28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Виступ Голови Державної податкової служби Олександра Клименка на Першому загальнонаціональному форумі працівників органів ДПС України

Новини,

28.05.12

Шановні колеги!

28.05-1 На останньому засіданні Ради Регіонів Президент України Віктор Федорович Янукович знову чітко заявив про неприпустимість посилення тиску на бізнес з боку державних органів. Президент чітко заявив, що вважатиме такі дії злочином проти закону, проти країни та проти суспільства. Раніше він підкреслював, що головною метою реформ є зниження податкового тиску на реальний сектор економіки, спрощення дозвільних процедур тощо.

Детальніше...

Мирова угода не завадила буковинському підприємству організувати фінансову аферу

28.05.12

На початку травня 2012 року прокуратурою Чернівецької області за матеріалами податківців ДПС у Чернівецькій області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 209 КК України.

Детальніше...

Вітальне слово Голови Державної податкової служби України О. В. Клименка з нагоди 15-ї річниці створення факультету податкової міліції Національного університету ДПС України

25.05.12

Шановний Петре Володимировичу!

Шановні викладачі, курсанти та гості!

25.05-1 Щиро вітаю вас з 15-ю річницею створення факультету податкової міліції Національного університету ДПС України!

Можу з впевненістю стверджувати – Україна має ефективно діючу податкову міліцію, яка стала надійним засобом захисту економічної безпеки держави. А саме питання економічної безпеки були винесені у приоритетні Радою національної безпеки та оборони.

Тому я зараз можу сказати – попереду ще багато роботи, для якої нам потрібні освічені, кваліфіковані та патріотично налаштовані молоді офіцери. Ми з нетерпінням чекаємо нових людей в лавах податкової міліції. Ми маємо велике сподівання на те, що молодь здатна свіжим оком подивитися на поточну ситуацію та знайти нові, оригінальні та креатині рішення застарілих проблем, дати поштовх до подальших позитивних змін.

Детальніше...

За помилки у деклараціях „спрощенців” не каратимуть. Верховна Рада України врахувала ініціативи податківців

25.05.12

Народні депутати ухвалили Закон, який вносить суттєві зміни у роботу підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Так, зокрема, введено мораторій на застосування фінансових санкцій до „спрощенців” за помилки, які протягом 2012 року будуть допущені при заповненні податкових декларацій та книги ведення доходів та витрат.

Детальніше...

Надходження податку на прибуток на 29 відсотків перевищили минулорічні показники

24.05.12

За чотири місяці поточного року до загального фонду державного бюджету сплачено майже 16,3 млрд. грн. податку на прибуток. Бюджетний розпис виконано на 112,3 відсотка. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження податку зросли на 3,8 млрд. грн., або на 29,1 відсотка. Тоді до бюджету надійшло 13,1 млрд. гривень.

Детальніше...

Харківські підприємці отримали податковий сервіс європейського рівня

23.05.12

Сьогодні Голова ДПСУ Олександр Клименко відкрив у Харкові Центр обслуговування платників податків.

„Відтепер підприємці міста отримуватимуть високоякісні послуги без зайвої бюрократії та черг. У центрі все сплановано для зручності платника – консультації фахівців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога. Однак головним є те, що перелік цих послуг постійно розширюватиметься в залежності від потреб та побажань наших клієнтів-платників”, – підкреслив Олександр Клименко.

Детальніше...

Малий бізнес не перевірятимуть до кінця року

23.05.12

Про це сьогодні заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з підприємцями харківського торговельного центру „Барабашово”.

„Фактичні перевірки малого бізнесу не будуть проводитися до кінця 2012 року. Бізнес повинен працювати на прибутки. І у зростанні цих прибутків податкова служба дуже зацікавлена. Адже це – надходження до бюджету, робочі місця, здорова конкуренція. Нам немає жодного сенсу втручатися зайвий раз у роботу бізнесу”, – наголосив керівник податкової.

Детальніше...

