28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Нова звітність для податкових агентів

Податковий кодекс України,

04.02.11

Податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність податковим органам та нести відповідальність за порушення його норм.

Податок на доходи фізичних осіб сплачується (перераховується) до бюджету податковими агентами під час виплати оподатковуваного доходу платника податку.

Порядок та строки подання податкового розрахунку за формою №1ДФ залишилися без змін (подається щоквартально – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу). Однак, поряд із цим розрахунком запроваджується податкова декларація, яка подаватиметься податковими агентами у строки, установлені для місячної звітності, тобто протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним, що передбачено ст.176.2.п.„д” Податкового кодексу України.

Отже, останнім днем подання такої декларації за січень 2011 року буде 21 лютого 2011 року. Декларація повинна містити такі відомості: загальна сума нарахованих та виплачених доходів і загальна сума нарахованого та перерахованого до бюджету ПДФО. Показники податкових декларацій за три місяці кварталу повинні відповідати показникам форми №1 ДФ за цей квартал.

ДПІ у Вижницькому районі

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Консультації /

Нова звітність для податкових агентів

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code