, що контролюються податковими органами. Це на 13,3 млрд. грн. більше, ніж минулого року. Державний бюджет отримав – 113,1 млрд. грн., що на 5,9 млрд. грн. перевищує надходження минулого року, місцеві бюджети – 48,0 млрд. грн., що на 7,4 млрд. грн. більше ніж минулого року.

Детальніше...

Концепція реформування податкової системи - пропозиції бізнесу враховані

02.08.12

Ініціативи податкової служби сьогодні доопрацьовуються і незабаром будуть оприлюднені. Про це заявив заступник Голови ДПС України Андрій Ігнатов під час засідання Економічної ради Українського союзу промисловців та підприємців.

Детальніше...

Сплата податку на прибуток виробниками електроустаткування зросла на 73,6 млн. гривень

01.08.12

За перше півріччя 2012 року від виробництва електричного та електронного устаткування бюджет отримав 425,6 млн. грн. податку на прибуток. Порівняно з минулим роком сплата податку зросла на 73,6 млн. гривень.

На 23,2 млн. грн. збільшили сплату і хімічна та нафтохімічна промисловості. Цією галуззю до бюджету сплачено 537 млн. гривень

Детальніше...

За півроку бюджет додатково отримав понад 2 млрд. грн. податку на прибуток

31.07.12

За шість місяців поточного року до загального фонду державного бюджету сплачено понад 28,5 млрд. грн. податку на прибуток. Бюджетний розпис виконано на 107,8 відсотка.

Порівняно з першим півріччям 2011 року сплату податку на прибуток зросла на понад 3 млрд. грн., або на 11,9 відсотка. За січень-червень минулого року бюджет отримав майже 25,5 млрд. гривень податку.

Детальніше...

Завдяки спрощенню реєстраційної процедури, збільшилась кількість платників ПДВ

30.07.12

За ініціативи ДПС України у І кварталі 2012 року було запроваджено нову спрощену процедуру реєстрації платників ПДВ, яка передбачає чітко регламентований час (не більше 6 робочих днів) розгляду реєстраційної заяви платника ПДВ та видачі свідоцтва.

Детальніше...

В Україні діє 519 ліцензій на оптову торгівлю спиртами, алкогольними напоями та тютюновими виробами

27.07.12

Загальна кількість ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном станом на 01.07.2012 року становить майже 186 тисяч.

Детальніше...

У третьому кварталі 2012 року податкова перевірить лише 46 сільгоспвиробників

27.07.12

До плану-графіку документальних планових перевірок на третій квартал 2012 року включено тільки 46 підприємств сільського господарства. У загальному обсязі перевірок у третьому кварталі (1,7 тис. суб’єктів господарювання) питома вага аграріїв складатиме лише 2,6%. В цілому, до плану-графіку перевірок на I півріччя 2012 року було включено 211 сільгоспвиробників, що складало 5% від усіх суб’єктів господарювання, охоплених плановими заходами.

Детальніше...

Відтепер про податковий борг свого бізнес-партнера можна дізнатись он-лайн

26.07.12

Державною податковою службою України зроблено черговий крок у напрямі перетворення фіскального відомства у високоякісну сервісну службу. Так, популярний серед платників податків он-лайн сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» дає можливість будь-якому відвідувачу (як то органам державної влади чи місцевого самоврядування, так і фізичним та юридичним особам) сайту ДПС України швидко перевірити статус перебування окремого платника податків на обліку в органі ДПС та дізнатися фактичний стан розрахунків такого платника із бюджетом.

Детальніше...

Податкова звітність, опрацьована 21-23 липня, вважається наданою платниками без порушення термінів подання

25.07.12

Через виведення з ладу 17 – 18 липня дискового накопичувача поштового серверу Інформаційного порталу органів ДПС України відбулася затримка розсилки звітності.

Детальніше...

