28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Шановні чарівні буковинки!

Новини,

06.03.12

06.02-22 Від мене особисто та від колективу чоловіків ДПС у Чернівецькій області прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!

Сердечно зичу нев’янучої молодості, тепла і родинного затишку, світлої жіночої долі, шани і любові.

Міцного Вам здоров'я, невичерпного оптимізму, безмежного щастя та гармонії у житті!

Хай і надалі квітнуть Ваші краса і материнство, не міліють джерела доброти, ніжності й мудрості.

Щиро бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості і впевненості у майбутньому.

З повагою,

голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський

Микола Козловський, голова ДПС у Чернівецькій області: «І РЕОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕЛИ, І «КІСТЯК» КОЛЕКТИВУ ЗБЕРЕГЛИ»

05.03.12

06.03-6 5 березня спливає останній термін завершення реорганізації колишньої податкової адміністрації краю. Як пройшла вона на Буковині, чи відбулися зміни «в команді» буковинських податківців? Про це і не тільки наш кореспондент веде розмову з головою податкової служби у Чернівецькій області Миколою Івановичем Козловським.

Детальніше...

Принцип взаємної відповідальності ми намагаємось сьогодні закласти в основу відносин податкових органів та бізнесу Буковини

01.03.12

06.03-4 Про це наголосив голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський під час засідання «круглого столу» з керівниками крупних підприємств оптової торгівлі.

Під час зустрічі наголошено, що Державна податкова служба України оголосила про перехід від фіскальних методів роботи до стимулювання добровільної сплати податків. Тому партнерські стосунки між владою та бізнесом можливі лише з сумлінними суб’єктами підприємництва, які не тільки декларують відкритість своєї діяльності, але й на практиці дотримуються цього принципу. Пріоритетом податкової служби області є процес виховання у платників податків поваги до закону і спонукання недобросовісних бізнесменів своєчасно та в повному обсязі виконувати податкові зобов’язання – акцентував увагу присутніх Микола Козловський.

Детальніше...

В онлайн – режимі - про декларування доходів громадян

29.02.12

Протягом двох годин в режимі реального часу тривав діалог буковинців з головою ДПС у Чернівецькій області Миколою Козловським на веб-сайті ДПС області.

Відповіді на питання декларування подарунків, особливостей подання декларації державними службовцями, порядку отримання податкової знижки та інші питання деклараційної кампанії 2012 року одержали краяни зі своїх комп'ютерів.

Детальніше...

Увага: “ІНТЕРНЕТ - КОНФЕРЕНЦІЯ”!

24.02.12

kozlovsky011 Державна податкова служба у Чернівецькій області запрошує платників податків взяти участь в Інтернет - конференції 27 лютого 2012 року з 15.00 до 17.00 години на тему «Особливості та порядок заповнення Декларації про майновий стан і доходи за 2011 рік », що буде проводитись на веб - сайті ДПС у Чернівецькій області «www. dpa. cv. ua» у розділі « Онлайн - конференція ».

На запитання відповідатиме Голова державної податкової служби у Чернівецькій області Микола Іванович Козловський.

«Плазма», Wi-Fi, хостес… Затверджені нові стандарти якості обслуговування платників у сервісних центрах

24.02.12

24.02-36 Голова ДПСУ Олександр Клименко своїм наказом затвердив вимоги до сервісних центрів з обслуговування платників та стандарти якості послуг.

Нагадаємо, до кінця поточного року такі центри буде відкрито при кожній податковій інспекції у країні.

Згідно з наказом, всі сервісні установи податкової служби матимуть у своїй структурі три обов’язкові секції – секцію прийому і видачі довідок та дозвільних документів, секцію прийому звітності і кореспонденції та секцію обслуговування платників.

Детальніше...

ДПСУ: заява Олександра Ковальова – лідера ВГО ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» не відповідає дійсності

22.02.12

Сьогодні ряд інтернет-видань поширили інформацію щодо тиску та переслідувань Олександра Ковальова – лідера ВГО «Ніхто крім нас», нібито зініційованих податковою службою України.

Детальніше...

Податківці консультували державних службовців

21.02.12

21.02-1 З 1 січня 2012 року відповідно до вимог Закону України “Про державну службу” посадові особи, які перебувають на державній службі, Декларації про майновий стан та доходи подають до державної податкової служби.