Підприємці «Барабашово» отримуватимуть податкові консультації на своїх робочих місцях

23.05.12

На території найбільшого ринку Східної України «Барабашово» відкрито Центр обслуговування платників податків.

«Відкриття цього центру стане кроком до нового рівня взаємовідносин податкової служби з платниками. Вперше підприємці зможуть отримувати консультації фахівців податкової на робочому місці – оперативно, швидко, зручно, без зайвої метушні та бюрократії”, – зазначив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час відкриття Центру.

Детальніше...

На Буковині визначено переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей -2012»

22.05.12

22.05-1 Діти, роботи яких зайняли ІІ та ІІІ місця на обласному рівні отримають дипломи ДПС у Чернівецькій області та цінні подарунки. Діти, які вибороли перше місце на обласному рівні отримали право брати участь у третьому завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима 2012».

Лауреати завершального етапу конкурсу „Податки очима дітей 2012” будуть відзначені Дипломами ДПС України, а переможці традиційно отримують цінні подарунки та путівку на літній відпочинок на березі Чорного моря.

Детальніше...

В Україні діє 256 ліцензій на виробництво алкогольних напоїв та тютюнових виробів

22.05.12

Зокрема, станом на 1 травня 2012 року діє 194 ліцензії на виробництво алкогольних напоїв, 12 ліцензій на виробництво тютюнових виробів, 50 ліцензій на виробництво спиртів (спирту етилового, спирту коньячного, спирту плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту – сирцю плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного та спирту етилового ректифікованого плодового).

Детальніше...

Он-лайнова співпраця податкової та митниці принесе бюджету щонайменше 1 млрд. гривень

21.05.12

Голова ДПС України Олександр Клименко та Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік підписали Угоду про інформаційне співробітництво.

Завдяки єдиному протоколу передачі даних служби обмінюватимуться інформацією в режимі он-лайн. Інформація буде переноситися автоматично через FTP-сервер, що дозволить виключити «людський фактор» і підвищити ефективність роботи обох служб.

Детальніше...

На Колегії ДПС у Чернівецькій області підсумували роботу за 4 місяці поточного року

18.05.12

22.05-71 Завдяки перетворенням в податковій сфері, реорганізації служби і перегляду формату відносин з бізнес-середовищем, робота податкової служби Буковини стає все більш ефективною! Завдання, які були поставлені перед податковими органами Чернівецької області у січні – квітні поточного року по наповненню доходної частини бюджетів всіх рівнів, виконані.

Як зазначив голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський, органами ДПС області за січень - квітень 2012 року забезпечено майже 466 млн. грн. надходжень до Зведеного бюджету, що на 16,5% перевищує відповідний показник минулого року. До казни відповідно додатково надійшло на 66,1 млн. грн. більше.

Детальніше...

У тренді розвитку сервісних функцій – податкова та незалежна асоціація банків підписали меморандум

18.05.12

18.05-11 Голова ДПС України Олександр Клименко та голова Ради асоціації „Незалежна асоціація банків України” Борис Тимонькін підписали Меморандум про партнерство і співпрацю.

„Податкова служба, як ніхто інший, зацікавлена у стабільній та ефективній роботі банківського сектору. Саме тому ми готові докладати усіх зусиль для розвитку фінансової системи. І ключовим аспектом нашої співпраці має стати синхронний рух у напрямі розвитку сервісних функцій для наших клієнтів-платників”, – зазначив Голова ДПСУ Олександр Клименко.

Детальніше...

По Інтернету звітують вже понад 94 відсотки платників

18.05.12

За чотири місяці поточного року кількість платників, які оцінили переваги електронного звітування, зросла ще на 3%. Якщо на початок року декларації з ПДВ в електронному вигляді надсилали 91,3% платників, то на сьогодні вже понад 94 відсотки.

Порівняно з минулим роком кількість таких звітуючих зросла вдвічі. У квітні 2011 року по Інтернету звітували лише 45 відсотків платників.

