28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Нова форма Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій застосовується починаючи з 01.04.2011р., тобто за підсумками II кварталу 2011р

Податковий кодекс України,

29.07.11

Наказом ДПА України від 31.01.2011 р. №56 з метою реалізації положень ст. 157 затверджено нову форму та порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій.

Форма Податкового звіту передбачає відповідні рядки для кожної групи неприбуткових установ та організацій в розрізі звільнених від оподаткування податком на прибуток доходів.

Податковий звіт складається з двох частин. У частині I відображаються всі доходи неприбуткової організації, що звільняються від оподаткування податком на прибуток, у тому числі вартість майна, що надійшла безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертв.

При цьому для кожної ознаки неприбуткової організації у Податковому звіті передбачено окремі рядки.

У частині 1 Податкового звіту відображаються також і профінансовані видатки бюджетної установи або організації для виконання статутних завдань.

У частині II наводиться розрахунок суми доходів, що отримано такими організаціями з інших джерел та підлягають оподаткуванню за загальними правилами. Податок на прибуток таких організацій нараховується та сплачується у звітному періоді отримання таких доходів.

Нова форма Податкового звіту застосовується починаючи з 01.04.2011р., тобто за підсумками II кварталу 2011р.

Податковий звіт подається неприбутковою установою, організацією, їх відокремленими підрозділами за кожний звітний податковий період, який дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Відділ масово – роз’ яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Юридичним особам / Податок на прибуток підприємств / Консультації /

Нова форма Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій застосовується починаючи з 01.04.2011р., тобто за підсумками II кварталу 2011р

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code