28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Актуально: торгові патенти!

Податковий кодекс України,

17.03.11

Державна податкова інспекція у м. Чернівці доводить до відома платників податків, що листом Державної податкової адміністрації України від 14.12.2010 року № 27640/7/15-0117 надано роз’яснення щодо видачі торгових патентів на провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Так, ставки збору відповідно до ст. 267 Податкового кодексу України встановлюються сільськими, селищними та міськими радами з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року.

Сплата збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за ІІ квартал 2011 року і надалі здійснюватиметься за ставками збору відповідно до вимог пункту 267.3 статті 267 Кодексу та згідно рішень органів місцевого самоврядування.

Стосовно видачі торгових патентів в даному листі зазначено, що з 1 січня 2011 року і до отримання бланків торгових патентів нового зразка рекомендується видавати торгові патенти діючого зразка з установленням термінів та ставок збору, визначених ст. 267 Податкового кодексу України, і додатковим написом на бланку торгового патенту «Торговий патент підлягає обміну».

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності / Kонсультації /

Актуально: торгові патенти!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code