28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

В податковій – День відкритих дверей

Новини,
08.10.12

08.10-1 Днями Чернівецькі податківці провели День відкритих дверей для студентів Чернівецького торговельно – економічного інституту Київського національного торговельно – економічного університету. Працівники податкової інспекції та викладачі впевнені, що вивчення основ податкового законодавства більш доступне та зрозуміле для студентів під час екскурсій до податкової. Найважливіший результат такого спілкування – атмосфера доброзичливості та довіри, яка склалася між податківцями та майбутніми економістами.

Фахівці ДПІ у м. Чернівцях розповіли п’ятикурсникам про основні завдання, які стоять перед державною податковою службою, про нові кроки у напрямку перетворення фіскального відомства у високоякісну сервісну службу, про електронні сервіси податкової служби, про перспективи запровадження нових сервісних послуг для платників податків, ознайомили з роботою підрозділів інспекції.

Відвідавши комфортний сервісний центр з обслуговування платників податків, студенти змогли ознайомитись з переліком адміністративних послуг, які надаються податківцями.

Особливий інтерес у молоді викликала розмова з фахівцями Центру сертифікації ключів, який діє Центрі обслуговування платників податків, що створений при ДПІ у м. Чернівцях. Одна із студенток (у якої був із собою паспорт, ідентифікаційний номер та флеш-носій) відразу отримала ключ електронного цифрового підпису для того, щоб подати декларацію про майновий стан і доходи на отримання податкової знижки в електронному вигляді.

Під час екскурсії студенти дізналися більше про роботу податкової інспекції в сучасних умовах, і, можливо, хтось після закінчення вузу вирішить продовжити знайомство з цікавою та відповідальною професією податківця вже у якості працівника інспекції.

Відділ взаємодії із ЗМІ та

громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Головна сторінка / Новини / Головні події /

В податковій – День відкритих дверей

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code