28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

15 вересня — останній термін подання заяви про перехід (відмову) на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2011 року

Податковий кодекс України,

07.09.11

Державна податкова інспекція ум. Чернівці нагадує платникам податків – фізичним та юридичним особам, що 15 вересня - останній термін подання заяви про перехід (відмову) на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з IV кварталу 2011 року.

Ставки єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва — фізичних осіб встановлені Чернівецькою міською радою за місцем їх державної реєстрації у фіксованому розмірі залежно від виду діяльності - у межах від 40 до 200 грн. на місяць для самостійного здійснення підприємницької діяльності і не залежать від розміру отриманого чистого доходу.

Відповідно до Постанови КБУ від 16 березня 2000 №507 “Про роз’яснення Указу Президента України від 03.07.1998р. №727” (зі змінами та доповненнями) з 1 січня 2011 року суб’єкт малого підприємництва сплачує:

43% - нарахованого єдиного податку на рахунки місцевого бюджету;

57 % - нарахованого єдиного податку на рахунки Пенсійних органів України, як частину суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Враховуючи те, що за наявності найманих працівників розмір ставки єдиного податку фізичної особи – підприємця збільшується на 50% за кожну особу, то уся така (збільшена) сума єдиного податку самостійно розподіляється суб’єктом малого підприємництва на відповідні рахунки.

Якщо фізична особа — суб’єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких встановлено різні ставки єдиного податку, вона придбаває одне Свідоцтво і сплачує єдиний податок за більшою ставкою за цими видами діяльності, встановленою місцевою радою за місцем її державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності незалежно від того, здійснює вона підприємницьку діяльність на всій території України чи лише за місцем державної реєстрації.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Спрощена система оподаткування / Консультації /

15 вересня — останній термін подання заяви про перехід (відмову) на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2011 року

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code