Для того, щоби працівники Головного управління АПК області змогли вчасно виконати вимоги чинного законодавства, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернівецькій області Наталія Залуцька детально роз’яснила особливості заповнення розділів нової уніфікованої звітності та додатків до неї.

Детальніше...

ДПСУ та підприємці утворили спільний «податковий арбітраж»

17.02.12

17.02-1 Державна податкова служба та Асоціація платників податків підписали меморандум про співпрацю та погодили план спільних дій.

Голова ДПСУ Олександр Клименко при цьому закликав бізнес-спільноту спрямувати зусилля, в першу чергу, на остаточне викорінення корупції з відносин між платниками та податківцями.

Детальніше...

Податківців відвідає «Євро-патруль»

14.02.12

14.02-1 Державна податкова служба разом із представниками громадського руху «Євро-патруль» проінспектують гуртожитки Національного університету ДПС, призначені для проживання футбольних вболівальників під час Євро-2012.

У податковій запевнили, що нічого не приховуватимуть від журналістів, митців, спортсменів, інших учасників руху. Громадські «інспектори» зможуть на власні очі побачити, в якому стані знаходяться об’єкти, що будуть задіяні під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

Детальніше...

Голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський: «Потенціал Буковини достатній, щоб спрямувати діяльність податкової у потрібне русло»

10.02.12

kozlovsky011 Буковина, що на східному кордоні межує з країнами Єврозони, має незаперечні переваги, з-поміж яких можливість розширення транскордонного співробітництва, розбудови транспортних мереж, розвитку туристичної галузі тощо. Про це свідчать, зокрема, обсяги прямих іноземних інвестицій, вкладених в область. Причому більше половини прямих інвестицій (акціонерний капітал) отримали що дуже важливо, промислові підприємства.

Детальніше...

Тези виступу Голови ДПС України О. В.Клименка на засіданні Уряду 08.02.12

09.02.12

Шановний Миколо Яновичу, члени Уряду, присутні!

09.02-1 Розпочати свою промову я хотів би зі слів подяки.

Хочу подякувати Кабінету міністрів, керівникам міністерств та відомств за єдність у підходах до формування податкової політики та за увагу до потреб нашої служби.

Завдяки цьому перетворення у податковій сфері, реорганізація податкової служби та її відносин із бізнес-спільнотою відбуваються швидко та з високою ефективністю.

Детальніше...

Олександр Клименко: мораторій на перевірки малого бізнесу подовжено

08.02.12

08.02-3 Державна податкова служба подовжить мораторій на перевірки малого бізнесу. Дрібних підприємців не турбуватимуть не тільки у першому, а й у другому кварталі 2012 року.

Про це повідомив Голова ДПСУ Олександр Клименко сьогодні після засідання Кабінету Міністрів.

Він підкреслив, що діючий мораторій безумовно виконується. «Жоден інспектор чи податковий міліціонер не відвідав жодного ринку або інше місце, де працюють підприємці. Малий бізнес взяв участь у створенні нової спрощеної системи оподаткування, а згодом отримав адаптаційний період для впровадження у своїй роботі нових вимог закону», - зазначив Олександр Клименко.

Детальніше...

Податкова служба запроваджує нові підходи у відносинах з великими платниками податків

07.02.12

08.02-1 Про це повідомив під час прес-конференції голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський.

Підбиваючи підсумки 2011 року він зазначив, що податкова служба Буковини стабільно виконувала завдання та контрольні показники, незважаючи на ряд негативних факторів. Вдалося утвердити чітку тенденцію до динамічного та якісного виконання показників. До Зведеного бюджету зібрано 1 млрд. 395 млн. грн. податків і зборів, порівняно до факту 2010 року обсяг збору платежів зріс на 57 млн. гривень.

Детальніше...

Прес-конференція

06.02.12

7 лютого 2012 року о 11.00 год. відбудеться прес-конференція Голови Державної податкової служби у Чернівецькій області Миколи Івановича Козловського на тему :

Підсумки роботи податкових органів Чернівецької області за січень – грудень 2011 року та основні напрямки діяльності податкової служби у 2012 році в рамках реалізації Програми економічних реформ, розрахованої до 2014 року, – "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Прес-конференція відбудеться за адресою вул. Червоноармійська 200А (зал засідань ДПС 5 поверх).

