28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Наказ ДПА України від 11.02.11 № 90 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків»

Податковий кодекс України,

22.02.11

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Н А К А З

11. 02. 2011 р. № 90

Про внесення змін до формату

(стандарту) електронного документа

звітності платників податків

З метою подальшого розвитку технології подання платниками податків податкових документів в електронному вигляді, практичного впровадження Законів України від 22 травня 2003 року № 851-VI "Про електронні документи та електронний документообіг", №852-VI "Про електронний цифровий підпис" та Податкового кодексу України і врегулювання питань, пов’язаних з веденням Єдиного реєстру податкових накладних, автоматизацією перевірки відповідності заявлених у деклараціях та розрахованих за даними реєстрів сум податкового кредиту та податкових зобов’язань,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу ДПА України від 03.05.06 №242 "Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків", а саме :

1.1. затвердити та ввести в дію з 14.02.11 нову редакцію додатка 1 "Формат (стандарт) електронного документа звітності платників податків на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML)" до наказу ДПА України від 03.05.06 №242, що додається ;

1.2. додаток 3 "Правила формування реєстру отриманих та виданих податкових накладних на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML)" до наказу ДПА України від 03.05.06 №242 вилучити.

2.Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування (Лаба М. С.) забезпечити опублікування на WEB-сайті ДПА України нової редакції формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків на основі специфікації XML та забезпечити доступ розробникам програмного забезпечення до структури XML-документа, відповідних схем контролю XML-документів, електронних форм документів звітності у форматі PDF та довідників звітних документів, звітних періодів і державних податкових інспекцій у форматі XML, після набрання чинності цього наказу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Котькала О. Б.

Голова Комісії з проведення

реорганізації ДПА України,

Голова ДПС України В. Ю. Захарченко

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Адміністрування податків, зборів (обов»язкових платежів) / Нормативно-правова база /

Наказ ДПА України від 11.02.11 № 90 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків»

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code