28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Шановні колеги!

Новини,

01.07.09

kvity З нагоди святкування Дня працівника податкової служби України прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Нехай запорукою успішного виконання намічених цілей буде Ваш професіоналізм, завзяття і великий практичний досвід, які й надалі слугуватимуть на користь людям.

Хай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагатимуть у виконанні почесного професійного обов’язку.

Творчої наснаги й успіхів Вам, щастя і добра!

З повагою, М. І.Козловський - голова ДПА в Чернівецькій області

Дієздатність буковинських податківців підтверджується справами

30.06.09

n-07.07.09-1 26 червня, у переддень професійного свята – дня працівника податкової служби – у державній податковій адміністрації в Чернівецькій області відбулася прес-конференція на тему «Виведення економіки з тіні – пріоритетний напрямок у роботі державної податкової служби. Деякі аспекти покращення адміністрування ПДВ. Становлення та розвиток податкової служби».

Детальніше...

Акценти на руйнуванні схем мінімізації податкових зобов’язань

24.06.09

n_24.06.09 Багато віків минуло відтоді, як античний філософ Платон вивів формулу залежності між повагою до людини та справедливістю її вчинків. Однак і донині ця істина не викликає сумніву: гідний поваги той, хто не вчиняє несправедливості. Але більш ніж удвічі гідний поваги той, хто й іншим не дозволяє вчиняти несправедливість.

Безперечно, держава створила податкову службу передусім для того, щоб забезпечувала людям достаток і соціальні гарантії головна казна країни. Однак не тільки для цього, а також - щоб не допустити несправедливості у податкових відносинах.

Діяльність податкової служби в цілому в державі нині співвідноситься зі світовою кризою, що не обійшла й Україну. Як же в цих умовах в області здійснюється справляння податків? Що змінилося з приходом нового керівника? Про це розмова з головою Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області Миколою Івановичем КОЗЛОВСЬКИМ напередодні професійного свята «Дня працівника податкової служби України».

Детальніше...

Податкова служба Буковини в незалежній Україні

19.06.09

n_19.06.09-1 Всі роки від Дня створення податкової служби були позначені пам’ятними подіями, здобутками та напрацюваннями у ході виконання її головного та незмінного завдання – наповнення державного та місцевого бюджетів. Й час переконливо довів, що колектив співробітників Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області, зміцнившись кадрово і професійно, здатен уміло виконувати свій найперший професійній обов’язок – надійно захищати економічні інтереси незалежної Української держави. Податківці, які добросовісно працюють сьогодні, і ті, хто свого часу доклав зусиль до становлення служби та нині перебувають на заслуженому відпочинку, щоденними конкретними справами підтвердили важливість своєї праці для економічного і соціального розвитку області.

Детальніше...

Проблемні питання на особистому прийомі

12.06.09

n_12.06.09-1 Серед основних завдань державної податкової служби області є своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин їх надходження, усунення наявних порушень та недоліків, виявлених під час звернень громадян, вжиття заходів щодо упередження скарг, відкрита та прозора діяльність податкових органів. Детальніше...

Податкову культуру прищеплюємо змалечку

04.06.09 news-02.06.09-2 Просту тезу, що сумлінного та свідомого платника податків необхідно виховувати ще змалку, добре усвідомлюють податківці. Тому саме за ініціативи податкової Адміністрації України вже дев'ятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей», який спонукає малечу щораз вишукувати нові неординарні підходи для розкриття такої складної й далеко недитячої теми, як податки. Детальніше...

Податківці прилучилися до обладнання класу для дітей-сиріт

03.06.09

news-050609-1 1 червня, у Mіжнародний день захисту дітей, представники Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області традиційно завітали в гості до своїх підопічних - вихованців Оршівецького дитячого будинку «Ромашка» Кіцманського району. Цього разу податківці привезли кошти на облаштування одного зі спальних корпусів на учбовий клас. Реконструкцію планується провести для того, щоби у перший клас дітки могли піти в стінах рідного закладу та мали змогу адаптуватися до подальшого шкільного життя.

Детальніше...

У Глибоці шукали конструктивної співпраці бізнесу і влади

02.06.09

news-010609-1 Труднощі, які у період кризи доводиться долати малому та середньому бізнесу, обговорювали у Глибоцькій райдержадміністрації на спільній нараді за участі голови облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів виконавчої влади краю, голів районних державних адміністрацій, керівництва податкової служби області та представників ряду підприємств, громадських організацій та приватних підприємців.

Детальніше...

Податкова служба подає руку бізнесу Буковини

01.06.09

news-290509-1 Днями у конференц-залі ДПА в Чернівецькій області відбулося засідання громадської ради, учасники якої підписали Меморандум про співробітництво та створення сприятливого податкового клімату в області. Документ декларує спільні наміри по встановленню рівноправних партнерських відносин між платниками податків та органами податкової служби, забезпеченню верховенства права і взаємної відповідальності усіх учасників податкового процесу.

Детальніше... << початок < попередня 11 12 13 14 15 наступна > Кінець >> Сторінка 15 з 15

Головна сторінка / Новини /

Шановні колеги!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code