Детальніше...

Податкова міліція України викрила найбільшу в історії України оборудку із ПДВ

03.02.12

03.02-12 Про це заявив перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції України Андрій Головач під час брифінгу, який відбувся сьогодні.

За словами А. Головача, послугами шахраїв користувалося майже 500 підприємств реального сектору економіки, при цьому схема передбачала розкрадання з бюджету 542 мільйонів гривень, що становило реальну загрозу економічній безпеці державі. Загальний обіг коштів за цими схемами сягав майже 3 мільярдів гривень.

Детальніше...

Податкова запрошує підприємців до «відвертої розмови»

02.02.12

02.02-2 Голова ДПСУ Олександр Клименко доручив керівникам регіональних підрозділів податкової служби протягом лютого провести відкриті зустрічі з представниками підприємницької спільноти.

Під час цих заходів підприємці зможуть висловити свої побажання щодо організації роботи податкового відомства в 2012-му році, обговорити спірні питання, з’ясувати формат співробітництва з ДПСУ з урахуванням змін у законодавстві, що набрали чинності з 1 січня 2012 року.

Детальніше...

Податкова міліція Буковини визначила основні напрями роботи на 2012 рік

02.02.12

03.02-1 Їх окреслив під час прес – конференції перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПС у Чернівецькій області Іван Швед.

Серед головних - протистояння злочинам у царині новітніх технологій, бо на ринку України спостерігається стрімкий ріст обігу електронних грошей, які взагалі не оподатковуються, виявлення схем незаконного формування та відшкодування податку на додану вартість під час експортно-імпортних операцій, а також посилення протидії незаконному обігу підакцизних товарів – особливо нафтопродуктів та лікеро-горілчаної галузі.

Детальніше...

1 лютого 2012 року о 16.00 ДПС у Чернівецькій області проводить прес – конференцію на тему: «Підсумки роботи податкової міліції Чернівецької області за 2011 рік та основні напрями діяльності на 2012 рік».

31.01.12

До уваги журналістів!

Анонс!

Проведе прес - конференцію перший заступник голови - начальник управління податкової міліції Чернівецької області,

полковник податкової міліції Іван Іванович Швед.

Початок проведення: 16.00 Місце проведення: м. Чернівці вул. Червоноармійська, 200А, зал засідань, 5 поверх Акредитація за телефоном 51-38-58

Податкова відшкодувала малому та середньому бізнесу 126 млн. грн. ПДВ

31.01.12

31.01-2 За підсумками січня 390 українських компаній, які мали залишки невідшкодованого ПДВ на суму до 1 млн. грн., отримають свою компенсацію.

Про це під час засідання Ради підприємців при КМУ заявив Голова ДПС Олександр Клименко.

Свої висновки податкова вже направила до Державного казначейства.

Загалом ці компанії отримають 126 млн. грн. По регіонах найбільша частина цієї суми надійде на рахунки підприємців Києва (17,4 млн. грн.), Львова (10,4 млн.), Чернігівщини (8,5 млн. грн.) та Закарпаття (7,1 млн. грн.).

Детальніше...

Державна податкова служба у Чернівецькій області розпочала свою діяльність

30.01.12

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.2011р. № 981 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» реорганізацію Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області завершено.

Детальніше...

Податкова міліція визначила пріоритетні напрями роботи на 2012 рік

30.01.12 30.01-1 Податкова міліція України визначила сім основних напрямів роботи на 2012 рік. Про це було оголошено під час оперативного наради, що відбулася 26 січня у Києві під головуванням першого заступника Голови ДПС України – начальника податкової міліції Андрія Головача. Детальніше...

Черговий ON-LINE! ДПА в Чернівецькій області заступає на чергування по країні 25 січня

24.01.12

Шановні платники податків!

cherg 25 січня з 10 до 16-ої години 2012 року Ви маєте можливість поставити запитання фахівцям ДПА в Чернівецькій області та отримати відповіді в режимі он-лайн. Сервіс безкоштовний.

Для того, щоб задати запитання, вам необхідно зайти на сайт ДПА в Чернівецькій області ( www. dpa. сv. ua ) в банер «Черговий ON-LINE!»

Детальніше...

