28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Шановні платники податків!

Новини,

15.11.11

Суб’єктам господарювання – юридичним особам, незалежно від форми власності, що мають право здійснювати реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів), або через роздрібну торговельну мережу, які бажають прийняти участь в конкурсі для включення в “Єдиний реєстр суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави у 2012 році” необхідно надати до 09.12.2011 р. конкурсній комісії ДПА в Чернівецькій області: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200 – А, каб. № 420 (канцелярія), конкурсну пропозицію та наступні документи:

Детальніше...

Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

14.11.11

14.11-1 У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців.

Детальніше...

Податкова звітність, надіслана платниками в електронному вигляді 9-10 листопада, вважатиметься наданою без порушення термінів подання

10.11.11

10.11-4 Через перенавантаження серверного обладнання, яке забезпечує функціонування «Інформаційного порталу органів ДПС України» відбулась затримка розсилки квитанцій з приймання податкової звітності в електронному вигляді.

У зв’язку з цим, податкову звітність, яку надіслано платниками податків в електронному вигляді 9-10 листопада, буде оброблено 10 листопада у встановленому порядку.

Детальніше...

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1026/2011

07.11.11

ukaz Про призначення О. Клименка Головою Державної податкової служби України

Призначити КЛИМЕНКА Олександра Вікторовича Головою Державної податкової служби України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

7 листопада 2011 року

Опитування

31.10.11

Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області проводить опитування громадської думки серед платників податків України з питань практичного застосування Податкового кодексу України.

Пропонуємо Вам відповісти на декілька запитань. Гарантуємо Вам повну конфіденційність відповідей. Ви можете бути впевнені, що зазначена інформація буде використана лише в узагальненому вигляді. Анкета

При розробці Державного бюджету України на 2012 рік враховані норми Податкового кодексу

25.10.11

25.10-4 У першому читанні Верховною Радою України схвалено проект Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік” від 15.09.11 № 9000.

За основу для розрахунку показників державного бюджету враховано песимістичний сценарій, який передбачає консервативні оцінки щодо тенденцій зростання економіки України у наступному році.

Детальніше...

Шановні платники податків!

24.10.11

До вашої уваги графік участі фахівців Державної податкової служби України у семінарах для платників податків, що проводяться у рамках роз’яснювальної роботи інститутами громадянського суспільства, у листопаді 2011 року

Детальніше...

До уваги платників податків!

12.10.11

Вийшли друком чергові збірники №7 та №8 серії „Бібліотека платника податків”

bib Тематичні збірники офіційних матеріалів, нормативно-правових актів та коментарів є черговими книгами № 7(25) „Плата за землю” та №8(26) „Рентна плата та плата за користування надрами” серії видань Державної податкової служби „Бібліотека платника податків”. Випуск збірників започатковано Міністром фінансів України, доктором економічних наук, професором Федором Ярошенком.

Книги стануть незамінним помічником у діяльності юристів, бухгалтерів, економістів, працівників органів ДПС та платників податків, а також у навчанні спеціальним дисциплінам з питань оподаткування.

Детальна інформація за телефонами: (044) 411-69-08, 411-64-03, 413-81-44

Працює „пряма” телефонна лінія Державної податкової адміністрації України

06.10.11

phone Для громадян, у яких виникають питання щодо діяльності органів ДПС, а також з питань законодавства, Державна податкова адміністрація України щотижнево проводить „пряму” телефонну лінію.

Щочетверга, з 14 год. до 16 год., громадяни можуть звертатися зі своїми питаннями за телефоном: (044) 501-06-42 і отримати кваліфіковані відповіді від керівників ДПА України.

Графік проведення «гарячих ліній» у редакції журналу

«Вісник податкової служби України» на І V квартал 2011 року

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь в опитуванні

03.10.11

У жовтні поточного року ДПА України спільно з Всеукраїнською громадською організацією „Асоціація платників податків України” проводить опитування платників податків щодо чинного податкового законодавства та діяльності органів податкової служби.

Детальніше...

Запрошуємо до обговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рік

29.09.11

З метою широкого інформування та роз’яснення основних положень проекту Державного бюджету України на 2012 рік, а також залучення громадян до його обговорення на Інтернет-форумі Міністерства фінансів запроваджено рубрику "Обговорюємо проект Державного бюджету на 2012 рік".

Детальніше...

Шановні платники податків!

21.09.11

До вашої уваги графік участі фахівців Державної податкової служби України у семінарах для платників податків, що проводяться у рамках роз’яснювальної роботи інститутами громадянського суспільства, у жовтні 2011 року

Детальніше...

Опитування для платників податків!

15.09.11

Шановні платники податків! Державна податкова служба України на центральному та регіональних сайтах проводить інтерактивне опитування на тему: „Що спонукає Вас закрити свій бізнес?”.

Мета опитування – з’ясувати та врегулювати проблемні питання, які виникають у платників податків під час ведення фінансово-господарської діяльності.

Нас цікавить ваша думка з цього приводу, тому запрошуємо взяти участь в опитуванні!

Детальніше...

ДПІ у Сторожинецькому районі інформує про перелік безхазяйного майна, яке пропонується для реалізації:

13.09.11

- цигарки “MORE” RED, виробник ЗАТ “Джей Ті Інтернешнл”, в кількості 1500 пачок загальною вартістю 8250,00 грн. ( знаходяться на території Чернівецького обласного гуртово-роздрібного торговельного об’єднання Чернівецької обласної спілки споживчих товариств ).

Детальніше...

Шановні платники податків!

12.09.11

1212121 З метою забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості та створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг органи ДПС Чернівецької області працюють у будні дні до 20 год. 00 хв., у суботу – до 16 год. 00 хв.

Детальніше... Більше статтей... Учасники конкурсу „Податки очима дітей-2011” збирають друзів Державна податкова служба розширює перелік електронних сервісів для платників податків Шановні громадяни! Державна податкова служба приймає пропозиції від бізнесу ДПС України та АППУ запрошують взяти участь в опитуванні Триває робота над випуском серії збірників „Бібліотека платника податків”! До уваги платників податків Буковини! Неповага до тих, хто не палить, коштуватиме понад три тисячі штрафу Розшукує податкова міліція Чернівецької області До уваги платників податків! За необладнання спеціально відведених для куріння місць та нерозміщення наочної інформації – штраф 3400 гривень Податкова звітність, надіслана платниками 19 – 21 липня, вважатиметься наданою без порушення граничного терміну подання За корупційні дії відповідатимуть обидві сторони УВАГА! Шановні громадяни прийміть участь в опитуванні! Графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” ДПА України продовжує випускати серію збірників нормативних актів з питань оподаткування «Бібліотека платника податків» Графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах ДПС України та ВКК „Баланс-Клуб” випустили третій відеосемінар - „Практичні роз’яснення щодо вирішення актуальних питань з податку на прибуток згідно Податкового кодексу” Кущовий семінар у м. Львові! Працює „пряма” телефонна лінія Державної податкової адміністрації України Форму № 1-ДФ за І квартал 2011 року з прочерками не подають До відома платників… Шановні платники податків з 07 лютого 2011 року довідкриті нові бюджетні рахунки! Коментарі фахівців ДПС України до Податкового кодексу України Оголошення До уваги платників податків! Вийшов друком Податковий кодекс України До уваги великих платників податків області! Контакт-центр податкової роз’яснює переваги платникам податків Увага! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна > Кінець >> Сторінка 5 з 9

Головна сторінка / Новини /

Шановні платники податків!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code