28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Данію назвали найкращою у світі країною для ведення бізнесу

Податковий кодекс України,

До п'ятірки лідерів, за версією журналу Forbes, увійшли також Гонконг, Нова Зеландія, Канада і Сінгапур, повідомляє Finance.

Дания-фото

Рейтинг, у якому фігурують 128 держав, складений на основі як економічних показників (рівень росту ВВП, обсяги торгівлі, розміри федерального бюджету), так і неекономічних – стану правової системи, включаючи особисті свободи, рівня корупції та бюрократії.

Якщо Данія вже третій рік поспіль займає в цьому рейтингу першу позицію, то США скотилися із другого на дев'ятий рядок. Падіння було обумовлено посиленням податкового тягаря, а також зниженням показників торгівлі й рівня ринкової свободи. Проте Сполучені Штати, як і раніше, лідирують по темпах розвитку технологій.

Великобританія також не змогла втримати колишні позиції, спустившись із шостого на дев'яте місце – ця країна значно постраждала від глобальної фінансової кризи, пише The Guardian. А от Ірландія, чия економіка переживає зараз далеко не найкращі часи, піднялася із чотирнадцятого на шосте місце. Це відбулося завдяки тому, що в умовах рецесії багато британських компаній віддали перевагу веденню свого бізнесу на сусідньому острові, податковий режим на якому став сприятливішим.

Росія посіла в рейтингу 97-й рядок, розташувавшись між Вірменією та Україною. Цікаво, що на останнє місце Forbes помістив не одну зі злиденних республік Африки, а багату нафтою і в цілому економічно благополучну Венесуелу.

Нагадаємо, що раніше Forbes назвав Данію "найщасливішою" країною у світі. Хоча щастя й бізнес прямо непов'язані, одним із факторів оцінки рівня щастя став економічний добробут населення.

Finance

Данію назвали найкращою у світі країною для ведення бізнесу
4.5 (90%) 2 голосов

Комментарии

  1. Буль-буль

    були б гроші, давно би поїхав будувати бізнес деінде.

  2. Дмитрий

    Хорошо там, где нас нет.

Оставить комментарий

*

code