28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Консультаційні послуги від аудиторської фірми. Чи включається до складу витрат підприємства ?

Податковий кодекс України,

24.07.12

У разі якщо підприємство отримує (або отримуватиме) консультаційні послуги від аудиторської фірми для забезпечення ведення господарської діяльності, то відповідно до абзацу «г» пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу такі витрати можна включати до складу адміністративних витрат, спрямованих на обслуговування та управління підприємством у періоді їх здійснення за умови документального підтвердження таких витрат (п. 138.2 ст. 138 цього Кодексу).

Документальним підтвердженням зазначених витрат можуть бути договір про надання аудиторських послуг, квитанції, платіжні доручення та інші документи на отримання й оплату таких послуг тощо.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Повідомлення /

Консультаційні послуги від аудиторської фірми. Чи включається до складу витрат підприємства ?

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code