Детальніше...

З початку року платникам ПДВ відшкодовано на 1 млрд. грн. більше, ніж було заявлено

17.05.12

За чотири місяці поточного року платники отримали 15,1 млрд. грн. бюджетної компенсації ПДВ при заявлених 14 млрд. гривень. Порівняно з минулим роком ця сума зросла майже на 23 відсотка.

Детальніше...

Перевірки малих підприємств, які використовують касові апарати, скоротилися на 93,6 відсотка

17.05.12

17.05-1 Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час прес-конференції. За його словами, з початку поточного року перевірено лише 618 підприємств малого бізнесу, які застосовують реєстратори розрахункових операцій, що у 15 разів менше, ніж у минулому році.

„Такі перевірки є крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців. До того ж більшість з них проводиться за заявами громадян або за інформацією інших держорганів про наявність правопорушень на господарських об’єктах платників податків”, – зазначив Олександр Клименко.

Детальніше...

Вперше за 20 років для українських податківців розроблено місію та стратегію розвитку, - О. Клименко

17.05.12

Українські податківці вперше за 20 років існування податкових органів незалежної України отримали свою місію та стратегію.

Про це заявив голова ДПС України Олександр Клименко під час спільної прес-конференції ДПС України та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers в Україні.

Він запевнив, що доробки експертів не залишаться теоріями та деклараціями – цими принципами неухильно керуватимуться у своїй діяльності всі співробітники – від вищих посадовців до пересічного інспектора.

Детальніше...

Бухгалтери витрачатимуть на податкову документацію в півтора раза менше часу, - О. Клименко

16.05.12

photo.382 До кінця року бухгалтери українських підприємств витрачатимуть в півтора раза менше часу на формальності, пов’язані з оподаткуванням.

Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час спільної прес-конференції ДПС України та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers в Україні.

Детальніше...

Курс на довіру: податкова скоротила перевірки бізнесу

15.05.12

У другому кварталі кількість документальних планових перевірок залишиться незмінною. Податкова, як і у першому кварталі цього року, перевірить лише 2 тис. підприємств.

До плану-графіку потрапили як і завжди тільки ті суб’єкти господарювання, що мають певні податкові ризики.

Детальніше...

Майже на 22 відсотка зросла цього року кількість виданих свідоцтв платника ПДВ

14.05.12

З початку року видано майже 21 тис. свідоцтв платника ПДВ. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість виданих свідоцтв, у тому числі у зв’язку з перереєстрацією, зросла на 4,4 тис. При цьому майже 92 відсотки сформованих свідоцтв у квітні видано за спрощеною процедурою реєстрації (перереєстрації).

Детальніше...

Спрощено процедуру податкового декларування фізичних осіб

11.05.12

З 28.04.2012 р. набрав чинності Закон України від 24.04.2012 р. № 4661-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо впорядкування податкового декларування» (далі — Закон № 4661), яким внесено зміни до підпункту „є” пункту 176.1 статті 176 Кодексу та визначено, що платники ПДФО зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі — податкова декларація), якщо протягом податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати , встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 р. — 128760 грн.) .

Детальніше...

ДПСУ перевиконала план на понад 900 млн. грн.

10.05.12

Державна податкова служба за січень-квітень 2012 року перерахувала до загального фонду Державного бюджету 60,8 млрд. грн., що майже на 8% більше ніж за відповідний період минулого року.

Бюджет додатково одержав 922,9 млн. грн. Розпис Міністерства фінансів України зі збору платежів до загального фонду державного бюджету виконано на 101,5 відс.

Детальніше...

Майже на 50% скоротилася кількість планових перевірок малого бізнесу

08.05.12

Для зменшення втручання у діяльність підприємств до планових перевірок автоматизовано відбираються лише ті платники, які мають певні податкові ризики.

Загалом, у І кварталі 2012 року було проведено 1838 таких перевірок. Це майже вдвічі менше, ніж минулого року. Тоді їх кількість становила 3352.

