28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Декларації з ПДФО за неуповноважені відокремлені підрозділи подає юридична особа

Податковий кодекс України,

13.04.11

Відповідно до п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету.

У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, обов’язок подання податкової декларації за такий відокремлений підрозділ за його місцезнаходженням виконує юридична особа. Такий порядок передбачено Наказом ДПА України від 31.01.2011 р. №58 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб».

Згідно Порядку заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб, викладеними у листі ДПАУ від 17.02.2011 р. №4485/7/1702-17, якщо філії, відділенню, іншому відокремленому підрозділу юридичної особи не надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку, то всі обов’язки податкового агента щодо подання декларації виконує юридична особа. Декларація з показниками такого неуповноваженого відокремленого підрозділу подається до податкових органів за місцезнаходженням кожного такого неуповноваженого відокремленого підрозділу (відділення, філії), де юридична особа (податковий агент) стає на облік. У реквізитах декларації зазначаються дані юридичної особи, яка перебуває на обліку за такий неуповноважений підрозділ.

ДПІ у м. Чернівці

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Декларації з ПДФО за неуповноважені відокремлені підрозділи подає юридична особа

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Консультації /

Декларації з ПДФО за неуповноважені відокремлені підрозділи подає юридична особа

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code