За продаж алкоголю та тютюну підліткам анульовано майже 700 ліцензій

25.07.12

За шість місяців цього року за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів свої ліцензії втратили в понад два рази більше підприємств, ніж минулого року. За відповідний період 2011 року податківці анулювали лише 305 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном.

Детальніше...

За півроку за участі податкової погашено понад 620 млн. грн. заборгованої зарплати

24.07.12

Бюджет отримав 107 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Таких результатів вдалося досягти за рахунок заслуховування керівників підприємств-боржників з виплат зарплат на спеціальних комісіях за участі працівників податкової.

Детальніше...

На Київщині викрито «м’ясну» аферу на 23,6 млн. грн.

24.07.12

Наприкінці червня слідчим відділом ДПІ Вишгородського району Київської області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України стосовно директора товариства, яке займається монтажем та встановленням збірних конструкцій.

Детальніше...

Незаконний обіг товарів на постійному контролі у податківців

24.07.12

24_07_12_1 Протидія незаконному обігу підакцизних товарів – це один з пріоритетних напрямів роботи податкової міліції у цьому році, озвучених першим заступником голови – начальником податкової міліції України Андрієм Головачем. Тому співробітники податкової міліції ДПС у Чернівецькій області особливу увагу приділяють профілактичним заходам на території обслуговування щодо перебування у незаконному обігу підакцизних товарів. Про це розповів журналістам під час прес-конференції завідувач сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів УПМ ДПС у Чернівецькій області Сергій Кирилюк.

Адже непоодинокі факти отруєння та навіть загибелі жителів області після вживання фальсифікованої алкогольної продукції, спонукають податківців до посилення роботи на даному напрямку.

Детальніше...

За півроку ДПСУ порушила 184 кримінальні справи у сфері державних закупівель

23.07.12

Державна податкова служба України приділяє особливу увагу відстеженню бюджетних потоків, з метою виявлення фактів розкрадань державних коштів та схем відмивання злочинно отриманих доходів в пріоритетних галузях економіки. Саме ця сфера в Україні вважається однією з найбільш корумпованих і задіяних в незаконному маніпулюванні бюджетними ресурсами.

Детальніше...

З початку року опрацьовано понад 9 тисяч звернень від платників, які надійшли на „Пульс податкової”

23.07.12

За півроку функціонування антикорупційного сервісу на лінію зателефонували 9082 особи. Найбільш популярний „Пульс податкової” серед столичних платників податків, від яких надійшло майже 25 відсотків звернень, дніпропетровських (майже 13 відсотків) та харківських (10 відсотків) платників.

Детальніше...

Офіційна позиція ДПС України щодо заяв міжнародних організацій Freedom House та «Репортери без кордонів»

23.07.12

Державна податкова служба України висловлює власну позицію щодо заяв авторитетних міжнародних організацій Freedom House та «Репортери без кордонів», які оприлюднили свої зауваження щодо вибіркового переслідування та тиску на ЗМІ в нашій країні, у зв’язку з кримінальною справою відносно директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» Княжицького М. Л.

Детальніше...

Дата виникнення обов’язку щодо нарахування та сплати податкових зобов'язань з ПДВ

20.07.12

Обов'язок щодо нарахування та сплати податкових зобов'язань з податку на додану вартість в особи, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, але не подала відповідну Заяву в установлені терміни, виникає з дня, наступного за граничним днем подання Заяви.

Детальніше...

Податкова скоротила перевірки малих підприємств, які працюють з касовими апаратами, у 9 разів

20.07.12

У першому півріччі поточного року було проведено 1605 перевірок суб’єктів малого бізнесу на дотримання порядку проведення розрахункових операцій. Це на 90 відсотків менше, ніж за відповідний період минулого року. Тоді кількість перевірок перевищила 15 тис.

Детальніше...

Всі збитки, завдані державі податковими злочинами, мають бути відшкодовані

20.07.12

Про це повідомив перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач під час оперативної наради щодо результатів роботи слідчих підрозділів податкової міліції у першому півріччі 2012 року.