Особливості спрощеної системи оподаткування обговорили на зустрічі з підприємцями Буковини

23.01.12

26.01-21 Нові правила спрощеної системи оподаткування, що набули чинності з 1 січня 2012 року спонукають і податківців і суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу Буковини до постійних діалогів. Чергова зустріч – конференція з претендентами на спрощену систему оподаткування підтвердила їх високу зацікавленість до більш досконалого її вивчення.

Детальніше...

Привітання Голови ДПС України Олександра Клименка з Хрещенням Господнім

19.01.12

Щиро вітаю православних християн зі святом Хрещення Господнього.

19.01-1 Це свято – символ духовного оновлення та очищення. Тож бажаю, аби кожний день у вашому житті був по-новому радісним та світлим. Щоб ви завжди знаходили час для альтруїзму, милосердя та добрих вчинків.

Бажаю, щоб ваша віра давала сили досягати успіхів, зберігати душевний спокій та жити у злагоді із собою та світом.

Голова ДПС України О. В. Клименко

Нові податкові правила для спрощеної системи оподаткування

18.01.12 20 січня 2012 року о 12.00 Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області проводить зустріч - конференцію для суб’єктів господарювання Буковини, які з 1 січня 2012 року обирають спрощену систему оподаткування. У роботі конференції беруть участь керівники та провідні фахівці ДПА в Чернівецькій області. Захід проводиться у залі для конференцій Шевченківської районної Ради за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 176 (орієнтир – тролейбусна зупинка «Колос»). Реєстрація учасників розпочинається о 11.30. Детальніше...

Заради «спрощенців» податкова подовжила собі робочий день

13.01.12 13.01-1 Керівництвом ДПСУ прийнято рішення запровадити подовжений робочий день на весь період перереєстрації платників єдиного податку. До 25 січня 2012 року податкові органи працюватимуть у будні дні до 20:00, у суботи – до 16:00 (вихідний – неділя). Фахівці податкової звертають увагу, що перед візитом до інспектора не всім підприємцям -«спрощенцям» необхідно попередньо звертатись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного реєстру. До 25 січня така потреба є тільки у тих платників, хто щойно зареєструвався або змінює вид діяльності за КВЕД. Детальніше...

На часі – особливості застосування спрощеної системи оподаткування

10.01.12 10.01-11 З 1 січня 2012 року вступив в дію Закон України від 04.11.2011року № 4014-VI - «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності. Протягом двох годин минуло тижня Голова комісії з проведення реорганізації ДПА в Чернівецькій області, голова ДПС у Чернівецькій області Микола Іванович Козловський в режимі онлайн на офіційному веб-сайті ДПА в області відповідав на запитання буковинців щодо особливостей застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 1 січня 2012 року. Детальніше...

Увага: “ІНТЕРНЕТ - КОНФЕРЕНЦІЯ”!

04.01.12

kozlovsky011 Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області запрошує платників податків взяти участь в Інтернет - конференції 6 січня 2012 року з 11.00 до 13.00 години на тему «Застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності cуб’єктами малого підприємництва - юридичними та фізичними особами з 1 січня 2012 року», що буде проводитись на веб - сайті ДПА в Чернівецькій області «www. dpa. cv. ua» у розділі « Онлайн - конференція ».

На ваші запитання відповідатиме Голова комісії з проведення реорганізації ДПА в Чернівецькій області, голова ДПС у Чернівецькій області Микола Іванович Козловський.

Шановні колеги та платники податків!

29.12.11

29.12-2 Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком! Рік, що минає, був багатий на кардинальні зміни і перетворення у нашій країні взагалі та податковій службі зокрема. Ми шукали нові шляхи удосконалення роботи, аналізували та виправляли помилки, втілювали креативні проекти. Цей час був достатньо напруженим та відповідальним, та, впевнений, він залишить у нашій пам’яті гарні спогади, а всі наші починання матимуть гідне продовження.

І вже у наступному році в країні і в кожній українській родині будуть відчутні ті позитивні зміни, фундамент яким закладено Президентом та Урядом держави і кожним з нас у 2011 році.

Нехай 2012 рік стане роком втілення ваших планів, здійсненням мрій та сподівань.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, нових досягнень, добробуту та родинного затишку!

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 7 з 15

Головна сторінка / Новини /

Шановні чарівні буковинки!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code