28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

До уваги платників єдиного податку — приватних підприємців!

Податковий кодекс України,

10.01.11

Відповідно до П останови КМУ від 27.12.2010 р. № 1196 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000р. № 507" суб'єкти малого підприємництва сплачують 43 відсотки нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету, а 57 відсотків - на рахунки органів ПФУ як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування ( мінімальний щомісячний єдиний соціальний внесок для підприємця на єдиному податку становить 34,7% від мінімальної заробітної плати).

Суб'єкт малого підприємництва , який не є платником податку на додану вартість, у разі проведення операцій з імпорту товарів на митну територію України сплачує податок на додану вартість у визначеному Податковим кодексом України порядку.

Фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва відповідно до вимог п.181.1 розділу V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України, не є платниками податку на додану вартість. Реєстрація таких платників ПДВ анулюється згідно з положеннями Кодексу.

Відповідно до п. п. «в» п. 184.1. Кодексу для зняття з реєстрації платника податку необхідно подати до податкового органу за місцем реєстрації заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ.

При цьому якщо на обліку у підприємця залишаються товари та необоротні активи, при придбанні яких суми ПДВ були включені до податкового кредиту, платник податку не пізніше дати подання заяви про анулювання його реєстрації як платника ПДВ зобов’язаний визначити умовне постачання таких товарів та необоротних активів та нарахувати податкові зобов’язання виходячи із звичайної, крім випадків реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до п. п. 184.7 Податкового кодексу України.

Відділ масово – роз ’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Спрощена система оподаткування / Консультації /

До уваги платників єдиного податку — приватних підприємців!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code