Детальніше...

За півроку податкова затвердила 33 узагальнюючі податкові консультації

19.07.12

Податкова зацікавлена у спрощенні ведення бізнесу українськими підприємцями, тому темами консультацій стали 100 найактуальніших питань, які цікавлять бізнес.

Детальніше...

Витрати бізнесу на виконання податкових обов’язків значно скоротяться

18.07.12

За І півріччя 2012 року до органів державної податкової служби надійшло понад 44,7 мільйонів електронних документів.

Детальніше...

Платник податку на прибуток, що придбав товари у фізичної особи – платника єдиного податку протягом ІІ-ІV кварталів 2011 року, має право на витрати

18.07.12

У разі продажу придбаних протягом II – ІV кварталів 2011 року у фізичної особи-підприємця, який сплачує єдиний податок, платник податку на прибуток має право на включення витрат, що формують собівартість товарів, до складу витрат у звітному періоді, в якому визнано доходи від їх реалізації.

Детальніше...

У червні 2012 року понад 95% платників ПДВ прозвітувалися «електронкою»

17.07.12

Державна податкова служба України фіксує небувалий зріст користувачів податковими сервісами. Якщо у 2011 році через централізовану систему було прийнято 17,1 млн. звітів від понад 300 тис. платників податків, то вже протягом І півріччя 2012 року від користувачів надійшло 44,7 млн. звітів від 353 тисяч платників податків. Це вшестеро більше, ніж за аналогічний період минулого року – за 6 місяців 2011 року надійшло близько 7 млн. документів від 224 тис. платників.

Детальніше...

615 заходів з представниками бізнесу проведено податківцями у червні

17.07.12

У заходах взяли участь близько 14, 5 тис. осіб.

Детальніше...

Європейські стандарти обслуговування бізнесу Буковини

17.07.12

Центри обслуговування платників податків працюють у кожному районі Чернівецької області. Сучасний сервіс від податкової служби 10 квітня першими отримали новосельчани, напередодні Пасхальних свят такий центр відкрився у Вижниці, у травні та червні центри обслуговування відкрилися у всіх районних податкових інспекціях. Але найбільший із них днями розпочав свою роботу у місті Чернівцях.

Детальніше...

Для платників працюватимуть понад 400 податкових сервісних центрів

11.07.12

На сьогодні послуги платникам податків вже надають 388 центрів обслуговування платників податків. Однак їх кількість незабаром сягне понад 400 установ. Про це заявив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

Детальніше...

Підприємці з доходом до 20 млн. грн. можуть бути спрощенцями, - О. Клименко

11.07.12

Вдосконалення спрощеної системи оподаткування позбавить деякі категорії платників від спокуси мінімізації податкових зобов’язань, впевнений Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.

Детальніше...

Підприємців в Україні стає дедалі більше

11.07.12

Кількість представників малого та середнього бізнесу в Україні зросла після запровадження нової моделі спрощеної системи оподаткування.

Про це під час свого брифінгу повідомив Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.

Детальніше...

Податкову не позбавляли повноважень. Мінфін та ДПСУ узаконили свої стосунки, - О. Клименко

11.07.12

Голова ДПСУ Олександр Клименко впевнений, що законопроект № 10224, яким передбачений розподіл функцій між податківцями та Мінфіном, не позбавляє його відомство повноважень, а просто формалізує поточний стан стосунків між податківцями та профільним міністерством.

Детальніше...

Олександр Клименко: Ми досягли зростання прибутків зведеного бюджету на 13,6 млрд. гривень

11.07.12

У першому півріччі поточного року до Зведеного бюджету платниками податків сплачено 141,8 млрд. грн. Державний бюджет отримав 101,4 млрд. грн., місцеві – 40,4 млрд. гривень. Такі цифри озвучив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час виїзного засідання Колегії ДПС України.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 2 з 15

Головна сторінка / Новини /

Понад 161 млрд. грн. надійшло до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців поточного року

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code