28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Наказ ДПА України від 19.01.11 № 33 «Про затвердження Порядку роботи податкових постів, установлених на підприємствах суб’єктів господарювання, що використовують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну

Податковий кодекс України,

22.02.11

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Н А К А З

19 .01.11 №33

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

31.01.2011 за № 132/18870

Про затвердження Порядку роботи податкових постів, установлених на підприємствах суб'єктів господарювання, що використовують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну територію України без сплати акцизного податку для виробництва етилену

Відповідно до пунктів 229.2 та 229.3 статті 229 розділу VI Податкового кодексу України, статті 8 Закону України „Про державну податкову службу в Україні”, з метою здійснення контролю за цільовим використанням легких та важких дистилятів за нульовою ставкою акцизного податку або ввезених на митну територію України в якості сировини без сплати акцизного податку для виробництва етилену

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок роботи податкових постів, установлених на підприємствах суб'єктів господарювання, що використовують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну територію України без сплати акцизного податку для виробництва етилену (далі – Порядок) (додається).

2. Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

2.1 створити податкові пости на підприємствах суб'єктів господарювання, що отримують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввозять без сплати акцизного податку для виробництва етилену за переліком та у межах квот, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Термін: місяць;

2.2 у разі необхідності здійснити перерозподіл штатної чисельності державних податкових інспекцій з урахуванням кількості підприємств – виробників етилену, що перебувають на обліку в регіоні, у межах штатної чисельності регіональних органів державної податкової служби.

Термін: два тижні;

2.3 сформувати склад та організувати роботу податкових постів на підприємствах, що використовують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну територію України без сплати акцизного податку у якості сировини для виробництва етилену, за рахунок штатної чисельності підрозділів державних податкових інспекцій за місцем розташування таких підприємств, забезпечити належні умови роботи та передбачити резерв на випадок тимчасової відсутності таких працівників.

Термін: місяць;

2.4 провести наради з керівниками та відповідальними особами підприємств – виробників етилену щодо узгодження організаційних заходів для забезпечення ефективної роботи податкових постів.

Термін: два тижні;

2.5 забезпечити податкові пости бланками форм та іншими документами, передбаченими Порядком.

Термін: місяць;

2.6 провести спільну нараду з представниками територіальних органів Державної митної служби України щодо координації дій та взаємообміну інформацією при здійсненні контролю за цільовим використанням легких та важких дистилятів, що отримуються виробниками етилену за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну територію України без сплати акцизного податку.

Термін: два тижні;

2.7 забезпечити виготовлення номерних штампів „В'їзд дозволено”.

Термін: місяць.

3. Управлінню адміністрування акцизного збору (Марченко Ю. В.) у встановленому порядку:

3.1 подати цей наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію;

3.2 забезпечити оприлюднення цього наказу.

4. Департаменту фінансового забезпечення (Видиборець А. П.) профінансувати виготовлення номерних штампів „В'їзд дозволено”.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Матвєєва О. В.

Голова Комісії з проведення

реорганізації ДПА,

Голова державної податкової

служби України В. Ю. Захарченко

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Акцизний податок / Нормативно-правова база /

Наказ ДПА України від 19.01.11 № 33 «Про затвердження Порядку роботи податкових постів, установлених на підприємствах суб’єктів господарювання, що використовують легкі та важкі дистиляти за нульовою ставкою акцизного податку або ввезені на митну

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code