Детальніше...

„Спрощенці” за І квартал 2012 року вперше подають кілька нових звітів!

08.05.12

До 10 травня фізичні особи — підприємці, віднесені до 2 та 3 груп спрощеної системи, подають нову декларацію платника єдиного податку. Також нову декларацію платника єдиного податку подають юридичні особи – платники єдиного податку 4 групи. Форми затверджено наказом Мінфіну від 21.12.2011 р. №1688 .

Детальніше...

З початку року по сумах заявки до 1 млн. грн. відшкодовано 0,7 млрд. гривень ПДВ

07.05.12

Зокрема, у квітні відшкодування на суму до 1 млн. гривень отримали 1,7 тис. платників. Їм повернуто 142,7 млн. грн. податку на додану вартість. За умови прозорості та законності фінансових операцій невеликі суми, заявлені до відшкодування, повертаються платникам оперативно. Не накопичувати борги по заявках до 1 млн. грн. Голова ДПС України Олександр Клименко доручив ще у січні 2012 року. Відтоді процес отримання бюджетної компенсації контролюється безпосередньо керівництвом податкової.

Детальніше...

День Перемоги!

04.05.12

Шановні ветерани

Великої Вітчизняної війни, солдатські вдови

і всі, хто наближав День Перемоги!

04.05-1 Від колективу державної податкової служби у Чернівецькій області та від мене особисто прийміть щирі і сердечні вітання з 67-ю річницею Великої Перемоги!

Земний уклін Вам, глибока вдячність за мир на землі, відроджену з попелу і руїн Україну, за те, що ми можемо сьогодні ростити дітей і посміхатися сонцю.

Сердечно зичу довгих років життя, міцного здоров’я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких.

Детальніше...

До платників податку на прибуток фінансові санкції не застосовуються!

04.05.12

Державна податкова служба України звертає увагу, що у випадку подання податкової звітності з податку на прибуток за наслідками діяльності у другому – четвертому календарних кварталах 2011 року з порушенням граничних термінів (ст. 120 Податкового кодексу України), відповідно до п.6 підрозділу 10 розділу XX „Перехідні положення” ПКУ до платників податку на прибуток фінансові санкції не застосовуються.

Детальніше...

Розпочато заходи з проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2012”

03.05.12

03.05-3 Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2012”, який тривав з 1 січня до 30 квітня. На разі визначено переможців конкурсу на районному рівні та розпочато заходи з проведення другого регіонального етапу, який завершиться у травні.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс „Податки очима дітей” проводиться щорічно серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Основними завданнями конкурсу є сприяння реалізації дітьми творчих здібностей у прозі, поезії та у образотворчому і прикладному мистецтві, а також розвиток творчого підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку. Беручи участь у конкурсі діти від 9 до 15 років, змагаючись, намагаються бути найкращими, найцікавішими, найоригінальнішими у викладі свого розуміння теми „Податки”.

Детальніше...

Держслужбовці не повинні подавати додаток 7 до податкової декларації про майновий стан і доходи

28.04.12

29.04-11 З 28 квітня 2012 року набуває чинності Закон України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо впорядкування податкового декларування”.

Відповідно до внесених змін, держслужбовці подаватимуть декларацію лише у разі отримання доходів:

а) які згідно з нормами розділу IV Податкового Кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування, наприклад, доходи від продажу інвестиційних активів;

Детальніше...

Сформовано новий склад Громадської ради при ДПС у Чернівецькій області

27.04.12

27.04-5 Головою Громадської ради при ДПС у Чернівецькій області обрано Валерія Євдокименка – голову громадської організації ”Буковинський центр економічної освіти та підприємництва”. Заступником став – Іван Приймак - голова ради профспілки органів ДПС у Чернівецькій області.

Детальніше... << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 5 з 15

Головна сторінка / Новини /

Виступ Голови Державної податкової служби Олександра Клименка на Першому загальнонаціональному форумі працівників органів ДПС України

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code