28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Учасники конкурсу „Податки очима дітей-2011” збирають друзів

Новини,

08.09.11

08.09-22 9 вересня 2011 року о 17 годині на інтернет-ресурсі http://investigator. org. ua відбудеться он-лайн трансляція з дитячого оздоровчо-санаторного центру «Маяк», м. Євпаторія урочистого закриття «зміни» переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей - 2011».

Детальніше...

Державна податкова служба розширює перелік електронних сервісів для платників податків

08.09.11

08.09-11

Одним з головних засобів інформування населення про діяльність органів ДПС стане оновлений єдиний веб - портал органів ДПС, який вже знаходиться на завершальному етапі розробки.

Веб-портал органів ДПС буде складатися з трьох основних блоків: інформаційний, консультаційно-роз’яснювальний та блок електронних сервісів.

Вже зараз офіційний веб-сайт ДПА України надає чимало сервісів для платників податків.

Детальніше...

Шановні громадяни!

08.09.11

До вашої уваги графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах для платників податків, що проводяться у рамках роз’яснювальної роботи інститутами громадянського суспільства, у вересні 2011 року

Детальніше...

Державна податкова служба приймає пропозиції від бізнесу

02.09.11

06.09-15 Державна податкова служба України визнала одним з найважливіших напрямків своєї діяльності налагодження партнерських взаємин з громадськістю та платниками податків. Для цього податківці застосовують всі можливі способи комунікації з представниками бізнесу.

Детальніше...

ДПС України та АППУ запрошують взяти участь в опитуванні

26.08.11

Державна податкова служба України спільно з Всеукраїнською громадською організацією „Асоціація платників податків України” в жовтні поточного року проводитимуть опитування платників податків щодо чинного законодавства та діяльності органів податкової служби.

Детальніше...

Триває робота над випуском серії збірників „Бібліотека платника податків”!

12.08.11

bib Державна податкова адміністрація України продовжує роботу над випуском серії видань нормативних актів з питань оподаткування „ Бібліотека платника податків”.

Це тематичні збірники офіційних матеріалів, нормативно-правових актів та коментарів. Серія має як прикладний характер для застосування в діяльності юристів, бухгалтерів, економістів, працівників органів ДПС, так і орієнтований за використання у навчанні спеціальним дисциплінам з питань оподаткування.

Періодичність – 1 раз на місяць.

Детальніше...

До уваги платників податків Буковини!

09.08.11

phone В податкових органах Чернівецької області працюють консультаційні центри з питань роз’яснення положень Податкового кодексу України.

Ви маєте можливість ознайомитись з новаціями, запровадженими Податковим кодексом та практики їх застосування, зателефонувавши до ДПА в Чернівецькій області за телефонами: 54-55-76; 7-25-51, або відвідати особисто за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська,200а.

Додатково для платників податків області працюють фахівці функціональних структурних підрозділів, які нададуть Вам відповіді на питання за окремими напрямками застосування норм Податкового кодексу, за номерами телефонів ДПА в Чернівецькій області :

Детальніше...

Неповага до тих, хто не палить, коштуватиме понад три тисячі штрафу

04.08.11

Буковинські податківці доводять до відома суб’єктів господарювання, що згідно вимог статті 15-2 Закону № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» у закладах, де куріння заборонено, повинна бути розміщена наочна інформація – прямокутний графічний знак та напис «Паління заборонено!».

Детальніше...

Розшукує податкова міліція Чернівецької області

03.08.11

03.08-1 Слідчим відділом податкової міліції ДПА в Чернівецькій області за вчинення ряду тяжких злочинів у сфері оподаткування (шахрайство, фіктивне підприємництво та отримання майна незаконним шляхом) розшукується особа, чиє фото вклеєне у втрачений паспорт іншого громадянина України.

Детальніше...

До уваги платників податків!

01.08.11

Верховною Радою України 07.07.2011р. ухвалено Закон України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”, яким передбачено, що до введення в дію положень щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва не проводиться фактична перевірка фізичної особи – підприємця, яка не зареєстрована платником податку на додану вартість, та юридичної особи, яка застосовує спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, що передбачає включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Детальніше...

За необладнання спеціально відведених для куріння місць та нерозміщення наочної інформації – штраф 3400 гривень

27.07.11

З 11 лютого 2010 року набрав чинності Закон України від 21 січня 2010 року №1824-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", яким, зокрема, було внесено зміни до статті 15-2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Детальніше...

Податкова звітність, надіслана платниками 19 – 21 липня, вважатиметься наданою без порушення граничного терміну подання

21.07.11

ie Внаслідок аварійного відключення вийшло з ладу серверне обладнання, яке забезпечувало функціонування «Інформаційного порталу органів ДПС України». Зазначене призвело до призупинення розсилки квитанцій про приймання та обробку податкової звітності в електронному вигляді.

Детальніше...

За корупційні дії відповідатимуть обидві сторони

12.07.11

З 1 липня набули чинності нові антикорупційні Закони України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення». Вказаними документами запроваджено спільну відповідальність за корупційні дії поряд з державними службовцями також посадових осіб суб’єктів господарювання – юридичних осіб та підприємців – фізичних осіб у разі одержання від них державними службовцями неправомірної вигоди.

Детальніше...

УВАГА! Шановні громадяни прийміть участь в опитуванні!

05.07.11

Висловіть свою думку щодо оприлюдненого тізера мультфільму «Місто мрії» - картини, в якій дітям розповідатимуть про податки та роботу податківців.

Опитування розміщене на головній сторінці нашого сайту.

Графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах

04.07.11

Шановні громадяни, до вашої уваги графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах для платників податків, що проводяться у рамках роз’яснювальної роботи інститутами громадянського суспільства, у липні 2011 року

Детальніше... Більше статтей... Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” ДПА України продовжує випускати серію збірників нормативних актів з питань оподаткування «Бібліотека платника податків» Графік участі фахівців Державної податкової адміністрації України у семінарах ДПС України та ВКК „Баланс-Клуб” випустили третій відеосемінар - „Практичні роз’яснення щодо вирішення актуальних питань з податку на прибуток згідно Податкового кодексу” Кущовий семінар у м. Львові! Працює „пряма” телефонна лінія Державної податкової адміністрації України Форму № 1-ДФ за І квартал 2011 року з прочерками не подають До відома платників… Шановні платники податків з 07 лютого 2011 року довідкриті нові бюджетні рахунки! Коментарі фахівців ДПС України до Податкового кодексу України Оголошення До уваги платників податків! Вийшов друком Податковий кодекс України До уваги великих платників податків області! Контакт-центр податкової роз’яснює переваги платникам податків Увага! Шановні платники податків! Шановні буковинці! Пам'ятка щодо грипу типу А/Н1N1 Увага! Запроваджується Загальний реєстр податкових накладних З 1 листопада 2009 року податкова звітність в електронному вигляді приймається виключно через операторів електронної звітності Увага – шахраї в масках податківців! До уваги платників податків! Вийшла в світ книга „Оподаткування доходів фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності” із серії тематичних практично-інформаційних збірників „Бібліотека платника податків” Увага! Змінюється номер телефону Податкові перевірки поза мораторієм Шановні платники податків! ДПА в Чернівецькій області і АППУ запрошують взяти участь в опитуванні Підготовлено до друку книгу «Міжнародні договори та оподаткування»! До уваги платників податків, які подають звітність в електронному вигляді! Шановні Буковинці! До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна > Кінець >> Сторінка 6 з 9

Головна сторінка / Новини /

Учасники конкурсу „Податки очима дітей-2011” збирають друзів
4.1 (82.86%) 14 голосов

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code